כותרות אחרונות
Search

חדש מ- "fairy" – "fairy פלטינום פלוס" הקפסולה מס' 1 למדיח בישראל.

" F A I R Y "

מבריק כמה שזה מבריק !

חדש מ- "fairy" – "fairy פלטינום פלוס" הקפסולה מס' 1 למדיח בישראל.

גם מסלקת את שאריות המזון הקשות ביותר לניקוי וגם מסירה את שכבת העכירות המצטברת על הכלים עם הזמן.

התוצאה: במקום לקנות כלים חדשים, "fairy"  עושה כלים נקיים כמו חדשים !

 

גם לכם נמאס לקרצף שאריות מזון לפני הפעלת המדיח ? מתוסכלים שהכלים החדשים מאבדים מהברק שלהם בגלל האבנית ? אתם לא לבד, אבל מעכשיו אתם גם לא חסרי אונים.

 

אחרי שנים ארוכות בהן לא נעשה חידוש משמעותי בתחום קפסולות למדיח, מגיע לראשונה לישראל קפסולת המדיח העוצמתית ביותר להסרת שומנים חמושה בתוספים משופרים וטכנולוגיה חדשנית וייחודית שתצחצח את הכלים שלכם במטבח.

 

"fairy", מותג נוזל הכלים המוביל בישראל, המהווה כ- 60% מנתח השוק, משיק את "פיירי פלטינום פלוס" – מוצר הניקוי העוצמתי ביותר שמותג פיירי השיק עד היום, אשר יצליח להסיר גם את הלכלוך הקשה ביותר מהכלים שלכם. בנוסף, הודות לעוצמת הניקוי העמוקה וטכנולוגיה חדשנית וייחודית שהוטמעה בקפסולות העוצמתיות, הכלים ייצאו מהמדיח נקיים ומבריקים כמו חדשים.

 

הקפסולות של "פיירי פלטינום פלוס" מחולקות למספר תאים ומנקות את הכלים בעוצמה רבה, תוך שהן מפרקות גם את שאריות המזון והשומן העיקשות ביותר. טכנולוגיית ה- "Anti-Dullness" של "פיירי פלטינום פלוס" עוזרת לפרק את שכבת העכירות השנואה כל כך מהכוסות והסירים אשר נגרמת מהאבנית במים, ומחזירה לסירים, למחבתות, לכלי, לסכו"ם ולכוסות את הברק, כמו היו כלים חדשים.

 

"פיירי" ניקוי אפקטיבי מתמיד !

צילום: דני דין

 

"פיירי פלטינום פלוס" מכיל צירוף ייחודי של אבקה ונוזל. בסיס האבקה של הקפסולה מכיל מערכת בלעדית של אנזים וחומר הלבנה המעניקים עוצמת ניקוי נוספת. כל קפסולה מכילה שלושה תאי נוזל מעל האבקה המכילה רמה גבוהה מאוד של מרכיבים מסירי שומן. הקפסולות החדשות מכילות מלח ותוסף הברקה מובנה, המספקים הגנה לכלי זכוכית וכסף. ניתן להשתמש בהן גם בתוכניות קצרות של מדיח הכלים והן מותירות בו ניחוח נעים.

על מנת לוודא התמוססות מהירה של הקפסולה, שמשמעותה ניקוי מהיר, הפורמולה הייחודית של פיירי משלבת את הנוזל והאבקה במעטפת "PVA" המתמוססת במהירות להבטחת ניקוי אפקטיבי ומושלם.

 

"פיירי" הוא המותג המומלץ על ידי יצרני מדיחי כלים כגון: ווירלפול, הוטפואינט, אינדסיט, אריסטון באוקנכט.

 

"פיירי פלטינום פלוס" יושק בישראל באוגוסט 2019 ברשתות "שופרסל" ו-"BE", במחיר ממוצע לצרכן של.  ₪49.90  לאריזה.