כותרות אחרונות
Search

פרס ואות הוקרה בינלאומי הוענק לחברת "סטרטסיס" על דו״ח הקיימות 2022.

 

 

פרס בינלאומי הוענק לחברת "סטרטסיס" על דו״ח הקיימות 2022.

פרס ואות הוקרה הוענק לחברת סטרטסיס (NASDAQ: SSYS), על הוצאת דו״ח הקיימות הראשון שלה. האות הוענק בטקס חגיגי שנערך ב- דטרויט מישיגן, בכנס השנתי של ארגון AMGTA (Additive Manufacturer Green Trade Association), שמאגד בתוכו למעלה מ-40 חברות ויצרנים בתלת מימד.

 

ROSA COBLENS-STRATASYS  – רוזה קובלנס סמנכ"לית לקיימות בחברת "סטרטסיס" – צילום: יוג׳ין וייסברג

 

את האות היוקרתי קיבלה בשם החברה רוזה קובלנס סמנכ"לית לקיימות בחברת "סטרטסיס". הדו״ח סוקר את פעילויות החברה בזמן הקורונה ולאחריה ומתמקד ביישום של אסטרטגיית ה-ESG של החברה בתחומים כמו קידום ייצור אחראי, צדק חברתי וממשל תאגידי.

 

פרס קיימות מודפס סטרטסיס – צילום: "סטרטסיס

 

לדברי קובלנס, העיקרון המנחה של סטרטסיס הוא להוביל גלובלית "ייצור במחשה תחילה"  באמצעות הדפסת תלת מימד, על מנת למזער את תופעות הלוואי של הייצור על הסביבה ועל אנשים, לאורך זמן וכחלק מאסטרטגיית הצמיחה העסקית. ״סדרי העדיפויות של החברה בנושא הקיימות כוללים ייצור וצריכה אחראיים, שקיפות, יוזמות והטבות שמטיבות עם ההון האנושי, תוכניות השפעה חברתית, פרויקטים של אנרגיה מתחדשת, חינוך איכותי, חדשנות בתעשייה ופעולות לטובת הסביבה״, אומרת קובלנס.

 

לחצו כאן לצפייה בדוח.

סרטון: https://youtu.be/JBgp6-3Wgro

 

אודות סטרטסיס (Stratasys)

Stratasys היא חברה גלובלית המובילה את המעבר העולמי לייצור תוספי (additive manufacturing), עם פתרונות הדפסה תלת מימד חדשניים, בתעשיות דוגמת חלל, רכב, מוצרי צריכה ובריאות. באמצעות מדפסות תלת מימד חכמות ומחוברות, חומרים פולימריים ומערכות תוכנה חכמות מספקת Stratasys יתרונות תחרותיים בכל שלב בשרשרת ערך המוצר. כיום, הגופים והארגוניםהמובילים בעולם פונים אל Stratasys כדי לשנות את עיצוב המוצרים שלהם, להכניס גמישות ומהירות הגעה למערכי הייצור והאספקה שלהם ואף ​​לשפר טיפול בחולים.