כותרות אחרונות
Search

חברת "טופ פליי ישראל" מציעה לקראת השנה החדשה מגוון צעצועים חדשים מדהימים !

מה קונים לילדים לכבוד השנה החדשה !?

"טופ פליי ישראל" משיקה קראת השנה החדשה צעצועים חדשים שילדים ישמחו לקבל!

מגוון הצעצועים החדשים כולל, צעצועי מכוניות ממותגים של סרט הקולנוע שובר הקופות "מהיר ועצבני 8", מטבחים מקסימים לילדים וחניונים להרכבה ולמשחק

צילומים: טופ פליי

חברת "טופ פליי ישראל", המשווקת בישראל מותגי צעצועים מהמובילים בעולם, בהם JADA, Carrera RC, Smoby, TAIYO, DICKIE TOYS, HELLO KITTY ואחרים, משיקה מגוון צעצועים חדשים לכבוד חגי תשרי שילדים ישמחו לקבל! בין הצעצועים ניתן למצוא,  צעצועים ממותגים של סרטי הקולנוע הפופולריים "מהיר ועצבני 8" ו-""CARS 3, מטבחים מקסימים, עגלת ניקיון, חניונים מרשימים ועוד.

סמדר הירש סמנכ"לית טופ פליי ישראל – צילום: אבי בר

יובל ביבי, מנכ"ל חברת "טופ פליי ישראל", מציין כי לקראת ראש השנה קיים גידול יפה במכירות צעצועים, במיוחד של צעצועים ממותגים וטרנדים. לראש השנה הביאה "טופ פליי" קולקציה רחבה של צעצועי מכוניות המבוססים על סרטי הקולנוע האהובים "מהיר ועצבני 8" ו-CARS 3; כמו כן היא משיקה לחגים מטבחים וחניונים מרשימים של חברת FARO האיטלקית, מסלולי מכוניות במותג CARS 3 מתוצרת חברת Carrera האוסטרית ועוד.

  1. "טופ פליי ישראל" משיקה סדרות מרהיבות של צעצועי מכוניות תחת מותג סרט הקולנוע הפופולרי "מהיר ועצבני 8", מתוצרת חברת JADA האמריקנית.

צעצועי "מהיר ועצבני 8" כוללים סדרה רחבה של מכוניות על שלט בגדלים של 1:12, 1:16    ו-1:24, במגוון דגמים עתיקים וחדשים כפי שמוצגים בסרט. בין דגמי המכוניות – ניסן, מיצובישי, טויוטה, ראלי, קורבט ועוד. הצעצועים מגיעים עם מערכת שלט מתקדמת למינימום הפרעות שידור, המאפשרת הפעלה של כמה מכוניות במקביל כך שהילדים יכולים ליצור משחק אקשן ממש כמו בסרט.

כמו כן משווקת טופ פליי סדרת צעצועי מכוניות ממתכת במותג "מהיר ועצבני", הכוללת מגוון רחב של דגמים בגדלים של 1:24 ו-1:32. המכוניות מוצעות באריזות של מוצרים יחידים ובמארזים המכילים מגוון דגמים של מכוניות למשחק.

המוצרים מתאימים לילדים החל מגיל 6 (בהתאם לדגם).

מחירים: מכוניות דייקסט (מתכת): 49 – 149 ₪. מכוניות עם שלט: 129  – 590 ₪.

  1. "טופ פליי" משיקה קולקציות מרהיבות של צעצועים של חברת FARO האיטלקית, הכוללות מטבחים מעוצבים ומאובזרים, חניונים במגוון דגמים וגדלים, עגלת מוצרי ניקיון מיוחדת ועגלת תה מלכותית. המוצרים מתאימים לילדים מגיל 3.

  • מטבחים: "טופ פליי" משווקת מגוון דגמים של מטבחים צבעוניים המכילים מכלול של מוצרים וכלים למטבח, בהם כיור, ברז, כיריים, קולט אדים, קומקום, סיר, צלחות, כוסות, סכו"ם ועוד; במגוון הדגמים: מטבח בעיצוב של נסיכות בגווני ורוד וטורקיז, המכיל כלי בישול וכלי אוכל בצורת לב. גובה המטבחים – 69–107 ס"מ. המטבחים מאפשרים לילדים לחוות את העבודה במטבח כמו המבוגרים. הם תורמים להקניית ביטחון בביצוע משימות במטבח, לרכישת מיומנויות מוטוריות, לפיתוח הדמיון ולהרבה הנאה וכיף.

    מחירים: 99 – 249 ₪.

חניונים CITY GARAGE

  • חניונים CITY GARAGE: מגוון דגמים של חניונים מרשימים להרכבה ולמשחק. החניונים מוצעים במגוון דגמים, ביניהם חניון בן 4-2 קומות, חניון משולב במסלול כביש, חניון משולב בפארק השכרת רכב, חניון עם מוסך ועוד. הערכות כוללות 2-1 מכוניות מתכת איכותיות למשחק. גובה החניונים: 47 ס"מ. מחירים: 79 – 229 ₪.

  • עגלת תה בעיצוב של נסיכות, בשם Sara My Princes ובה שתי קומות של מגשים וכלי הגשה מקסימים – קומקום, צלחות, כוסות ועוד, כולם בצבעי ורוד וטורקיז. גובה: 47 ס"מ. מחיר: 219 ש"ח.

עגלת ניקיון Vileda

  • עגלת ניקיון Vileda מקסימה המכילה מגוון כלי ניקוי – מטאטא, יעה, דלי, מגב עם מטלית פרנזים, מטלית, חובט שטיחים ועוד. הילד יכול להסיע את העגלה לכל מקום בבית. עגלת הניקיון מאפשרת לילדים להכיר את מוצרי הניקיון, לפתח מיומנויות מוטוריות ולהשתתף במטלות ניקוי הבית עם כל המשפחה לקראת החג. גובה: 47 ס"מ. מחיר: 199 ₪.

 

  1. חברת "טופ פליי ישראל" משיקה מסלול מכוניות חשמלי תחת מותג הסרט החדש של דיסני CARS 3, מתוצרת חברת Carrera האוסטרית.

מסלול מכוניות חשמלי

המשחק כולל מסלול באורך של 4.9 מטרים, המכיל לופים וסיבובים, שני דגמי מכוניות תואמים לכוכבי הסרט – ספידי מקווין וג'קסון סטורם ושני שלטים.

הילדים מוזמנים להרכיב בעצמם את המסלול ולהתחיל במרוץ המותח – ספידי נגד סטורם. מנצח הילד שיפעיל את השלט במיומנות גבוהה יותר.

המשחק מפתח את הריכוז, הדמיון, וכן מוטוריקה וקואורדינציה של הילד. הילד נדרש להתאמן וללמוד תוך כדי משחק מתי ובאיזה מידה להאט או להגביר את המהירות של המכונית כדי שהיא תישאר על המסלול, במיוחד בקטעי נסיעה בלופים ובסיבובים חדים.

אפשר לרכוש בנפרד תוספות והרחבות של מסלולים למשחק ולהקים מערכת כבישים מסועפת.

מתאים לילדים מגיל  3.

מחיר: 169 – 219 ₪.

 

להשיג ברשתות: הפיראט האדום, כפר השעשועים, עידן 2000, ביג טויס, הפנינג, וחנויות צעצועים מובילות בארץ.