כותרות אחרונות
Search

"ילדים, עכשיו לישון!" אבי ברססט מנכ"ל הולנדיה משיק את ספרו הרביעי.

צילום: רפי דלויה

 

 

"ילדים, עכשיו לישון!"

אבי ברססט משיק את ספרו הרביעי

הספר הראשון שנכתב במטרה להרדים את קוראיו

פרופ' רולידר בהקדמה לספר: "ספר חובה בכל בית"

 

אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה: "בעיית השינה הפכה למגיפה הגובה מחיר כבד ממשפחות רבות בישראל. הורים שמתהלכים עם שקיות שחורות מתחת לעיניים וילדים שחיים בחסך שינה מתמשך הם תוצר של עידן תובעני מנשוא. הפכנו לחברה בהפרעת שינה שעושה את כל הטעויות האפשריות: מקדשת את העבודה, מכורה לכל סוגי המסכים, חיה בסטרס אינסופי ובעיקר ישנה מעט מידי."

 

אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה – צילום: רפי דלויה

 

מוסיף אבי ברססט: "כשהשינה נכשלת, הבריאות נפגעת, איכות החיים נפגמת, האיזון האנרגטי מתערער, התגובות הופכול איטיות יותר, הרעב מתעורר, הכעסים מתפוצצים, העייפות עולה על גדותיה והכל נראה קשה, מסובך, מתסכל וחסר תקווה" (מתוך הספר "ילדים, עכשיו לישון").

 

שנת לילה רצופה ואיכותית היא לא מותרות. היא טומנת בחובה את התשובה לקשיים לימודיים, לכעסים, להשמנה, לעייפות ולתסכול. הורים וילדים זקוקים לשינה זו כתנאי הכרחי לניהול אורח חיים בריא, מאוזן ומתפקד ולשלוות נפש משפחתית. 

 

צילום: רפי דלויה

 

"ילדים עכשיו לישון!"  הוא ספרו הרביעי של אבי ברססט והספר הראשון שנכתב אי פעם במטרה להרדים את קוראיו. הספר מסייע להורים להוביל את המשפחה אל שנת לילה שקטה וטובה. בספר ניתן למצוא סיטואציות מחיי היומיום של הורים לילדים ולקבל  תשובה בגובה העיניים על הגורמים מעכבי השינה, המכשולים הפיזיים והרגשיים, מקומם של הטקסים והרגלי השינה, חשיבות העקביות וההתמדה, גישות ושיטות שונות להרדמה רגועה ונינוחה ושלל פתרונות לשעת לילה מאוחר. הספר מכיל גם שלושה סיפורי שינה מקוריים ומאויירים להקראה לילדים לפני שנת הלילה.

 

אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה – צילום: רפי דלויה

 

אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה, מקדיש את חייו לתחומי הנדסת ואיכות השינה. הוא מרצה בארץ ובעולם, כותב, מנהל פורומים עורך כנסים וכבר הצליח לחולל מהפכות באורח חייהם ובאיכות השינה של אנשים רבים מסביב לעולם.

 

ספריו "לילה במתנה" ו"הולנדיה – הספר" עוררו ומעוררים עיניין רב. ספרו "NAP – סוד השינה המושלמת" תורגם לשפות נוספות, מופץ ב- 24 מדינות  והפך ללהיט מדובר."ילדים, עכשיו לישון!" הוא ספרו הרביעי.

 

אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה יחד עם הסטנדאפיסטית הדר לוי – צילום: רפי דלויה

 

פרופ' עמוס רולידר כתב את ההקדמה לספר, שבה הוא מציין: "הספר ילדים, עכשיו לישון" הוא ספר חובה בכל בית. התכנים מאפשרים להורים לא רק לבין את הסוגיות הרלוונטיות הקשורות לשינה ולהפרעות שינה, אלא גם ליישם את ההמלצות לטובת פתרון יעיל לקשיי השינה הספציפיים שלהם ושל ילדיהם" 

 

לפרטים על הספר ולרכישתו: http://avibarssessat.com/