כותרות אחרונות
Search

חברת "מעדני יחיעם" משיקה סדרת נקניקיות גורמה חדשה: "יחיעם COLLECTION".

נקניקיות "בראטוורסט יחיעם" – צילום: רמי גררה

 

חברת "מעדני יחיעם" משיקה סדרת נקניקיות גורמה חדשה: "יחיעם COLLECTION".

נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי, נקניקיות בסגנון צרפתי ונקניקיות בראטוורסט בסגנון בווארי, מהוות את סדרת נקניקיות הגורמה המרהיבה של יחיעם, שעולה על המדפים • סדרת נקניקיות COLLECTION של יחיעם מיוצרת מנתחי בשר מובחרים, עשירה בחלבון, ללא גלוטן, משווקת באריזת נוחות עם חבק ובעיצוב חדשני.

 

יצרנית מוצרי הבשר "מעדני יחיעם", מקיבוץ יחיעם שבגליל המערבי, משיקה סדרת נקניקיות גורמה חדשות תחת מיתוג חדש יחיעם COLLECTION. הסדרה כוללת 3 סוגי נקניקיות: נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי, עשויות מ-100% בקר פרמיום ומיוצרות על פי מתכון וידע של חברת A&H מארה"ב. הנקניקיות מכילות 17% חלבון והן בטעם ובמרקם ייחודי. נקניקיות בסגנון צרפתי, עשויות מנתחי בקר, הודו ועוף איכותיים, בתיבול אופייני. הנקניקיות גדולות ועסיסיות, מכילות 15% חלבון במרקם וטחינה גסים. נקניקיות בראטוורסט, בסגנון בווארי-גרמני, מכילות 14% חלבון והן בעלות מרקם בשרי, חלק ועסיסי ובתיבול אופייני. כל הנקניקיות משווקות באריזות 300 גרם, 5 נקניקיות גדולות באריזה, ובעיצוב חדשני ומרהיב.

 

נקניקיות "בראטוורסט יחיעם" – צילום: רמי גררה

 

 

סדרת יחיעם COLLECTION מביאה לצרכן הישראלי נקניקים ונקניקיות גורמה מהעולם, אשר הותאמו לחיך הישראלי ומיוצרות במפעל יחיעם. הסדרה כוללת נקניקים ומעדני גורמה בהם פרשוטו, סרוולד, סלמי צרפתי, מעדן אווז, כתף בקר ועוד. כל מוצרי יחיעם מושקים תחת מיתוג חדש, המבטא את מומחיותה של יחיעם בייצור נקניקים, נקניקיות ובשרים מעושנים, בצל ההרים הירוקים והנוף הגלילי של יחיעם.

 

נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי יחיעם – צילום: רמי גררה

 

לדברי תמיר דגן, מנהל השיווק של מעדני יחיעם, אנו שמחים לבשר על השקת שלוש נקניקיות חדשות מסדרת הפרמיום החדשה שלנו "קולקשן". טעמן, מרקמן ואריזתן של הנקניקיות הותאמו לקהל הישראלי והן ישווקו לראשונה לרגל ל"ג בעומר ויום העצמאות.

 

 

נקניקיות בסגנון צרפתי יחיעם – צילום: רמי גררה

 

כשרות: כשר בהשגחת הרבנות הראשית.

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 26.90 ₪ לאריזת 300 גרם.

להשיג: ברשתות המזון ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.