כותרות אחרונות
Search

חדש על מדף הספרים – מאת: הרופא, החוקר והמדען הנודע ד”ר ג’ו דיספנזה.

צילום: יח"צ

 

"לשבור את ההרגל להיות עצמכם"

חדש על מדף הספרים – ספרו החדש של הרופא, החוקר והמדען הנודע ד”ר ג’ו דיספנזה

ד"ר ג'ו דיספנזה שהעביר הרצאות וסדנות לאלפים ברחבי העולם, מאמין כי לאחר שבירת ההרגל להיות עצמכם ושינוי אמיתי של (תו)דעתכם, חייכם לא ישובו עוד להיות כפי שהיו בעבר.

 

הגנטיקה וגם חיווט המוח שלכם גורמים לכם לחיות בהוויה מסוימת ובדרך מסוימת במשך כל חייכם, אך זו אינה גזירת גורל. מדע חדש מגלה שכל אדם יכול ליצור את המציאות שבה הוא בוחר.

 

ד"ר ג'ו דיספנזה, הסופר, המרצה, החוקר והכירופרקט, משלב בספרו החדש בין פיזיקה קוונטית, מדעי המוח, כימיה של המוח, ביולוגיה וגנטיקה על מנת להראות לכם מה אפשרי באמת.

 

ב"לשבור את ההרגל להיות עצמכם" מועבר הידע הנחוץ כדי לשנות כל היבט שנבחר לשנות בעצמנו. הספר מעניק את הכלים שלב אחר שלב, מה שייאפשר ליישם את מה שלמדתם וליצור שינויים ממשיים בכל תחום בחייכם.

 

ד"ר דיספנזה מסיר בספרו את מעטה המיסטיקה מעל הבנות עתיקות ומגשר על הפער בין מדע לרוחניות.

 

צילום: יח"צ

 

ג'ו דיספנזה הוא ד"ר לרפואה כירופרקטית, למד ביוכימיה באוניברסיטת ראטגרס. הוא בעל תואר ראשון במדעים בדגש על מדעי המוח, ותואר דוקטור לכירופרקטיקה מאוניברסיטת לייף באטלנטה. בלימודיו המתקדמים הוא המשיך והעמיק את השכלתו בנוירולוגיה, מדעי המוח, תפקודים וכימיה של המוח, ביולוגיה של התא, היווצרות זיכרון, חקר הזיקנה ואריכות חיים.

 

כאחד מהמדענים, חוקרים ומורים שכיכבו בסרט זוכה הפרסים בליפ (What the Bleep Do We Know!?), מרצה ד"ר ג'ו בשש יבשות, ומלמד אנשים על תפקודיו של המוח האנושי. כשאינו כותב או נמצא בנסיעות, ד"ר דיספנזה מקבל מטופלים במרפאה שלו לכירופרקטיקה בוושינגטון.

 

הוצאת אור-עם

384 עמודים

מחיר: 98 ש"ח

 

להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט: www.bookme.co.il