כותרות אחרונות
Search

חדש על מדף הספרים – "עייפות כרונית" – למה זה קורה לי ואיך יוצאים מזה?

עייפות כרונית כריכה קדמית – צילום: יח"צ

 

חדש על מדף הספרים – "עייפות כרונית" – למה זה קורה לי ואיך יוצאים מזה?

מרגישים נטולי אנרגיה, עייפים ומותשים? מרגישים חסרי אונים אל מול העייפות המתמדת שאוחזת בכם, הורסת כל חלקה טובה בחייכם ולא מרפה?

 

בימים אלה רואה אור ספר חדש בשם "עייפות כרונית- למה זה קורה לי ואיך יוצאים מזה?" המציע תקווה חדשה לסובלים מעייפות כרונית. הספר – שכולל גם תוכנית תזונתית המבוססת על 50 מתכונים שנערכו על ידי השף נטורופת צחי בוקששתר – יתווה בפניכם מסלול מוכח להעלאה משמעותית ברמות האנרגיה תוך שבועיים בלבד, וחזרה לרמת אנרגיה תקינה תוך שלושה חודשים.

 

בספר מפורטת תוכנית בשם "סוף לעייפות", ולא בכדי השם שלה כל כך נחרץ. התוכנית מתבססת על מחקרים רפואיים שמצאו כי רמת אנרגיה תקינה נשענת על איזון עדין ומדויק בין שלוש מערכות עוצמתיות הפועלות באופן משולב בגופנו – מערכת העיכול, המערכת החיסונית והמערכת ההורמונלית. התוכנית "סוף לעייפות" נועדה להשיג את אותו איזון עדין בגופנו. את התוצאות – תרגישו בכל היבט בחייכם תוך זמן קצר.

 

"סוף לעייפות" – מה בתוכנית?

*  טכניקות לשיפור איכות השינה

 *  תרגילים להקלה על לחץ נפשי

*  הכוונה תזונתית להעלאת רמות האנרגיה.

 

עייפות כרונית כריכה קדמית – צילום: יח"צ

 

ד"ר איימי שאה מציגה בספרה כיצד תזונה נכונה משפיעה על מערכת העיכול, על המערכת החיסונית ועל המערכת ההורמונלית. בתוכנית "סוף לעייפות" תמצאו עשרות מתכונים לתזונה שתאפשר לכם ליהנות מרמת אנרגיה גבוהה לאורך היום כולו. 50 המתכונים בספר נערכו על ידי השף נטורופת צחי בוקששתר.

 

ד"ר גיל יוסף שחר (M.D.), ראש המרכז לרפואת הרמב"ם והעורך המדעי של הספר: "בספר תגלו את הסיבות העיקריות לעייפות כרונית ותלמדו שיטות מוכחות לשיפור רמת החיוניות שלכם ביומיום. את השיטות שתלמדו בספר תוכלו לאמץ כדרך חיים שתבטיח לכם לא רק נמרצות וחדות מחשבתית, אלא גם הימנעות מטעויות הרות אסון שעלולות לנבוע מעייפות כרונית".

 

מחברת הספר: ד"ר איימי שאה (M.D.) היא רופאה אימונולוגית אמריקאית בעלת גישות טיפוליות אינטגרטיביות. לאחר שחוותה תאונת דרכים קשה עקב נהיגה במצב של עייפות, היא החליטה להתמחות בנושא חשוב זה ופתחה קליניקה לטיפול בעייפות כרונית. את התוכנית "סוף לעייפות" היא פיתחה וביססה על סמך מחקרים רפואיים ועל סמך ניסיונה הקליני הרב.

 

עייפות כרונית.

כתבה: ד"ר איימי שאה (M.D.),

עריכה מדעית: ד"ר גיל יוסף שחר,

עריכת מתכונים: שף נטורופת צחי בוקששתר,

הוצאת פוקוס ספרים לבריאות | מחיר: 98 ₪,

להשיג בחנויות הספרים ובאתר פוקוס