כותרות אחרונות
Search

נצמדים לזיכרונות: "אפסון" משיקה מדפסת חדשה המאפשרת הדפסת תמונות ומסמכים באיכות גבוהה  בשישה צבעים בעלויות הדפסה אולטרה נמוכות.

מדפסת אפסון החדשה – צילום: "אפסון"

 

מדפסת חדשה – Epson EcoTank L8160.

נצמדים לזיכרונות: "אפסון" משיקה מדפסת חדשה המאפשרת הדפסת תמונות ומסמכים באיכות גבוהה  ב-6 צבעים בעלויות הדפסה אולטרה נמוכות.

 

המדפסת, המיועדת לשוחרי האמנות הביתיים ולמי שחשוב לשמר את הזיכרונות המצולמים, מייצרת תמונות ומסמכים בגודל A4 ומפגינה צריכת אנרגיה מופחתת במיוחד. הדיו המסופק מראש מספיק לעד 2300 תמונות איכותיות

 

Epson הפכה כבר מזמן למובילת השוק בתחום ההדפסה בטכנולוגיית הזרקת הדיו מבוססת בקבוקי הדיו שגם מסייעת למנוע את הפגיעה בסביבה. כעת שומרת החברה על הבכורה, עם ה- Eco Tank L8160 שמיועדת למי שחשוב לו לשמר את הזיכרונות המצולמים שלו – ובגדול. המדפסת מפיקה תמונות A4 באיכות גבוהה ובנוסף, אף יכולה להדפיס ישירות על תקליטורי CD/DVD מתאימים. המגש האחורי מתאים למדיה מיוחדת, כמו ניירות לעבודות אומנות  בזמן שהזנת הנייר הישרה  מאפשרת להדפיס על מדיה בעובי של עד 1.3 מ"מ ועד אורך של 2 מ'.

 

מדפסת אפסון החדשה – צילום: "אפסון"

 

 

ה- L8160 יכולה להדפיס עד 2,300 תמונות באיכות גבוהה עם סט מיכלים אחד ובכך לאפשר עלויות הדפסה נמוכות יותר. בנוסף, מערכת הדיו בשישה צבעים מגיעה בבקבוקים, עובדה המונעת החלפת מחסניות דיו לעיתים תכופות – ויוצרת בכך חסכון כספי של אלפי שקלים, ועוד יותר מזה חסכון משמעותי בזמן חיפוש וקניית מחסניות דיו – שהיו מאוד מקובלות עד לא מכבר אצל לא מעט יצרניות. הדיו לא מצטיין רק בחסכון – הוא מפיק תמונות איכותיות שמחזיקות מעמד זמן רב כמו גם תמונות חדות במיוחד בשחור-לבן.

 

מדפסת אפסון החדשה – צילום: "אפסון"

 

המדפסת, המצויידת כמו כל אחיותיה לסדרה, בטכנולוגיית Micro Piezo, מאפשרת הדפסה עקבית במהירות גבוהה, עם צריכת אנרגיה מופחתת במיוחד. ניתן גם להדפיס, להעתיק ולסרוק מסמכים ישירות מהטלפון, או הטאבלט, או להדפיס מכרטיסי SD וכונני פלאש. עם קישוריות Wi-Fi מלאה, Wi-Fi Direct ו-Ethernet, לא קשה לשלב אותה במערך הביתי או במשרד הביתי.

 

מחיר: החל מ-2998 שקלים, תלוי ערוץ הקנייה. 

 

מצ"ב סרטון – https://youtu.be/lJednAUx2OU?feature=shared