כותרות אחרונות
Search

"מלם תים" השלימה פרוייקט החלפה ושדרוג של מערכת האחסון במכללה האקדמית עמק יזרעאל

 

 

"מלם תים" השלימה פרוייקט החלפה ושדרוג של מערכת האחסון במכללה האקדמית עמק יזרעאל למערכת "VxRail" של "דל טכנולוגיות".

היקף הפרוייקט כחצי מיליון ש"ח

הפרויקט שנמשך כחודש וחצי, ישמש את 7,000 עובדי ותלמידי המכללה.

 

הפרויקט כלל החלפת מערכות האחסון באתר הראשי והמשני במכללה, למערכות "VxRail" המתקדמות של "דל טכנולוגיות", לרבות החלפת שרתים, הגדלת נפחי האחסון והתאמתם לצרכי הלקוח העתידיים ושדרוג פתרון ה- VMware של הלקוח. במסגרת ההסכם, יינתנו ללקוח שירות ותמיכה מלאים על ידי "מלם תים" למשך חמש שנים.

 

מערכת "VxRail", המבוססת על טכנולוגיות (HCI Hyper Converged Infrastructure) המתקדמת ביותר מבית דל טכנולוגיות היא פתרון ייחודי בשיתוף עם חברת VMware, המבוסס על טכנולוגיית הווירטואליזציה שלה, כחלק מגישת ה- "Software Defined Data Center) "SDDC". "VxRail) מפשטת את הפריסה של הסביבות הווירטואליות באופן אוטומטי ומאפשרת ניהול פשוט מקונסול אחד.

 

עדי אליה, מנהל רשת ואבטחת מידע במכללה האקדמית עמק יזרעאל – צילום: יח"צ

 

עדי אליה, מנהל רשת ואבטחת מידע במכללה האקדמית עמק יזרעאל: "אנו שמחים על הקפיצה הטכנולוגית המשמעותית שעשינו בכל הקשור למערכות האחסון של המכללה. למערכת "VxRail" מגוון יתרונות משמעותיים עבורנו, לרבות: ממשק ניהול פשוט ואחוד של פתרון תוכנה וחומרה, האצת ביצועים, נפח אחסון גדול, אשר מותאם לגדילה עתידית על פי צרכינו, מחיר אטרקטיבי ושרידות גבוהה, שהנה קריטית למוסד אקדמי. בחרנו ב"מלם תים" לאור היכרותנו ביכולותיה ובניסיונה הרב בביצוע פרוייקטים דומים שביצעה עבורנו בעבר הלא רחוק".

 

דרור פאר, מנהל מכירות ב"מלם תים" – צילום: יח"צ

 

דרור פאר, מנהל מכירות ב"מלם תים": "פתרון ה- "VxRail", מהווה את דור העתיד בעולמות הדאטה סנטר, מיתר את המורכבות של עולמות האחסון המסורתיים ומספק שירותי IT מהירים ופשוטים. כחלק מהפתרון שנתפר ללקוח, פתרון זה הוא המתאים לו ביותר, מאחר ומדובר במערכת מובנית מבוססת "HCI", בעלת ממשק ניהול אחד, המובנה בתוך השרתים, כאשר הפתרון של דל טכנולוגיות ו- "VMware" מתחברים באופן מושלם, בטופולוגיה מותאמת תוך הסתכלות על מענה מלא לצרכים הנוכחים והעתידיים של המכללה.  

 

מדובר במערכת חדשנית, קטנה יותר, אך נוחה יותר לשימוש ובעלת יעילות גבוהה הרבה יותר מהמערכת המסורתית. זאת מאחר וניהול האחסון וניהול סביבת הווירטואליזציה, מתבצעים באמצעות ממשק ניהול בודד הנקרא "VxRail Manager" המהווה חלק אינטגרלי מסביבת ה-"VxRail". כמו כן, שילוב של כלל יכולות ה-  "VxRail" יהוו גורם משפיע על ביצועי המערכת, כמו גם על הכדאיות הכלכלית בכל נושא ההתרחבות העתידית של מערכת ה-  "VxRail". זאת בנוסף לשירות והתמיכה מ"מלם תים" למשך החמש השנים הבאות, אשר יקנו  ללקוח 'ראש שקט' ללא דאגות".