כותרות אחרונות
Search

מותג כלי הבישול והאפייה המוביל "סולתם" משלב בין פרקטיות, עיצוב מודרני ואיכות בלתי מתפשרת….

אביזרים למטבח סיליקון פרימיום מבית "סולתם" – צילום: גיל אבירם

 

גם יפים וגם אופים.

מותג כלי הבישול והאפייה המוביל "סולתם" משלב בין פרקטיות, עיצוב מודרני ואיכות בלתי מתפשרת עם סדרת כלי מטבח חדשה ומעוצבת שמכניסה זיק מדליק של צבע למטבח!

 

אביזרים למטבח סיליקון פרימיום מבית "סולתם" – צילום: גיל אבירם 

 

הן שפים מקצועיים והן טבחים ביתיים חובבים יודעים שמלבד סירים איכותיים, כלי מטבח טובים משדרגים ומייעלים את תהליכי הבישול והאפייה פלאים. כיוון שהמטבח הפך כיום לחלל פתוח לרוב ומרכזי בבית, רצוי שהפריטים בו יהיו בנוסף להיותם פרקטיים ונוחים גם יפים ומעוצבים. סדרת כלי הששת החדשה שמשיק המותג רגע לפני חג הפסח, מביאה את האביב אל המטבח באמצעות צבע ירוק בהיר פסטלי, טרנדי ונעים.

 

מצקת סיליקון                    צילומים: גיל אברהם                      כף מחורצת

 

הסדרה החדשה כוללת ארבעה כלים הכרחיים בכל מטבח: מצקת 32 ס"מ, כף 27 ס"מ, תרווד 30 ס"מ וכף מחורצת 32 ס"מ. כולם עשויים סיליקון בעל ציפוי Non-Stick, עמיד מאוד ואיכותי, מתאימים ובטוחים לחלוטין לשימוש עם כל סוגי המאכלים, קרים או חמים, עד לטמפרטורה של 230 מעלות ומיועדים הן לימניים והן לשמאליים כאחד. בנוסף, הופכים בסיום הבישול את החיים קלים בכך שניתן להכניסם ללא כל בעיה לשטיפה במדיח כלים. עיצובם הנקי והצבע הירוק המונוכרומטי הבולט הופך אותם ליפים ומתאימים גם להגשה למרכז השולחן החג, אליו יוסיפו צבע דומיננטי ורענן. המחיר: 24.5 שקלים לפריט.

 

כף סיליקון                          צילומים: גיל אברהם                          תרווד מחורץ 

 

להשיג ברשת חנויות 'סולתם', בחנויות כלי הבית והמטבח המובחרות

ובאתר האינטרנט: www.Soltam.co.il