כותרות אחרונות
Search

רשת "מחסני השוק", יוצאת במבצעים עמוקים לתקופת הקורונה.

צילום: יח"צ מחסני השוק

 

רשת "מחסני השוק", יוצאת במבצעים עמוקים לתקופת הקורונה.

פילה אמנון קפוא ב- 9.90 ₪ בלבד, אבטיח ב- 90 אגורות לק"ג.

 

רשת מחסני השוק, אשר בבעלותה גם רשת קו-אופ שופ ומחסני השוק בשבילך, מציעה מבצעים עמוקים לתקופת הקורונה. פילה אמנון קפוא ב- 9.90 ₪ בלבד ואבטיח ב- 90 אגורות לק"ג, בנוסף מוצעות הנחות במחלקות השונות. המבצעים תקפים לכלל הסניפים גם למחסני השוק אונליין ומותנים בקנייה מעל 75 ₪ ברשת.

 

רשת מחסני השוק, הנה רשת שיווק מובילה המונה 67 סניפים ברחבי הארץ בבעלותה של משפחת נעמן.

 

מהנהלת רשת מחסני השוק, נמסר "חשוב לנו להעניק ללקוחותינו מבצעים בעלי ערך מוסף המשתנים באופן תדיר ברמה יומית ובתקופת הקורונה בפרט, אנו שמים דגש על מוצרים שהם הכרחיים בכל בית ויאפשרו לקיים ארוחת שבת מכובדת לכולם. עלותו של דג אמנון הנה כ- 30 ₪, כך שערך ההנחה הוא הכי גבוה כרווח ללקוח".

 

 

צילום: יח"צ מחסני השוק

 

אודות רשת מחסני השוק

רשת מחסני השוק, הנה רשת שיווק מובילה בבעלות משפחתית ובפריסה ארצית המונה 67 סניפים מצפת ועד אילת.

הרשת מנוהלת על ידי משפחת נעמן שהחלה ממכולת קטנה בעיר באר שבע ולראשונה בשנת 1996 חנכה את סניפה הראשון בעיר באר-שבע. בשנת 2019 רכשה הרשת את פעילותה של רשת קו-אופ ובכך הפכה לרשת השיווק החמישית בגודלה בישראל.

הרשת מעניקה מגוון הטבות והנחות לחברי מועדון ולמחזיקי כרטיס האשראי wincard+ של הרשת בשיתוף max במחלקות השונות הכוללות קצבית פרימיום, מעדניה ובמחלקות השונות כאשר הקו המנחה הוא דגש על טריות ואיכות המהווים נר לרגלי החברה. מחסני השוק, הצטרפה לפני מספר שנים למגזין דאנס של גלובס אשר דירג אותה בין 100 החברות המובילות והגדולות בישראל.

הנהלת הרשת פועלת רבות על מנת להוזיל באופן תדיר את סלי המוצרים של לקוחותיה הנאמנים בסניפי מחסני השוק וקו אופ שופ, בסניפי מחסני השוק, פועלים שירותי אונליין המאפשרים קניה נוחה ומהירה של מוצרים טריים ואיכותיים במחירים הזהים לסניפי הרשת. בנוסף, בסניפים אחדים מפעילה הרשת את המטבח של ג'ולי- שירותי קייטרינג ואוכל מוכן הפועלים במהלך השבוע ומהווים פתרון אולטימטיבי גם לסופי שבוע ולחגים.

החברה נמנית בין נותני החסות הראשית של קבוצת הכדורגל-הפועל באר-שבע.