כותרות אחרונות
Search

"לחלום בגדול" – דרמה קומית מוזיקלית מעוררת השראה מהבמאית של "שחקי אותה כמו בקהאם"

טריילר : באדיבות Tulip Entertainment

צילום: מתוך "לחלום בגדול" באדיבות Tulip Entertainment

 

"לחלום בגדול"

Blinded By The Light

 

דרמה קומית מוזיקלית מעוררת השראה מהבמאית של "שחקי אותה כמו בקהאם", המתרחשת לצלילי המוזיקה ושיריו הנצחיים של סמל הרוק האמריקאי זוכה האוסקר – ברוס ספרינגסטין.

 

29/8/19 – בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

בהפצת Tulip Entertainment

 

ניו יורק פוסט: "הסרט הכיפי של השנה"

קוליידר: אחד הסרטים הטובים של השנה" 

בימוי: גורינדר צ'דהא

 

טריילר: https://youtu.be/ikAYh05ak3Y 

טריילר : באדיבות Tulip Entertainment

 

צילום: מתוך "לחלום בגדול" באדיבות Tulip Entertainment

 

מבית היוצר של התסריטאית, הבמאית והמפיקה גורינדר צ'דהא ("שחקי אותה כמו בקהאם") מגיעה דרמה קומית מוזיקלית מעוררת ההשראה "לחלום בגדול", המתרחשת לצלילי המוזיקה והמילים של שיריו הנצחיים של ברוס ספרינגסטין.

 

ג'אבד (ויוייק קאלרה), נער בריטי ממוצא פקיסטני גר בעיר המנומנמת לוטון, שקרובה אך רחוקה מלונדון, בסוף שנות ה-80. בין המהומות הגזעיות והכלכליות של התקופה הוא כותב שירה כאמצעי בריחה מחוסר הסובלנות של העיר, מחד, ומחוסר גמישותו של אביו השמרן, מאידך. כאשר חברו לכיתה מכיר לו לראשונה את המוסיקה של "הבוס" ברוס ספרינגסטין, ג'אבד מזהה הקבלות בין חייו האופייניים למעמד הפועלים לבין המילים החזקות בשיריו של ספרינגסטין.

 

ג'אבד מתאהב, חווה פורקן משחרר לחלומותיו המודחקים, ומגלה את האומץ להביע את עצמו בקולו הייחודי – ולחלום בגדול. הוא יוצא לארה"ב בעקבות שיריו של אגדת הרוק שמלווים את הסרט.

 

הסרט "לחלום בגדול" מבית היוצר של אולפני וורנר, בהשראת סיפור אמיתי המבוסס על ספר הזיכרונות "ברכות מפארק בורי" מאת סאפרז מנצור, הוא סיפור מהנה של אומץ, אהבה, תקווה, משפחה, והיכולת הייחודית של מוזיקה לרומם את רוחו של אדם.

 

בשביל כל מי שאי פעם רצה לאהוב – לקום – לצעוק – לנסות – לרוץ – להצטרף – להבין – להתחיל מחדש – לנצח – לדבר – לחלום.

אורך: 114 דקות

 

From writer /director /producer Gurinder Chadha (“Bend It Like Beckham”) comes the inspirational drama “Blinded by the Light”, set to the music and lyrics of Bruce Springsteen’s timeless songs.

 

“Blinded by the Light” is a joyful story of courage, love, hope, family and the unique ability of music to lift the human spirit. The film tells the story of Javed (Viveik Kalra), a British teen of Pakistani descent growing up in the town of Luton, England, in 1987. Amidst the racial and economic turmoil of the times, he writes poetry as a means to escape the intolerance of his hometown and the inflexibility of his traditional father (Kulvinder Ghir).  But when a classmate (Aaron Phagura) introduces him to the music of Bruce Springsteen, Javed sees parallels to his working-class life in the powerful lyrics. As Javed discovers a cathartic outlet for his own pent-up dreams, he also begins to find the courage to express himself in his own unique voice.

 

Inspired by a true story, based on Sarfraz Manzoor’s acclaimed memoir Greetings from Bury Park: Race, Religion and Rock N’ Roll, “Blinded by the Light” was directed by Gurinder Chadha from a screenplay written by Manzoor, Chadha and Paul Mayeda Berges. 

 

“Blinded by the Light” stars Viveik Kalra, Kulvinder Ghir, Meera Ganatra, Nell Williams, Aaron Phagura, Hayley Atwell and Dean-Charles Chapman.

 

The story is underscored by the music and poetic lyrics of Springsteen, who gave Chadha his blessing from the film’s inception.