כותרות אחרונות
Search

לרגל יום האהבה  מציעה "הבאר מעדנים" קונפיטורת אהבה – ליום האהבה!

מארז ולנטיין דיי של "הבאר מעדנים" – צילום: יפתח חבלין 

 

קונפיטורת האהבה – ליום האהבה!

אהבה מתחברת באופן טבעי לפירות אדומים, המסמלים תשוקה ורומנטיקה * לרגל יום האהבה  מציעה "הבאר מעדנים" מפעל בוטיק מראש פינה מארז מתוק ומפנק של קונפיטורות מעולות מפירות יער

 

לקראת יום האהבה, ה"וולנטיינ'ס דיי", החל ב-14 בפברואר, מציע מפעל הבוטיק  "הבאר מעדנים" מראש פינה, מארז מתוק ומפנק לאוהבים.

 

אהבה מתחברת באופן טבעי לפירות אדומים, המסמלים תשוקה ורומנטיקה.

 

 ולכן, המארז החגיגי, המעוצב במיוחד ליום האהבה, כולל 3 צנצנות קונפיטורה איכותיות מפרי הארץ ובראשן – קונפיטורה של פירות יער, המצטיינת בצבע ארגמני מרהיב וטעם מדהים. הפירות מהן נרקחה הקונפיטורה בשיטות ביתיות קלאסיות, נקטפים במטעי הגליל, כדי להבטיח מקסימום טריות ומקסימום טעם. 

 

עוד בסדרה: קונפיטורת המשמש הפופולארית, טרי-טרי ממטעי ראש פינה עם חתיכות פרי, וקונפיטורת חבושים יחידה במינה בטעם של בית סבתא: מתוק ומעורר געגוע.

 

כל הטוב הזה יכול להגיע ממש עד אליכם הביתה, משום ש"הבאר מעדנים" מבצעת משלוחים לכל רחבי הארץ. בנוסף, אפשר להשיג את המארז במעדניות מובחרות ברחבי הארץ, ובחנות המפעל של "הבאר מעדנים" בראש פינה.

 

מארז ולנטיין דיי של "הבאר מעדנים" – צילום: יפתח חבלין 

 

לרכישה און ליין באתר "הבאר מעדנים"- http://www.thewell.co.il.

 

המארז כולל: 3 צנצנות 120 ג"ר, במארז אפשר לשלב קונפיטורות מסוגים שונים: תות שדה, גויאבות, תפוזים, מנגו, תאנים ופסיפלורה.

 מחיר: 49 ₪ 

משלוחים: עם וולט בכל הארץ.

 

אודות "הבאר מעדנים":

"הבאר מעדנים" הוא מפעל בוטיק בראש פינה, המתמחה בייצור ובפיתוח מעדני מזון מהגליל, כמו ממרחים, רטבים, קונפיטורות וליקרים בשילובים מקוריים ממיטב חומרי הגלם. כל המוצרים מיוצרים בשיטות מסורתיות-ביתיות, ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או חומרי טעם וריח מלאכותיים.