כותרות אחרונות
Search

מינוי חדש במשק – שירלי גוטשטט מונתה למנכ"לית חברת "organics K & Care"

שירלי גוטשטט מנכ"לית חברת "K & Care organics"  – צילום: שלומי זנאתי.

 

שירלי גוטשטט מונתה למנכ"לית חברת "k & care organics"

אחרי 22 שנים בחברת "אלטמן" (תפקיד אחרון מנהלת סחר וחברת הנהלה), שירלי גוטשטט מונתה למנכ"לית חברת "K & Care organics"

 

החל מהחודש תכהן שירלי גוטשטט כמנכ"לית "K & Care organics", חברת הטואלטיקה והקוסמטיקה המובילה בישראל בתחום הטבעי והאורגני. גוטשטט, ששימשה עד לאחרונה כסמנכ"לית החברה, תחליף  בתפקידה את קרן אלישר, מייסדת ומקימת החברה, ששימשה כמנכ"לית משנת 2011.

 

החברה הוקמה לפני כ-10 שנים במטרה לייבא לישראל מוצרי צריכה חדשניים טבעיים, אורגניים וידידותיים לאדם ולסביבה. עד היום השיקה בשוק הישראלי את המותגים האמריקאים  "אבלון  אורגניקס", "ג'ייסון" ו"אלבה בוטניקה", מותגים שמובילים את המכירות בשוק מוצרי הקוסמטיקה והטואלטיקה הטבעיים והאורגניים בכל רשתות הפארם והטבע המובילות בישראל.

 

גוטשטט (48), תושבת נתיב העשרה, מונתה באפריל 2020 לסמנכ"לית החברה. היא נכנסה לתפקידה זה לאחר 22 שנה בחברת 'אלטמן תוספי תזונה', בה שימשה במספר תפקידים, האחרון שבהם מנהלת סחר וחברת הנהלה.

 

שירלי גוטשטט מנכ"לית חברת "K & Care organics"  – צילום: שלומי זנאתי.

 

עם כניסתה לתפקיד, אמרה שירלי גוטשטט: "אני מודה על האמון, ההזדמנות והזכות שניתנה לי להוביל את חברת "k & care organics "…. "אני שואפת להתבסס על היסודות האיתנים שבנתה קרן אלישר יחד עם הצוות ולתרום לצמיחתה של החברה בעתיד."

 

קרן אלישר, מייסדת ומקימת החברה, שתתפנה מעתה לפיתוח העסקי מסרה: "שירלי מביאה עימה ניסיון ניהולי רב שנים, עשיר ומגוון, הנדרש לחברה בנקודת זמן זו, בעיקר לנוכח מגמת הגידול בפעילותה. אני סמוכה ובטוחה שתחת ניהולה, יחד עם שאר בעלי התפקידים, החברה תמשיך לצעוד קדימה אל עבר האתגרים הבאים ותמשיך במגמת הצמיחה והמצוינות. אני מאחלת לה הצלחה רבה בתפקיד ושמחה על הדרך המשותפת שנכונה לנו".