כותרות אחרונות
Search

מה קורה כשמשלבים בין טכנולוגיה, יוקרה ולייף סטייל ?

כשטכנולוגיה פוגשת אופנה ומתכתבת איתה !  

מה קורה כשמשלבים בין טכנולוגיה, יוקרה ולייף סטייל ?

HP משיקה בישראל את קולקציית אביזרי הפרימיום לקראת קיץ 2019

 

HP מותג המחשבים והדפסה הגדול בעולם, השיקה בישראל  את קולקציית אביזרי הפרמיום לקיץ 2019 תחת הקונספט "טכנולוגיות בסטייל". עולם הפרמיום של החברה מתבסס על חדשנות, עיצובים מרשימים, נחשקות ומיתוג מבדל. ומה יותר מתאים מאשר להתחבר למותג היוקרה "טולמנ'ס דוט" בבית יהושע. במסגרת ההשקה, HP הציגה תיקי פרימיום וגאדג'טים משלימים למחשב.

 

צילום: רותי דותן

 

קולקציית אביזרי הפרימיום של HP לקיץ 2019 עומדת בתפיסת העיצוב והטכנולוגיה החדשנית של החברה הדוגלת בשילוב בין עולמות הלייף סטייל, יוקרה וטכנולוגיה. מעצבי החברה נתנו דגש רב לאיכות החומרים, נוחות השימוש והעיצוב הוויזואלי. קו העיצוב החדשני וזהור החל עם השקת משפחת מחשבי הפרמיום של המותג ובניהם: Spectre, Eilitebook, Envy ו-Zbook

 

צילום: רותי דותן

 

תיקי הפרימיום כוללים גימורי זהב ונחושת יוקרתיים, סידור פנימי המאפשר פונקציונליות מקסימלית בחוויית השימוש היומית, רכיבי עור ובד המעניקים הגנה וסיוע למחשבים ולכל  תכולת התיק מפני שריטות ורטיבות. קולקציית הקיץ כוללת את HP ENVY Urban ו-HP Spectre TechTote ובסה"כ 8 תיקים אופנתיים המותאמים לגברים ונשים.

 

צילום: רותי דותן

בפן הטכנולוגי, HP מציגה 2 עכברי פרמיום אלחוטיים, מעוצבים ודקים במיוחד המותאמים לאחיזה נוחה ושימוש מתמשך בכל שעות היום. קולקציית העכברים מעניקה פתרון מקיף  ומשלים לנראות הוויזואלית בשימוש לכל מוצרי החברה, החל ממחשב נייד וכלה במקלדת, עכבר ותיק אופנתי המעניקים מעטפת שלמה של לייף סטייל, יוקרה וטכנולוגיה.

 

צילום: רותי דותן

 

 

יעל ורשבסקי מנהלת השיווק ב- HP ישראל מציינת כי אנו רואים היום מגמה מתמשכת של הצרכן הישראלי אשר לא מוכן לוותר על הנראות החיצונית. אם בעבר דובר רק במותגי הבגדים, כיום נושא האופנה, לייף סטייל והנראות חולש על כל תחומי החיים ובעיקר בתחום הטכנולוגי.  קולקציית טכנולוגיות בסטייל נועדה להעניק את הפתרון ההוליסטי לצרכנים אשר מחפשים איכות בלתי מתפשרת, נראות יוצאת דופן וחווית שימוש יומית.

 

יעל ורשבסקי מנהלת השיווק ב- HP ישראל – צילום: רותי דותן

 

קולקציית HP ENVY Urban החל מ-270 ₪

צילום: רותי דותן

קולקציית Spectre TechTote החל מ-160 ₪

 

צילום: רותי דותן

 

עכבר HP Z5000 החל מ-103 ₪

 

צילום: רותי דותן

 

עכבר Spectre 700 החל מ-299 ₪

 

צילום: רותי דותן