כותרות אחרונות
Search

נבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל פתחה הבוקר את המסחר בבורסה לניירות ערך.

בתמונה: נבחרת השחייה הפראלימפית בבורסה – צילום: יוראי ליברמן

 

נבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל פתחה הבוקר את המסחר בבורסה לניירות ערך.

 הבוקר פתחו חברי נבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל את המסחר בבורסה לניירות ערך לרגל זכייתם במדליות זהב, כסף וארד במשחקים הפראלימפים בטוקיו  2020 ולקראת יציאתם לאליפות העולם.

 

הנבחרת זכתה ב- 8 מדליות שכללו 6 מדליות זהב, 1 כסף ו- 1 ארד. בפתיחת המסחר הבוקר השתתפו הזוכים במדליות, מארק מליאר ועמי דדאון ונבחרת השחיינים, מאמן נבחרת השחייה, יעקב ביננסון ויו"ר הוועד הפראלימפי, אלי בירנבאום.

 

בתמונה: נבחרת השחייה הפראלימפית בבורסה – צילום: יוראי ליברמן

 

יו"ר הועד הפראלימפי, אלי בירנבאום אמר: "אנו מודים להנהלת הבורסה לניירות ערך על ההזדמנות לפתוח את יום המסחר, אשר חושפת את הספורט הפראלימפי ואת האלופים שלנו לקהל הרחב ומקדמת את הרוח הפראלימפית שמאופיינת בנחישות, מצויינות והתגברות על מגבלות הגוף, ויש לזכור שבנוסף להיותם ספורטאים, מדובר פה באנשים צעירים וסקרנים שהנושא הכלכלי, שוק ההון וניירות ערך, מעניין גם אותם."

 

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה אמר: "אנחנו גאים ונרגשים לארח את נבחרת השחיינים הפראלימפים של ישראל. התחרות ברמות האלה, מצריכה הרבה מעבר למקצועיות ואופי. זוהי יכולת מנטלית ברמה הכי גבוהה שיש ומחויבות אדירה של הנבחרת. מתוך תשע המדליות של ישראל בטוקיו 2020, שמונה הביאו השחיינים הפראלימפים, ואני בטוח שתמשיכו להצליח ולהביא לנו הרבה כבוד ומדליות נוספות גם בהמשך. אני מאחל לנבחרת בהזדמנות זו הצלחה רבה לקראת אליפות העולם שתתקיים בקרוב."

 

בתמונה: נבחרת השחייה הפראלימפית בבורסה – צילום: יוראי ליברמן

 

עוד הגיעו לכבד את האירוע רו"ח אהוד רצאבי יו"ר ההתאחדות הישראלית לספורט נכים, ד"ר אורית שטיין רייזנר מנהלת בית החולים השיקומי רעות ת"א, נותן החסות הרפואית לנבחרת ופרופ' רפי חירותי ראש חטיבת השיקום בבית החולים רעות ומוביל המעטפת הרפואית מטעם בית החולים, פרופ' רפי חירותי ראש חטיבת השיקום בבי"ח רעות ונציגי בית הספר היסודי 'גליל ים' מהרצליה הלומדים על הספורט הפראלימפי במהלך כל השנה ואיתם מנהלת בית הספר איריס אורן.