כותרות אחרונות
Search

חברת "רד" וחברת "נתיבי ישראל" זכו במימון פיילוט לחיבור מצלמות תנועה חכמות בצירים ראשיים על גבי תשתיות 5G.

 

 

 

חברת "רד" וחברת "נתיבי ישראל" זכו במימון פיילוט לחיבור מצלמות  תנועה חכמות בצירים ראשיים על גבי תשתיות 5G.

הפרוייקט המשותף ל- "RAD" ולחברת "נתיבי ישראל" (נת"י) נועד להרחיב את השימוש בתשתיות חכמות על גבי רשת 5G בישראל במסגרת תוכנית פיילוטים ייעודית של משרד התקשורת ורשות החדשנות.

 

צילום: יח"צ

 

"RAD", מובילת השוק בפתרונות גישה לטלקום, נבחרה על ידי משרד התקשורת ורשות החדשנות לביצוע פיילוט בשיתוף חברת נתיבי ישראל (נת"י) על גבי תשתיות הדור החמישי. הפיילוט יתבצע במסגרת תוכנית שמטרתה הרחבת השימוש ברשת הדור החמישי בישראל ופיתוח יישומים מתקדמים לשיפור תשתיות התקשורת. 

 

מעל 200 מצלמות תנועה פרושות כיום בכבישי ישראל לצורך פיקוח ובקרה של תשתית הכבישים והתנועה והן מחוברות על גבי סיב אופטי. העובדה שבאתרים חדשים רבים בהם היה רצוי להתקין מצלמות לא קיימת כיום תשתית סיבים מעכבת הוספת מצלמות נוספות. במסגרת המיזם החדש, כל שידורי הווידאו החיים יועברו בזמן אמת על גבי רשת  5G באמצעות פתרון ה-"SecFlow" של "RAD", מה שיאפשר הוספה מהירה של מצלמות רבות נוספות ללא תלות בזמינות סיבים אופטיים.

 

ה-"SecFlow" של רד הוא "Industrial IoT Gateway" שזכה במספר פרסי חדשנות בינלאומיים בתחום האינטרנט של הדברים (IoT). הוא מיועד לרשתות אוטומטיות רחבות היקף בערים חכמות ובתחומי אנרגיה חכמה, תעשייה מקושרת בקרה ואוטומציה. המוצר מחבר ומאחד בצורה מאובטחת מידע הנשלח ממונים חכמים, חיישנים, אמצעי בקרה ומדידה, מצלמות טלוויזיה במעגל סגור ומכשירים נוספים על כל רשת שהיא, תוך יכולת לנטר את פעולת כל המערכות המחוברות לרשת עם ניהול אחוד ואפשרות לתגובה מהירה לאיומים ברשת.

 

אודי קשקש, מנכ״ל ונשיא חברת "RAD" – צילום: דוד גארב

 

אודי קשקש, מנכ״ל ונשיא חברת RAD: "רד פעילה מאוד בתחומי האינטרנט של הדברים ו-G5 והפיתוחים שלנו מושכים עניין רב בכל העולם בזכות החדשנות שהם מביאים. הבחירה ב-"RAD" היא הצבעת אמון בטכנולוגיה שלנו. הדור החמישי בסלולר מביא עימו מהפיכה בתעשייה, בתחבורה, בתשתיות העירוניות בעסקים ואני וכל עובדי החברה שמחים לשמש כ "קטר" שיסייע בהנעת תעשיית ההייטק הישראלי".

 

להערכת משרד התקשורת מדובר בטכנולוגיות שהצלחתן מהווה "Game Changer" כלכלי אמיתי ומנוע צמיחה משמעותי לכלכלה הישראלית. הפיתוחים החדשים בטכנולוגיית הדור החמישי צפויים להיות חוד החנית של הטכנולוגיות החכמות בשנים הקרובות והביקוש אליהם צפוי לגדול בכל העולם.

אודות RAD

כיצרנית גלובלית של פתרונות גישה לטלקום, "RAD" מחויבת לאפשר לספקי שירותים ומפעילי תשתית קריטית להעביר כל שירות על גבי כל רשת. באמצעות טכנולוגיות חלוציות ופיתוח חדשנות משותפת עם לקוחות החברה, "RAD" שואפת לסייע למפעילי שירותי תקשורת להתקדם בשרשרת הערך בקצב המתאים להם,  בין אם מדובר בווירטואליזציה של קצה הרשת וב-vCPE, ב- IoT תעשייתי, או ב-5G xHaul.  עם 40 שנות חדשנות, נוכחות עולמית משמעותית ביותר מ -150 מדינות והתקנות של מעל 16 מיליון מוצרים, ל- "RAD" ניסיון מוכח של מתן ערך וטיפול בצרכי הלקוחות.

 

חברת "RAD" היא חברה בקבוצת" RAD "המייצגת הכנסות שנתיות של 1.5 מיליארד דולר ומובילה עולמית בתחום פתרונות תקשורת.