כותרות אחרונות
Search

חדש על מדף הספרים – המתנות שמאחורי החרדה – כלים רוחניים פשוטים למציאת שקט נפשי.

המתנות שמאחורי החרדה: כלים רוחניים פשוטים למציאת שקט נפשי – צילום: יח"צ

 

המתנות שמאחורי החרדה – כלים רוחניים פשוטים למציאת שקט נפשי.

 

פט לונגו היא מורה והילרית רוחנית מחוננת. בעבודתה עם אלפי מטופלים מכל רחבי ארצות הברית ומחוצה לה עזרה לונגו בריפוי של אינספור גברים, נשים וילדים בכל רחבי העולם. בשילוב תהליך הריפוי האנרגטי שלה מדריכה פט את מטופליה גם בהתפתחות רוחנית, ומעניקה להם כלים לזיהוי ולפיתוח המתנות הרוחניות הטמונות בהם.

 

בימים אלה יוצא לאור בעברית ספרה של לונגו "המתנות שמאחורי החרדה: כלים רוחניים פשוטים למציאת שקט נפשי". זהו מדריך מעשי להבנת החרדה ולהתמודדות איתה באמצעות גילוי המתנות האינטואיטיביות שלנו. הספר מציע כלים, מדיטציות מודרכות וסיפורי מטופלים מהמרפאה הרוחנית שכונתה ע"י המתקשרים הטובים בעולם ה"דמבלדור של המתקשרים".

 

המתנות שמאחורי החרדה: כלים רוחניים פשוטים למציאת שקט נפשי – צילום: יח"צ

 

כמרפאה רוחנית וכמורה של רבים מהמתקשרים המוכרים ביותר הפועלים כיום – ביניהם גם המדיום עטורת השבחים תרזה קפוטו – גילתה לונגו שאחוז ניכר מהאנשים שהגיעו אליה כשהם סובלים מחרדות ומתסמינים נלווים, ניחנו ברמה גבוהה במיוחד של אינטואיציה. האנשים הללו סופגים אנרגיות, מחשבות ותחושות שמקיפים אותם, ואפילו חווים את כל אלה כאילו היו שלהם. יתרה מכך, רוב האנשים האלה כלל אינם מודעים ליכולות הגבוהות הטמונות בהם.

 

בעולם שבו החרדות נהיו תופעה שכיחה במיוחד, המסוגלות להיות בקשר עם יכולות הריפוי העמוקות ביותר שלנו ולהשיג שקט נפשי פנימי, הפכה חשובה מאין כמוה. עם הספר יקר הערך הזה בארגז הכלים שלכם, תוכלו להתחיל את המסע למציאת השקט הנפשי הזה לגילוי המודעות והדאגה לעצמי הרוחני, למתנות הפנימיות שלכם, ולריפוי חייכם.

 

הוצאת אור-עם, 98  שקל.

להשיג באתר האינטרנט www.bookme.co.il ברשתות ובחנויות הספרים הנבחרות