כותרות אחרונות
Search

חברת "גזפרו" מביאה לראשונה לישראל את "ארטאון" ("VW ARTEON") – ספינת הדגל של פולקסווגן!

צילום: יח"צ חו"ל

 

 

"VW ARTEON"

תמונה מתוך מצגת של היבואן "גזפרו"

 

חברת "גזפרו" מביאה לראשונה לישראל את "VW ARTEON" – ספינת הדגל של פולקסווגן!

"גזפרו" – יבואני רכב ופתרונות מימון, מרחיבה את היקף הפעילות שלה בתחום היבוא המקביל, ומביאה לראשונה לישראל את הפולקווסגן ארטאון ב- 6 גרסאות שונות.

אודי תמיר מנכ"ל "גזפרו": "החזון של "גזפרו" הוא להיות ספק מולטי ברנד מוביל בענף הרכב בישראל"

 

צילום: אבי בר

 

חברת "גזפרו" הכריזה על הרחבת פעילותה בתחום היבוא המקביל. במסגרת הרחבת הפעילות,  הסנונית הראשונה שמציגה "גזפרו" בישראל היא פולקסווגן "ארטאון" – מכונית מנהלים ספורטיבית / אלגנטית הנחשבת לספינת הדגל של פולקסווגן. ה"ארטאון" שהוצגה לראשונה על ידי היצרן בשנת 2017 עברה ב-2021 מתיחת פנים ומגיעה כעת לראשונה לישראל על ידי "גזפרו".   

 

צילום: אבי בר

 

משמעות השם "ארטאון" הוא שילוב המילים "ART" – אומנות וסיומת "EON" שמקושרת מסורתית לדגמי היוקרה של המותג. בפולקסווגן עיצבו את ה"ארטאון" כספינת דגל שתתחרה מול מכוניות מנהלים מובילות. העיצוב של ה"ארטאון" מסובב ראשים ואינו שמרני. כחלק מעיצוב המכונית ניתן לראות חיפוי גלגלים עם זווית נוטה פנימה וכיסוי חלקי של יחידות התאורה הקדמיות על ידי מכסה המנוע. בנוסף, פס תאורת לד שזור לרוחב הגריל הקדמי משני צידי סמל פולקסווגן.

 

צילום: אבי בר

 

אורכה של ה"ארטאון" הוא  4.862 מטר והיא אחת ממכוניות המנהלים הארוכות בשוק, עם בסיס גלגלים של 2.837 מטר ורוחב של 1.87 מ'. נפח תא המטען עומד על 563 ליטרים ותא דלק המכיל 66 ליטרים.

 

אודי תמיר מנכ"ל "גזפרו" צילום אבי בר

 

אודי תמיר, מנכ"ל "גזפרו": "החזון של "גזפרו" הוא להיות ספק מולטי ברנד מוביל בענף הרכב בישראל. עד היום ייבאנו לישראל עשרות כלי רכב ממספר מותגים שונים, כיום לגזפרו רישיון יבוא של 14 מותגי כלי רכב לישראל ואנו בוחנים יבוא של דגמים נוספים שיגיעו עוד השנה לארץ".

 

אודי תמיר מנכ"ל "גזפרו" מציג את הרכבים החדשים – צילום אבי בר

 

ה"ארטאון" תוצע בישראל ב-6 גרסאות:

  • 2 ל' טורבו דיזל 150 כ"ס אלגנס – 249,000 ₪
  • 2 ל' טורבו דיזל 150 כ"ס R-LINE – 298,900 ₪
  • 2 ל' טורבו דיזל 200 כ"ס – R-LINE 319,900 ₪
  • 2 ל' טורבו דיזל 200 כ"ס R-LINE 4MOTION – 339,900 ₪
  • 2 ל' טורבו בנזין 280 כ"ס אלגנס 4MOTION – 352,900 ₪
  • 4 ל' טורבו בנזין, 218 כ"ס Plug in Hybrid – 298,900 ₪

 

 

צילום: אבי בר

אודי תמיר מנכ"ל "גזפרו" צילום אבי בר

 

אבזור עשיר:

אבזור ה:ארטאון: כולל בתחום המולטימדיה מסך מגע 8 אינץ', מערכת 8 רמקולים, חיבור USB, חיבור BT ואפשרות חיבור טלפון סלולארי באמצעות אפל קארפליי או אנדרואיד אוטו.

 

שני המושבים הקדמיים מחוממים כשמושב הנהג חשמלי וכולל פונקציית עיסוי ותמיכה לגב התחתון.  מושב הנוסע הקדמי חשמלי עם תמיכה לגב התחתון. המשענת הקדמית מגיעה עם תא אחסון ושקע V12. 

 

 

מפרט האבזור העשיר כולל גג שמש פנורמי, התנעה ללא מפתח, ניתן לשנות את צבע תאורת ה-LED בפנים הרכב על פי בחירה. ההגה בעיצוב ספורטיבי מצופה עור עם לחצני שליטה על מערכות הרכב. בקרת האקלים מפוצלת עם פתחי אוורור מאחור ונשלטת באמצעות מסך מגע נפרד.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

ריפוד המושבים משלב עור Art Velours ואלקנטרה, הקונסולה הקדמית מקושטת בדיפון בצבע שחור פסנתר, חלונות הצד מקושטים בפסי כרום. מתגי התאורה, פתחי האוורור מלפנים וידיות הדלתות גם הם עם דיפוני כרום. ספי הצד מצויידים באינסרט פלדת אלחלד והדוושות מצופות בפלדת אל חלד מוברשת.  

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

דגמי ה"ארטאון" עם הנעת 4X4 – מצוידים במערכת "4MOTION" המשלבת הנעה כפולה עם דיפרנציאל מרכזי וחלוקת מומנט מיידית לפי תנאי הדרך (עד 50/50) באמצעות מצמד מרכזי. המערכת מציעה ארבעה מצבי נהיגה: כביש, שטח, שטח אינדיווידואלי ושלג.

 

"ארטאון" היא אחת ממכוניות המנהלים הבטוחות בישראל:

ה"ארטאון" מצוידת ב-7 כריות אויר, מערכת לסטייה מנתיב, בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת זיהוי הולכי רגל, מערכת זיהוי רכב דו-גלגלי, מערכת לזיהוי רכב בשטח מת, מצלמת נסיעה לאחור, חיישני חגורות בטחות, שליטה אוטומטית באור גבוה, בלימה אוטומטית בנסיעה לאחור ומערכת המתריעה על עייפות הנהג. כל אלה ממצבים את ה"ארטאון" כאחת ממכוניות המנהלים הבטוחות בישראל. 

 

תמונה מתוך מצגת של היבואן "גזפרו"

 

*גרסת הפלאג אין תהיה זמינה בישראל החל מחודש יוני הקרוב.

**כל דגמי ה"ארטאון" יימכרו עם אחריות יצרן מלאה ל-4 שנים או 120 אלף ק"מ