כותרות אחרונות
Search

חברת "עוף טוב" מציגה שני מוצרים חדשים בסדרת "ילדודס".

 

 

שמח בצלחת של הילדים !

כשטעם ואיכות נפגשים.

חברת  "עוף טוב" מציגה שני מוצרים חדשים בסדרת "ילדודס":

שניצל מיני דקיק מצופה.

 

 

שניצל מיני דקיק  בציפוי צ'יפס.

 

 

המוצר ללא סימון אדום !

השניצל עשוי מעוף שגדל ללא אנטיביוטיקה.

מתאים וטעים כמנה עיקרית איכותית ומזינה וגם כארוחה קלילה מפנקת.

 

"עוף טוב" מביאה את הכיף והשמחה לשולחן האוכל ולצלחת של הילדים, עם מוצרים טעימים וערבים לחיך הישראלי.

 

החברה משיקה בימים אלה שני מוצרים חדשים בסדרת 'ילדודס' – סדרת מוצרי הילדים שתמיד כיף לאכול: שניצל מיני דקיק מצופה ושניצל מיני דקיק בציפוי צ'יפס.

 

צילום סטודיו עוף טוב

 

סדרת 'ילדודס' של עוף טוב פותחה במיוחד עבור ילדים בהתאם להעדפות הטעם שלהם, ללא פשרות על איכות המוצרים.  המוצרים הוותיקים בסדרה נחשבים לאהובים במיוחד על ילדים והם מוצעים במגוון צורות משמחות: דינוזאורים, דובונים, שניצלונים ולבבות וכוכבים. כעת כאמור השמחה גדולה אף יותר עם השקת שני המוצרים החדשים.

 

שני המוצרים החדשים, כמו ארבעת המוצרים הוותיקים בסדרה, הם מוצרים המצטיינים בטעמם ובאיכותם, הם עשויים מעוף שגדל ללא אנטיביוטיקה והם ללא סימון אדום, כך שהילדים נהנים ממוצרים איכותיים שכיף לאכול אותם כארוחת צהריים או ערב, לקחת לפיקניק או ליום לימודים ארוך, לאכול כארוחה מסודרת או כנשנוש מפנק.

 

ב"עוף טוב" ממליצים: סדרו את השניצלים על הצלחת בצורה יצירתית, עם תוספת ירק ופחמימה ויש לכם ארוחה מאוזנת, כיפית וטעימה להגיש לילדים שלכם.  

 

שניצל נחשב לאחד המאכלים האהובים ביותר במטבח הישראלי. לצד סלט ירקות, צ'יפס או פירה, עם קטשופ או בלי כלום – שניצל חזה עוף הוא בהחלט ממלכי המטבח בארץ. האיכות הגבוהה של המוצרים בסדרת 'ילדודס' של "עוף טוב" והפיקוח המוקפד על כל שלב בתהליך ההכנה מוודאים כי כל מוצר שיוצא מהמפעלים של "עוף טוב" מגיע לצרכן כשהוא  איכותי, טעים והכי קרוב לשניצל שמכינים לבד בבית.

 

צילום סטודיו עוף טוב

 

שניצל מיני דקיק, מוצע במחיר של בין 26.90 ₪ ל- 29.90  ₪ לאריזת 500 גרם. ניתן להשיגו בכל רשתות השיווק וחנויות המזון הגדולות. המוצר בכשרות אוירבך מהדרין.

 

קבוצת "עוף טוב", מביאה לשולחן האוכל המשפחתי מגוון רחב של מוצרי עוף, הודו ומוצרי דג איכותיים ומזינים המצטיינים בטעמם הנפלא ומשלבים את הכיף והשמחה בכל ארוחה.

 

אודות קבוצת "עוף טוב":

הקבוצה, בבעלות משקי עמק הירדן ומשקי עמק המעיינות, נוסדה בשנת 1963 ומובילה מהלך של גידול עופות ללא אנטיביוטיקה וללא תוספת הורמונים, המתאפשר בשל היותה אינטגרציה חקלאית, בעלת שליטה ואחריות מלאות כבר משלב התזונה ואופן גידול העופות. 'עוף טוב' מייצרת מוצרי עוף בקטגוריות השניצלים והקציצות המוכנים לאכילה, פסטרמות, נקניקיות ונקניקים; חלקי עופות טריים וקפואים. לקבוצה מותג נוסף: 'דג טוב' –  מוצרי דג מוכנים לאכילה אשר הפכו בתוך זמן קצר לשחקן מוביל בשוק מוצרי הדגים. באתר החברה : https://www.oftov.co.il/ ניתן לקבל מידע רחב נוסף.