כותרות אחרונות
Search

כך תשיגי את הלוק המושלם לשיער שלך לערב החג!

צילום: דייסון

 

כך תשיגי את הלוק המושלם לשיער שלך לערב החג!

לקראת החגים שבפתח והארוחות המשפחתיות, מומחי השיער של Dyson מעניקים טיפים והמלצות לעיצוב השיער, שיעניקו לך את מראה השיער הכי טרנדי ועם זאת ישמרו על השיער בריא.

 

הכירי את סוג השיער שלך- כך תוכלי להשיג בקלות את סגנון העיצוב שתעניקי לשיערך לארוחת החג!

ברגע שיודעים את סוג השיער, קל יותר לעצב אותו ולמצוא את הכלים המתאימים לו. לדוגמה, עם מעצב השיער Dyson Airwrap  , המברשת המוצקה מתוכננת ליישור שיער עבה ומתולתל בעוד שהמברשת הרכה משיגה תוצאה ומיועדת לסוגי שיער עדינים יותר. המסלסלים השונים עוצבו גם הם עבור סוגי שיער שונים, כך שקל יותר להתאים את שגרת העיצוב שלך לסוג השיער הספציפי ולסגנון הסופי הרצוי.

 

חשוב להתאים בין סגנון העיצוב לטכניקה, תוך הקפדה על בריאות השיער

אם בחרת את סגנון עיצוב השיער שאת רוצה, זכרי שחשוב להקפיד גם על בריאות השיער ולהתאים בין עיצוב השיער הרצוי למכשיר העיצוב הנכון. השיער שלנו חלש ופגיע יותר כשהוא רטוב. לכן, כדאי לנקוט בזהירות רבה כאשר עובדים עם שיער לח או רטוב.

 

מייבש השיער Dyson Supersonic מספק זרימת אוויר עוצמתית, מהירה וממוקדת לצד בקרת חום חכמה כדי להבטיח שהחום לא יפגע בשיער. בחירת התוספת הנכונה שתתאים לסוג השיער שלך היא גם מאוד חשובה. לבעלי שיער גס או מפותל, מסרק השיניים הרחבות מתוכנן עם שיניים סופר-חלקות, עגולות וחזקות המחליקות בצורה חלקה את השיער מבלי להיתקע או למשוך אותו – תוצאה נפוצה של נזק מכני.

 

לבעלי שיער עדין יותר או קרקפת רגישה, אביזר ה Gentle Air יספק את אותה מהירות של ייבוש אך יפזר את האוויר עם זרימת אוויר עדינה יותר.

 

צילום: "דייסון"

 

לא לפחד מחשמל סטטי בשיער

אין ספק שקצוות מפוצלים וחשמל סטטי בשיער יכולים להביא לתסכול אמיתי! במיוחד שצפוי לנו ערב נוצץ וכל מה שאנחנו רוצות זה מראה שיער שופע ומלא ברק ולא כזה שהוא קופצני  וקשה לסידור.

 

כשאנחנו מייבשות את השיער, אנחנו רוצות לקבל את אותו אפקט המתקבל במספרה. גימור מבריק שאי אפשר להפסיק להסתכל עליו. הטיפ למראה עוצר נשימה שימוש עם מייבש שיער Dyson supersonic ואביזרFlyaway  לנטרול חשמל סטטי–באמצעות שימוש באביזר ניתן להשיג מראה שיער אחיד ולא מחושמל ויוצר מראה בריא ומעוצב כמו של עיצוב מקצועי במספרה, כל זאת ללא שימוש בחום קיצוני, תוך שמירה על הברק הטבעי של השיער.

 

צילום: "דייסון"

 

מתולתלת? קבלי טיפ נוצץ שיעצים את מראה התלתלים שלך לערב נוצץ וזוהר!

לא משנה מה המרקם הטבעי של השיער שלך, אביזר ה Diffuser של Supersonic Dyson יעצים את מראה התלתלים הטבעי של השיער שלך. פחות זה תמיד יותר – פחות חום, פחות תנועה והגדרת זרימת אוויר פחות חזקה יעזרו להגן על שלמות הצורה, תוך הימנעות מקרזול לא רצוי.      ה Diffuser פועל כדי לדמות אפקט ייבוש אוויר תוך כדי עיצוב, עם שיניים ארוכות יותר שמגיעות עמוק יותר לתוך השיער, לייבוש מהיר לאורך כל העיצוב.

 

רוצה להפתיע בשיער מלא נפח? 

לגימור בעל נפח יש לייבש את השיער כנגד זרימת השיער. לדוגמה, ייבוש השיער מצד ימין לשמאל וייבוש הצד האחורי לחזית באמצעות מייבש השיער Dyson Supersonic  ואביזר ה Gentle Air. כדי להוסיף את הנפח הקטן הזה בסוף  מומלץ להשתמש באביזר ה Flyaway החדש כדי להרים בעדינות את השורשים ולהחליק את כל החשמל הסטטי שאולי הופיע במהלך העיצוב- זה גורם לנפח להיראות טבעי יותר ולשיער שלך להיראות עבה יותר.

 

ניתן להשיג באתר:  dyson.co.il ובחנויות החשמל המובחרות.

שנתיים אחריות ושירות עד בית הלקוח על ידי  ב.נ.ז.כ סחר היבואן הרשמי של Dyson בישראל.