כותרות אחרונות
Search

יקב טורא זכה ב-3 מדליות כסף וברונזה בתחרות "Decanter" הבינלאומית.

ורד וארז  בן סעדון – צילום: "להלה דיגיטל"
 
 
יקב "טורא" זכה ב-3 מדליות כסף וברונזה בתחרות "Decanter" הבינלאומית.
 יקב "טורא" ייצג את ישראל בכבוד שנה נוספת בתחרות "Decanter" הבינלאומית, זכה ב- 3 מדליות כסף וברונזה בפרסים והביא כבוד לישראל. 
 
התפרסמו תוצאות התחרות הבינלאומית "Decanter" ליינות ברחבי העולם. יקב "טורא" של ורד וארז בן סעדון, זכה ב- 3 מדליות כסף וברונזה ליינות שלהם: מאונטיין פיק 2020, קברנה סוביניון 2021 ושיראז 2021.
 
ורד בן סעדון: "אנחנו  גאים ונרגשים בקבלת הפרס המכובד, זה כבוד לאומי להביא הישג שכזה, בטח בזמן מלחמה שהוא זמן מורכב "
 
"דקנטר" תחרות יין ואלכוהול בינלואמית שהחלה את דרכה בשנת 1975 וממשיכה להביא גאווה ליין הישראלי. התחרות הינה בין יקבים  מתשעים מדינות שונות ויותר.
 
יקב "טורא" של ורד וארז בן סעדון זכה בשלוש מדליות יוקרתיות: מאונטיין פיק 2020 וקברנה סוביניון 2021 זכו במדליית כסף עם ציון 91. שיראז 2021 של יקב טורא זכה במדליית ברונזה עם 89 נקודות.
 
כזכור: בשנה שעברה (2023) בתחרות זו, זכו יקב "טורא"  ב- 2 מדליות, זהב וכסף ליינות שלהם: מאונטיין פיק 2018 וטורא קברנה סוביניון 2018. ובתחילת השבוע האחרון יקב "טורא" זכה גם כאן בתחרות בישראל "אשכול הזהב" בשתי מדליות כסף ובכורם המצטיין.
 
 

ורד וארז  בן סעדון – צילום: "להלה דיגיטל"

 
 
ורד בן סעדון מבעלי יקר "טורא" מברכת את הזכייה ואומרת: "אנחנו  גאים ונרגשים בקבלת הפרס המכובד, זה כבוד לאומי להביא הישג שכזה, בטח בזמן מלחמה שהוא זמן מורכב. יקב "טורא" ממשיך לקטוף פרסים על עשייה מבורכת ומראה שהיין הישראלי כחול-לבן חוצה מגזרים ויבשות. הפרסים האלו הם לא סוף פסוק ואנחנו מצפים ומחכים לקטוף פרסים נוספים על עוד יינות ושמנים משובחים תוצרת החקלאות העברית. לחיים!".