כותרות אחרונות
Search

מחקר שיער בינלאומי של "Dyson" חושף הרגלים ומיתוסים של צרכנים לגבי עיצוב ושמירה על בריאות השיער.

דייסון מחקר על הרגלים ומיטוסים – צילום: "דייסון"

 

מחקר שיער בינלאומי של "Dyson" חושף הרגלים ומיתוסים של צרכנים לגבי עיצוב ושמירה על בריאות השיער.

מדע ומחקר השיער הנם חלק מרכזי בעבודתם של מהנדסי "Dyson", אשר שוקדים כל העת בכדי להבין טוב יותר את סוגי השיער השונים ואת הנזקים העלולים להיגרם משימוש לא נכון ומתפיסות מוטעות של צרכנים כשמדובר בשיער שלהם.

 

הרצון של "Dyson" להעניק מענה אמיתי לסוגי שיער שונים ולחדד את ההבנה של תפיסות הצרכנים בנושא השיער שלהם, הוביל ליצירת אחד ממחקרי השיער הגדולים בעולם אשר חקר את בריאות השיער, תפיסות לגבי שיער, הרגלים ועמדות כלפי עיצוב שיער ב-23 שווקים ו-23,000 אנשים – מה שמאפשר למהנדסי "dyson" להבין היטב תפיסות לגבי עיצוב שיער בעולם האמיתי.

 

ממצאי המחקר העיקריים:

תפיסות שיער ותפיסות מוטעות בבריאות השיער:

  • 7 מתוך 10 נשאלים טענו שהשיער שלהם פגום, כאשר קשקשים, נשירת שיער ושיער מאפיר הן בעיות השיער המטרידות ביותר. עם זאת, 67% מכלל המשיבים חושבים שהשיער שלהם בריא, למרות שהוא פגום.
  • נראה כי הנשאלים מבינים כיצד נראה ומרגיש שיער 'בריא'. 36% מהנשאלים מתארים שיער בריא כמבריק, 29% מתארים אותו כחלק ו 26% מקשרים שיער בריא לקרקפת בריאה.

 

רוב סמית' מדען שיער בכיר ב "dyson" מתייחס לממצאי ומסקנות מחקר השיער של Dyson: "קשקשים, נשירת שיער ושיער מאפיר אינם משקפים נזק, אלא חשש לקרקפת וצמיחת שיער. נזק לשיער מתייחס לפירוק של קוטיקולת השיער וקליפת המוח, מה שעלול להוביל לשיער להיראות מקורזל ועמום. הדרך הטובה ביותר להשיג שיער בריא היא באמצעות מניעה וצמצום החשיפה לגורמים לנזק. זה כולל חום קיצוני שהופך את השיער לחלש יותר ורגיש יותר לשבירה וקצוות מפוצלים". 

 

דייסון מחקר על הרגלים ומיטוסים – צילום: "דייסון"

 

הרגלים ועמדות כלפי סטיילינג:

  • היזהרו משטיפת יתר: מחקר השיער של Dyson מגלה כי 8 מתוך 10 אנשים חופפים את שיערם כל יום או פעם ביומיים.

 

  • התנהגות הצרכנים לאחר מגיפת הקורונה: המחקר מגלה שבעוד ש-6 מתוך 10 צרכנים החלו לעצב את השיער בעצמם בבית בתקופת הקורונה, לפחות 20% חזרו לשגרה שלהם לפני המגפה (ומגמת הגידול נמשכת).

 

  • 6 מתוך 10 צרכנים ברחבי העולם שינו את הרגלי עיצוב השיער שלהם בגלל מגיפת הקורונה. 17% עיצבו פחות את השיער ו 9% משתמשים בפחות מוצרי שיער. עם זאת, צרכנים עדיין מקפידים על עיצוב שיער בסיסי ועושים שימוש בתרסיס לחיזוק השיער, מוצרי לחות, מוצרים מעניקי ברק ומרככים סטנדרטיים משמשים צרכנים 3-4 פעמים בשבוע.

 

  רוב סמית' מדען שיער בכיר בdyson מביא עוד ממצאי המחקר: "תדירות שטיפת השיער תלויה בסוג השיער, רמת הפעילות והסביבה. שטיפת יתר עלולה להזיק מאוד, להפשיט את הקרקפת משמנים טבעיים ולגרום לשיער יבש. ככלל, ככל שהשיער או הקרקפת שומניים יותר, כך תוכלו לשקול לחפוף את השיער בתדירות גבוהה יותר. שיער חלק עשוי להרגיש רפוי ביתר קלות עקב הצטברות שמן, בעוד שגלים, תלתלים וסלסולים סופגים שמן ודורשים פחות שטיפה. תהיו עדינים לקרקפת שלכם, והשתמשו בשמפו המתאים לסוג השיער שלכם. מומלץ לשים לב לרמות הזיהום בסביבתך שכן שילוב של זיהום ואלמנטים אולטרה סגולים עלול לגרום נזק גדול לשיער."

 

"Dyson" מותג טכנולוגי בינלאומי המציע טכנולוגיות פורצות דרך ואיכות ללא פשרות. קטגוריית מוצרי טיפוח השיער של "dyson" מציעה טכנולוגיה מתקדמת, ולעיצוב מתקדם יותר, ללא שימוש בחום קיצוני ולהגנה על השיער.