כותרות אחרונות
Search

פסטיבל בגדי הים הגדול בארץ "BikiniFest" חוזר ובגדול.

פסטיבל בגדי הים הגדול בארץ "BikiniFest" חוזר – צילום: "BikiniFest"

 

 

פסטיבל בגדי הים הגדול בארץ "BikiniFest" חוזר ובגדול.

איך תדעו שהקיץ הגיע? ב13/05 פסטיבל בגדי הים הגדול בארץ BikiniFest חוזר לאחר שנתיים הפסקה בעקבות הקורונה ופותח את שעריו עם מותגים ישראלים חדשים ובועטים.

רוסלנה רודינה, אן זיוי, ליהיא גרינר ושירה גוטמן, בתה של הדוגמנית גלית גוטמן, הן רק חלק משמות המותגים שיציגו בפסטיבל הענק.

 

 

על אירוע פתיחת הקיץ בישראל חתום שם אחד חשוב והוא ה BikiniFest. הפסטיבל החגיגי, הצעיר והצבעוני הוא אירוע שנתי לבנות מכל קצוות ישראל שבאות להתעדכן בטרנדים החמים ביותר לקיץ הקרוב. אירוע הביקיני פסט הראשון התחיל ב2014 וממשיך לרוץ כל שנה מאז בהצלחה גדולה ומכנס בתוכו כל מה שאישה צריכה כדי להיות מוכנה לקיץ עם הפריטים הכי נכונים של המעצבים והמעצבות הישראליים המוכרים ביותר.

 

פסטיבל בגדי הים הגדול בארץ "BikiniFest" חוזר – צילום: "BikiniFest"

 

במאי הקרוב ייפתח לראשונה מזה שנתיים הביקיני פסט במתחם האירועים LAGO ראשון לציון. בפסטיבל המסורתי יעמדו כמו בכל שנה עשרות דוכני מכירות של מותגים צעירים לצד ותיקים המקבלים במה מדהימה לפגוש את הקהל שלהם מקרוב ולא פחות חשוב, הפסטיבל נותן במה והזדמנות חשיפ/ה למותגים צעירים וגם לוותיקים שיוכלו להכיר ולהציג את הקולקציות והמוצרים שלהם בפני קהל חדש לגמרי. בביקיני פסט הקרוב תציג לראשונה את הקולקציה שלה שירה גוטמן, בתה של גלית גוטמן, עם מותג התכשיטים החדש שלה לצד כמה מהשחקנים המרכזיים בתחום.

 

פסטיבל בגדי הים הגדול בארץ "BikiniFest" חוזר – צילום: "BikiniFest"

 

ניתן למצוא בין הדוכנים בגדי ים בכל הגזרות, הצבעים והמידות, תכשיטים ייחודיים ותכשיטי גוף, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה וכמובן את פריטי האופנה הכי נכונים וטרנדיים לקיץ 2022 כמו משקפי שמש, כובעים, תיקים, בגדי חוף ועוד…

 

מותגים משתתפים: מותג בגדי הים החדש 'רוסלנה רודינה', החנות הוורודה,  Glamhous , UNIQA, Mono swimwear, ALMARIE swim, ANNZI by Anne Zivi, Bunny Tummy Shapewear By Lihi Griner, Vini accessories by Maayan Ashkenazi, Romiss By Romi Efron, Meital Levi Swimwear ועוד…

 

מתי: 13/05/2022 יום שישי

איפה: מתחם האירועים LAGO ראשון לציון

שעות: 10:00-17:00