כותרות אחרונות
Search

חגיגות ההפתעה ליום הולדת 40 של אילנית לוי

צילום: אסף לב

 

חגיגות ההפתעה ליום הולדת 40 של אילנית לוי.

אלירז בעלה: "השנה האחרונה הייתה מסע  בו לימדת את כולנו איך מנצחים כל אתגר – עשיתי קעקוע שלך בנשמה".

 

לוי מתרגשת מהתפקיד החדש שלה בסדרת הטלוויזיה לצד עוז זהבי, אגם בוחבוט, תיקי דיין ומבטיחה לקבל עוד תפקידים כשחקנית 

 

לאחר שחגגו למגישת הטלוויזיה אילנית לוי יום הולדת 40 בהפתעה, בשידור חי, בתוכנית בה היא מגישה עם גלית גוטמן את 'גלית ואילנית',   שוב הופתעה לוי אתמול בערב (יום שני) במסיבת יום הולדת אופנתית שערכו לה על סט הצילומים של בית האופנה גולברי, במסגרתו הצטלמה לקולקציה החדשה, בסטודיו תל-אביבי. 

 

צילום: אסף לב

 

בעלה אלירז שדה שהגיע עם התינוקת אריאה  הפתיע אותה יחד עם בכירי גולברי ואנשי הצוות  שהפריחו  40 בלונים צבעוניים, העניקו לה עוגת יום הולדת מפוארת, עם זר  פרחים לראשה והרבה מתנות וברכות.

 

 

אלירז שדה בירך ואמר: "יום הולדת שמח אהובה שלי, השנה האחרונה הייתה מסע שאסף חיים שלמים לזמן קצר ולימדת את כולנו אך מנצחים כל אתגר בחיוך ובקריצה. עשית את כולנו מאושרים יותר, מעריץ שלך הייתי ועכשיו כבר עשיתי קעקוע שלך  בנשמה. שהשנה הקרובה תהייה מלאה ושלמה אמן, שפע מהכל ושלווה".

צילום: אסף לב

המחווה ריגשה את אילנית לוי שחשפה: "אני מודה על כך שבגיל 40 יש לי הכל…..משפחה נהדרת, פרזנטורית של מותג אופנה אהוב עלי, מגישה בטלוויזיה ועכשיו גם אשחק בתפקיד ראשי בסדרה חדשה  "העיר הטובה", אשר  תעלה בקרוב בהוט  עם  רשימה מפוארת של שחקנים, בהם: עוז זהבי,  אגם בוחבוט, תיקי דיין, שיפי אלוני, יעקב כהן, לירית בלבן, אושרית סרוסי ועוד…"

 

אילנית לוי סיכמה ואמרה: "אני משחקת בסדרה החדשה תפקיד של אמא חרדתית ומוגזמת, אמא שמציקה ולא מניחה לילדים, סוג של אמא אובססיבית.. והוסיפה: "אני מבטיחה לקבל תפקידים נוספים כשחקנית. אני מאחלת לעצמי להיות בריאה ומאושרת ולהצליח לשמור על הדבר הכי יפה אצלי – המשפחה".

 

מזל טוב