כותרות אחרונות
Search

"לנד רובר" שוברת שיאים! – חוגגת באירוע שטח חוויתי שנמשך יומיים, חודש שיא במסירות רכבים בישראל.

 

 

אין פסגה גבוהה מידי… 

"לנד רובר" שוברת שיאים!

חוגגת באירוע שטח חוויתי שנמשך יומיים, חודש שיא במסירות רכבים בישראל. 

 

בסופ"ש האחרון (חמישי- שישי ה- 7-8.7) חגגו בכירי "חברת המזרח" לשיווק מכוניות, יבואנית לנד רובר בישראל שבירת שיא במסירות רכבים, באירוע ייחודי של נהיגות שטח במתחם מיוחד שהוקם בוינגייט,  לרגל האירוע.

 

אירוע "לנדרובר" צילום: רונן טופלברג

 

האירוע שנמשך יומיים כלל מתחם שטח אתגרי והרפתקני אליו הוזמנו בין היתר לקוחות המועדון עם רכבם הפרטי, לחוויית נהיגת שטח חד פעמית ומאתגרת ב"מגרש משחקים" שהוקם במיוחד בעבורם במסלול המוטוקרוס שבמתחם וינגייט, בהדרכה מקצועית של מדריך אישי צמוד ובנוסף נערכו סדנאות הדרכה לשימוש בציוד חילוץ ובכננת.

 

אירוע "לנדרובר" צילום: רונן טופלברג

 

ביום חמישי בערב נהנו המוזמנים מאירוע קוקטייל אקסקלוסיבי אותו פתחה גלית עיני מנכ"לית חברת המזרח ואמרה: "חברת המזרח מסכמת בחודש יוני שיא חודשי במסירות המותג בישראל, עם מסירות של 124 מכוניות לנד רובר חדשות ללקוחות. הדיפנדר החדש, שנהנה מביקוש הולך וגובר מאז השקתו, הוא הדגם הנמכר ביותר של לנד רובר בישראל בשבועות האחרונים נמסרו כ-100 דיפנדרים, שעלו על הכביש בישראל זהו שיא חדש."

 

גלית עיני מנכ"לית חברת המזרח ארז טרופן, סמנכ"ל השיווק והמכירות בחברת המזרח – צילום דותן הלוי

 

ארז טרופן, סמנכ"ל השיווק והמכירות בחברת המזרח אמר: "שברנו ביוני את השיא החודשי במסירות לנד רובר בישראל, ואין דרך טובה יותר לחגוג את ההישג הזה. זהו אירוע מאתגר ומרגש שמעביר את חווית לנד רובר בעוצמה. מדובר ביומיים של חוויה המשלבת התנסות בנהיגה מאתגרת של הלקוחות והיכרות עם רכבם בצורה מקצועית עם מדריך צמוד. כל מי שישתתף בחוויה הזו ידע שבשבילו ובשביל הלנד רובר שלו, אין פסגה גבוהה מדי."