כותרות אחרונות
Search

"מסע לעולם האגדות" – תערוכה אישית של היוצרת מרינה דינקביץ'.

ציור של האומנית מרינה דינקביץ' – צילום:  יוניטי ארט

 

 

"מסע לעולם האגדות" – תערוכה אישית של היוצרת מרינה דינקביץ', תעביר אתכם ברגע – לעולם קסום, צבעוני ומכשף.

התערוכה מוצגת בהיכל התרבות נתניה, רחוב דוד רזיאל 4. עד ל-8.6.22, ביוזמת איגוד האומנים "יוניטי ארט".

 

"מסע לעולם האגדות" – תערוכה אישית של היוצרת מרינה דינקביץ', תעביר אתכם ברגע אחד לעולם קסום, צבעוני ומכשף. התערוכה תוצג בהיכל התרבות נתניה עד ל-8.6.22, ביוזמת איגוד האומנים "יוניטי ארט" לקידום אומנות ויוצרים.

 

ציור של האומנית מרינה דינקביץ' – צילום:  יוניטי ארט

 

הציורים והיצירות של דינקביץ' מלאי הוד והצבעוניות שלהם מרתקת. בטכניקה ייחודית היא הצליחה ליצור ציור שהוא דו ותלת ממדי – בו זמנית: הציור ממש מתפרץ מתוך הבד והטקסטורה והנפח שלו אינם שגרתיים. הציורים מתארים עולם אחר, אולי מקביל, שבו יש דרקונים, נוף קדום, סוס להבות ועוד יצורים ונופים שאולי פגשתם בחלומות, ואולי לא.

 

 ציור של האומנית מרינה דינקביץ' – צילום:  יוניטי ארט

 

"כל יצירה מבטאת את הרגשות שלי ומראה מה אני אוהבת בחיים. הציור יוצא מתוך המסגרת תרתי משמע, וזו תרפיה לנפש – עבור כל מי שמתבונן בהן", היא אומרת. זו התערוכה האישית הראשונה של דינקביץ', למרות שהיא עוסקת באומנות שנים רבות בתחומים מגוונים ובהם ריקמה, תפירה, יצירת בובות, צורפות, גרפיקה וקונדיטוריה. עבודותיה הוצגו בתערוכות רבות והדוכן שלה בירידFUN EXPO 2022  סומן בידי המבקרים כאחד המעניינים ביותר!

 

 ציור של האומנית מרינה דינקביץ' – צילום:  יוניטי ארט

 

"המשימה העיקרית שלי היא לחשוף בפני הקהל הרחב יוצרים ואמנים, ומרינה היא דוגמה נהדרת ליוצרת כשרונית, שזוכה כעת לבמה ראויה", אומרת אוצרת התערוכה, מריה פרייגר, מייסדת ומנהלת איגוד האמנים Unity Art. "העשייה שלנו באיגוד מהווה פלטפורמת חשיפה וקרש קפיצה חשובים, שכן הם מאפשרים ליוצרים ואמנים להגיע לתערוכות ופרויקטים שלנו ודרכינו – לפרויקטים וגלריות של אוצרים אחרים. רואים אותם, וזה ציון דרך חשוב ביותר בחיי כל יוצר, שכן זה מאפשר להם למצוא את מקומם בשוק", אמרה.

 

 ציור של האומנית מרינה דינקביץ' – צילום:  יוניטי ארט

 

התערוכה מוצגת בהיכל התרבות נתניה, רחוב דוד רזיאל 4.

 

איגוד Unity Art (משנת 2014) מאגד עשרות יוצרים מאגד עשרות יוצרים מרחבי הארץ. האיגוד, שנוסד במטרה לאפשר לכל אדם הזדמנות לממש את כישרונותיו, מקדם פרויקטים ואירועים להנחלת יצירה, אומנות ותרבות ובהם ימי כיף, ירידים, תערוכות וסדנאות למבוגרים ולילדים. פרטים באתר האיגוד ובעמוד הפייסבוק  https://www.facebook.com/unityartproject/

 

בית האיגוד, ברחוב רזיאל 6 ביפו, מארח פעילויות, מפגשים, סדנאות וגלריית תצוגה מתחלפת של יצירות האומנים, הכוללת ציורים, תכשיטים, פריטי נוי, בובות, דובונים, פרחי סבון, תיקים ועוד. האיגוד נוסד ביוזמת הגברת מריה פרייגר, המקדישה את זמנה לקידום אומנים ויוצרים.