כותרות אחרונות
Search

מדפי "קומפקטוס"!

צילום: freepik

 

מדפי "קומפקטוס"!

 

אחד מפתרונות האחסון הטובים ופופולאריים ביותר כיום עבור צרכי אחסון שונים ועבור לא מעט מחסנים הם: מדפי קומפקטוס. מדובר על מדפים מודולריים, פשוטים להתקנה אשר בניגוד למדפים רגילים אשר מקובעים לקיר ואינם יכולים לזוז, מדפי קומפקטוס מותקנים על גבי מסילות ובשל כך הם בעלי יכולת תנועה. יכולת התנועה של המדפים הללו מאפשרת להם להיות פתרון האחסון האידאלי בחנויות שונות, במחסנים של בתים פרטיים, באולמות תצוגה, במשרדים ועוד. קומפקטוס הם הבחירה הטובה ביותר כיום עבור לא מעט בתי עסק או אנשים פרטיים המחפשים פתרונות אחסון יעילים, משוכללים ומתקדמים.

 

מהם מדפי קומפקטוס?

מדפי קומפקטוס הם מדפים איכותיים מאוד. יכולת התנועה של מדפי קומפקטוס שמהווים כמובן מדפים מודולאריים, מאפשרת להם להתאים למגוון רחב של מקומות וכן, להשיג גישה נוחה לכל מרחב האחסון ולא רק לחלקו הקדמי. אם במדפים קבועים אתם מוצאים את עצמכם מאחסנים רק בחלק הקדמי שלהם וזאת בשל העובדה שהחלק האחורי הוא פחות נגיש לכם, הרי שהעובדה שמדפי קומפקטוס הם מדפים שניתן להוציא אותם באמצעות הגלגלים המאפשרים שליפה נוחה שלהם, מאפשרת לאחסן בכל המרחב של המדף וכך בעצם מנצלים את חלל האחסון בצורה יעילה יותר. עם מדפי קומקפקוס ניתן לאחסן בכל חלל אחסון הרבה יותר ממה שניתן לאחסן על מדפים רגילים המקובעים אל הקיר.

 

יתרונות בולטים של מדפי קומפקטוס:

אין ספק שכיום מדפי קומפקטוס מהווים את המדפים הטובים ביותר עבור כל חלל אחסון כמעט. הסיבה לכך הם היתרונות הבולטים של המדפים הללו. כפי שכבר נכתב, מדפי קומפקטוס מנצלים את חלל האחסון בצורה יעילה יותר ומאפשרים לאחסן בכל חלל אחסון כמות גדולה יותר של פריטים. אולם מעבר לכך, יש להם יתרונות בולטים נוספים:

 

ראשית כל, ניתן לגשת לציוד אשר ממוקם על המדפים המדוברים בצורה הקלה והנוחה ביותר. כלומר, אם יש לכם מדפי קומקפטוס בחנות שלכם ואתם נדרשים לחפש סחורה כלשהי על המדפים, במקום שתבזבזו זמן רב על חיפוש המוצר הרלוונטי, כל שעליכם לעשות זה לשלוף את המדף שבו המוצר אמור להיות ולהוציא אותו. כך בעצם מגבירים את התפוקה של העבודה מול ספקים, לקוחות ועוד…

 

צילום: freepik

 

מדפי קומפקטוס מאפשרים שמירה על הסדר והארגון בכל חלל אחסון בו הם מצויים:

מעבר לכך, מדפי קומפקטוס מאפשרים לכל אדם לשנות את מערכת המדפים בהתאם לצרכי האחסון המשתנים שלו. כלומר, באמצעות התקנת מערכת מדפים זאת ניתן במהלך הזמן להוסיף מדפים, להוריד מדפים לא רלוונטיים וכן, למקם מדפים בצורה שונה והכל בהתאם לצרכי האחסון. כלומר, מדפי קומפקטוס חוסכים לכם כסף בכך שבמקום להחליף את המדפים כולם כאשר צרכי האחסון משתנים, פשוט ניתן לשנות את מערכת המידוף הקיימת בהתאם לצרכים.

 

מדפי קומפקטוס מהווים כיום מדפים שבהחלט כדאי לרכוש עבור כל חלל אחסון. אם אתם מתעניינים במדפים מעין אלה, חשוב מאוד שתרכשו אותם אצל החברה הטובה ביותר בתחום זה. חברה מעין זאת תבטיח כי המדפים שתרכשו יהיו מדפים מקוריים, איכותיים ותואמים באופן מוחלט לצרכי האחסון שלם ולחלל האחסון הנתון. כמו כן, חברה מעין זאת תעניק לכם אחראיות על המדפים וכן, תסייע לכם להתקין אותם בצורה הטובה ביותר.

 

מאמר זה נכתב על ידי חברת המדף, אצלנו בחברה כבר 50 שנה אנו מקשיבים לצרכי הלקוח ומתאימים עבורו מדפים למחסן ופתרונות איחסון מתקדמים, יעילים ואיכותיים. חמישים שנה שבהם אנחנו מלווים כל לקוח ופרוייקט משלב החזון, התכנון והאיפיון, דרך הייצור ועד ההתקנה והשירות. חמישים שנה של ניסיון, התחדשות, הצלחה, טכנולוגיה, ושירות.