כותרות אחרונות
Search

ליימן שליסל,יבואנית ומשווקת מותג מנטוס מרחיבה את סדרת מסטיק MENTOS PURE FRESH ומשיקה: מסטיק MENTOS PURE FRESH בטעם מנטה אקליפטוס.

ליימן שליסל מרחיבה את סדרת מסטיק Mentos Pure Fresh ומשיקה:

מסטיק Mentos Pure Fresh בטעם מנטה אקליפטוס, מסטיק Mentos Pure Fresh ללא סוכר, בבקבוקון ובבקבוק Big

 

מסטיק Mentos Pure Fresh בטעם מנטה אקליפטוס, מתאים לכל אוהבי המנטה החזקה, הוא בעל טעם וארומה חזקים במיוחד, רעננות חזקה במיוחד וטעמו הנהדר נשמר לאורך זמן רב.

 

אריזות הבקבוקים של מסטיק Mentos Pure Fresh הינן אריזות נוחות בעלות פתיחה קלה ונוחה לשימוש השומרות על טריות המסטיקים והמותאמת לשימוש בבית, ברכב ובמשרד. טעמם  המרענן של כל המסטיקים בסדרה נשמר לאורך זמן.

 

כמו כל מוצרי מותג מנטוס, כך גם המסטיקים בסדרת מסטיק Mentos Pure Fresh,  הינם  מסטיקים איכותיים המיוצרים באיכות גבוהה במיוחד תוך שמירה על סטנדרטים מוקפדים ביותר. כמו הסוכריות של מנטוס, כך גם המסטיקים מיועדים ומתאימים לקהל המרגיש צעיר ודינאמי, חדשני, עדכני ורענן.

 

צילום: יח"צ חו"ל

מחיר והיכן ניתן להשיג: את מסטיק Mentos Pure Fresh בטעם מנטה אקליפטוס, ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, המרכולים, נקודות המכירה הפרטיות והדראגסטורים במחיר מומלץ לצרכן של 9.90 ₪ לבקבוקון המכיל 30 מסטיקים ו- 12.90 ₪ לבקבוק Big המכיל 45 מסטיקים.

 

מותג מנטוס מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת ליימן שליסל אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון. ליימן שליסל מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר החברה –  www.l-s.co.ilניתן לקבל מידע אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל