כותרות אחרונות
Search

ליימן שליסל מרחיבה את סדרת מסטיק Mentos Pure Fresh ומשיקה אותו בטעמים חדשים של אבטיח ותות שדה

ליימן שליסל מרחיבה את סדרת מסטיק Mentos Pure Fresh ומשיקה את המסטיק האהוב בשני טעמים חדשים – אבטיח ותות שדה !

מסטיק Mentos Pure Fresh ללא סוכר, שומר על טעמו לאורך זמן ומוצע בבקבוק נח לשימוש ולנשיאה

 

ליימן שליסל, יבואנית ומשווקת מותג מנטוס מרחיבה את סדרת מסטיק Mentos Pure Fresh ומשיקה שני טעמים חדשים למסטיק האהוב: אבטיח ותות שדה.

 

מסטיק Mentos Pure Fresh בטעמים החדשים מתאים לכל אוהבי המסטיקים בטעמים הפירותיים, הוא מספק רעננות חזקה במיוחד וטעמו הנהדר נשמר לאורך זמן רב.

 

אריזות הבקבוקים של מסטיק Mentos Pure Fresh הינן אריזות נוחות בעלות פתיחה קלה ונוחה לשימוש השומרות על טריות המסטיקים ומותאמת לשימוש בבית, ברכב ובמשרד.

 

כמו כל מוצרי מותג מנטוס, כך גם המסטיקים בסדרת מסטיק Mentos Pure Fresh,  הינם  מסטיקים איכותיים המיוצרים באיכות גבוהה במיוחד תוך שמירה על סטנדרטים מוקפדים ביותר. כמו הסוכריות של מנטוס, כך גם המסטיקים מיועדים ומתאימים לקהל המרגיש צעיר ודינאמי, חדשני, עדכני ורענן.

צילום אפרת אשל

את מסטיק Mentos Pure Fresh בטעמי אבטיח ותות שדה כמו גם את כל מוצרי מנטוס, ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, המרכולים, נקודות המכירה הפרטיות והדראגסטורים. מחירו המומלץ של בקבוק מסטיק Mentos Pure Fresh המכיל 30 מסטיקים:10 ₪.

 

מותג מנטוס מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת ליימן שליסל אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון. ליימן שליסל מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר החברה –  www.l-s.co.il ניתן לקבל מידע אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.