כותרות אחרונות
Search

קיץ ישראלי מפנק במלון "נוף גינוסר" על שפת הכנרת – "נוף גינוסר", המלון הקיבוצי הראשון שחרט על דגלו את ה"ישראליות" במיטבה.

קיץ ישראלי מפנק במלון "נוף גינוסר" על שפת הכנרת !

מפלס הכינרת  כבר הוסיף לעצמו 3 מטרים במהלך החורף האחרון, דבר שעושה טוב לכל ישראלי באשר הוא ועוד יותר למי שיבחר לנפוש במלון "נוף גינוסר", המלון הקיבוצי הראשון שחרט על דגלו את ה"ישראליות" במיטבה. לקראת הקיץ ב"נוף גנוסר", תכנית פעילות עשירה, כולל הטבות יוצאות דופן לילדים ובני נוער. אל תפספסו.

 

צילום: אורי אקרמן

 

"נוף גנוסר", המלון הישראלי הקיבוצי הראשון מסוגו בארץ, הוקם לפי 55 שנה על שפת הכנרת, מתפרש על פני 40 דונם של מרחבים ירוקים,  נופים, טבע,  חוף ים  צמוד, בריכת שחיה פרטית, שקט ואווירה קיבוצית רגועה. 245 חדרים מפנקים ומרווחים מול נוף הכנרת, הארבל ובקעת גנוסר. המלון מתגאה במטבח ישראלי, עשיר בשפע טעמים ויחס אדיב במיוחד לצד מטעמי קונדיטור משובחים.

 

צילום: אורי אקרמן

 

במלון נוף גינוסר שמים דגש  על תוכן ושילוב פעילות וחוויה ישראלית במהלך החופשה, כגון: סיורים  מודרכים ברחבי הקיבוץ למטעי הבננות, הרפת ועוד, קומזיץ מול חוף הכנרת, הפעלות ילדים…

 

צילום: אורי אקרמן

 

"16 מלאו לנער", במלון  "נוף גנוסר" מצ'פרים הקיץ את בני ובנות הנוער ונותנים להם הטבה ייחודית,  לא כמו בשאר המלונות, ב"נוף גנוסר" יחשב עדיין כילד עד גיל 16, (לא כמו בשאר המלונות עד גיל 12). מדובר על הטבה משמעותית וחיסכון למשפחה.

 

צילום: אורי אקרמן

 

מבצעי  קיץ בנוף גנוסר:   

בין התאריכים 1.7-11.8 – ילד עד גיל 16 –  חינם  על בסיס לינה וארוחת בוקר (BB)

בין התאריכים 12-31.8- ילד עד גיל 16 ב – 99 ₪ על בסיס לינה וארוחת בוקר (BB)

 

"מקדימים להזמין" – מבצע על חדרי הדלקס הקטנים (עד זוג + ילד) – החל מ  770  ₪ לזוג +ילד על בסיס לינה וארוחת בוקר.

 

לפרטים והזמנות: 046700320   WWW.GINOSAR.CO.IL