כותרות אחרונות
Search

חברת המשלוחים "וולט" הודיעה על מינויה של הגב' ליאור אשכול לתפקיד מנכ"לית החברה בישראל.

ליאור אשכול – צילום: אסף קרלה

 

הגב' ליאור אשכול מונתה לתפקיד מנכ"לית חברת השלוחים "וולט" ישראל.

אשכול תחליף בתפקיד את אמרי גלאי, שכיהן כמנכ"ל החברה מאז החלה פעילותה בישראל בשנת 2018 וכעת הוא ממונה לתפקיד ניהולי באירופה.

 

ליאור אשכול, בת 34 מתל אביב נכנסת לתפקיד לאחר שורת תפקידים בכירים בחברות ישראליות ובינלאומיות. אשכול, שגדלה ברמת השרון ושירתה כקצינה בחטיבת המחקר בחיל המודיעין, היא בעלת תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת הרווארד.

 

ליאור אשכול עבדה בחברת "Procter&Gamble" כמנהלת מותג, שם הובילה פרויקטים שונים אשר זכו להצלחה רבה וליישום בינלאומי בארה"ב ובאירופה. בהמשך עברה לבוסטון שם סיימה בהצלחה את לימודי ה- MBA ב"הרווארד", כשאת תקופת ההתמחות עשתה בחברת "אמאזון" בסיאטל. לאחר הלימודים עברה לניו יורק והחלה את תפקידה במטה חברת "WeWork". במהלך כהונתה ניהלה את אסטרטגיית החברה אל מול השוק התאגידי, יזמה ופיתחה מוצרים ושירותים חדשים שהפכו להיות חלק ניכר מהכנסות החברה.

 

אשכול מחליפה בתפקידה את אמרי גלאי, מי שכיהן בתפקיד מרגע תחילתה של הפעילות בישראל וכעת קודם לתפקיד ניהולי אירופה, ויהיה אחראי על פעילות החברה בכ10 מדינות.

 

ליאור אשכול – צילום: אסף קרלה

 

ליאור אשכול, מנכ"לית וולט ישראל: "אני נרגשת להיכנס לתפקיד משמעותי זה בתקופה המורכבת שאנו נמצאים בה. אני מצטרפת לצוות של אנשים מוכשרים שהביאו לישראל שירות ייחודי, יעיל ובסטנדרט בינלאומי. אין ספק שמדובר באחריות גדולה ואפעל להמשיך לספק חווית שירות ממוקדת לקוח עבור כלל השותפים שלנו, בייחוד בימים לא פשוטים אלו״.

 

חברת Wolt הוקמה ב2014 בהלסינקי, פינלנד, ומאז התרחבה ליותר מ20 ערים מרכזיות בעולם. עד היום מרכז פעילותה של וולט ישראל היה בתל אביב-רמת גן-גבעתיים, הרצליה-כפר שמריהו, רמת השרון, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, חולון, ראשון לציון, פתח תקווה, קריית אונו, גני תקווה, אור יהודה, יהוד, בת ים ונתניה.

 

וולט החלה את פעילותה בת"א עם 26 מסעדות וכיום פועלת עם למעלה מ1500 בתי עסק.

 

מרגע ההזמנה, האפליקציה של "Wolt" מנטרת את שלבי הכנת האוכל, מעדכנת את זמן ההגעה המדויק ומאפשרת לעקוב אחר מיקומו של השליח במפה בזמן אמת.