כותרות אחרונות
Search

הגיל נותן את אותותיו? לא תאמיני מה המוצרים של חביבה ריבקין יחוללו לעור פניך.

צילום: יח"צ

 

הגיל נותן את אותותיו? לא תאמיני מה המוצרים של חביבה ריבקין יחוללו לעור פניך.

בעזרת התכשירים האיכותיים של חביבה ריבקין, ניתן להאט את הזדקנות העור הטבעית, לשפר את מרקם העור, להעלים קמטוטים ולעדן קמטים קיימים.

 

העור נראה עייף? הזוהר נעלם, ומרקם העור אינו חלק ואחיד בצבעו? ומה עם הקמטים השקעים מתחת לעיניים? שנים שעולם הרפואה האסתטית במרדף אחרי התכשיר שיעשה את השינוי המיוחל וישיב את הקולגן והאלסטין לעור. בתוך המרדף הזה פגשנו את חביבה ריבקין שהציגה טיפולים בעזרת תכשירים טבעיים וביולוגיים שעושים קסמים בעור ומוכיחים כי ניתן לתקן את העור ולהשיב לו את הברק.

 

הכירו את חביבה ריבקין, ביולוגית-חוקרת-קוסמטולוגית שמזה שנים מפתחת תכשירים ושיטות בלעדיות לפתרון בעיות עור כמו אנטי אייג'ינג והשבת הזוהר לעור ,בעיות אקנה קשות, סבוראה כולל קשקשים ובעיות של נשירת שיער, הבהרת כתמי פיגמנטציה וצלקות, ועוד…

 

צילום: יח"צ

 

קרם לחות על בסיס שמן גזר ושמנים טבעיים מיוחדים, ויטמינים, דבש ועוד…
נבדק קלינית ומדעית בבי"ח בילינסון, מכון ויצמן וביה"ח הדסה שני מחקרים קליניים ומחקר מדעי
מומלץ להשתמש מגיל 25 לעור רגיל ונוטה ליבש
התכשיר מרוכז
אופן השימוש
להניח כמות בגודל אפונה קטנה אחת בארבעה מקומות :
מצח
סנטר
לחיים
להרטיב אצבעות עם מי ברז ולפזר את הנקודות תוך כדי עיסוי .
מתקבלת אמולסיה עדינה. יש לפזרה על כל הפנים כולל עפעפיים וצוואר
לתפוח קלות עד לספיה טוטלית.
גורם למתיחה של העור מעניק לו ברק זוהר. תוצאה מצטברת  תוך זמן קצר.

 

דבר הנסיינית:

השתמשתי בקרם לחות גזר אנטי איג'ינג מס' 1.

איך הרגשתי לאחר השימוש?

גילוי נאות – יש לי עור יבש מאוד ואלרגי לרכיבים רבים ובנוסף, אסטמה של העור, לכן באופן טבעי חששתי משימוש בקרם חדש. מרחתי מעט קרם ובידיים רטובות עשיתי עיסוי קל את הפנים, הצוואר וסביב העיניים עד שהקרם כולו נספג. שמחתי להיווכח כי לא זו בלבד שהניסוי עבר בשלום אלא גם היטיב עם עורי הבעייתי. כעבור מספר ימים הבחנתי כי העור הפך להיות גמיש יותר, לח וחלק יותר. עוד רכיב חשוב – הקרם מכיל מסנן קרינה שחשיבותו להגנה על העור ידועה ומובנת. ממליצה בחום להתנסות בשימוש בקרם גזר לחות אנטי איג'ינג מס' 1 spf-20 u ותחושו אף אתן בשינוי ובשיפור מצב העור.  

 

 

צילום: יח"צ

 

חביבה ריפבין היא שהקימה את חברת הקוסמטיקה NBC – "קוסמטיקה טבעי ביולוגית והיפו-אלרגית", Natural Biological Cosmetics תכשירים בעלי פורמולות בלעדיות ואיכות בלתי מתפשרת המאיטים את תהליכי הטבע ומשיבים את האור לעור. חביבה היא שהוגה, חוקרת, מפתחת, ומייצרת את התכשירים האיכותיים בהתאמה אישית בעזרתם פותרת בעיות קשות בעור. 

 

חברת  NBC פיתחה מוצרים העל בסיס שמנים טבעיים, וויטמינים, תמציות צמחים, דבש, ורכיבים מיוחדים ננו טכנולוגיים הגורמים לשינויים משמעותיים ומפתיעים במרקם העור כבר מהשימוש הראשון. התכשירים נבדקו קלינית ומדעית בבתי החולים אוניברסיטאיים מובילים בישראל, ובמכון ויצמן למדע. מרכיבי התכשירים הינם טבעיים, ביולוגיים, היפו-אלרגנים, נקיים מבחינה אקולוגית, ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

 

צילום: יח"צ

 

לחברה תכשירים בלעדיים ששמם יצא למרחוק כמובילים. גולת הכותרת בתחום הוא  "קרם מולטי ויטמין" שנבדק קלינית ומדעית והוכח שהינו היחיד בעולם בעל אפקט אנטי אייג'ינג הזהה בתוצאותיו לתרופה האמריקאית ראטין A, וזאת ללא תופעות לוואי של אדמומיות ועור רגיש.

 

חביבה, במה שונים המוצרים שלך מהיצע השוק כיום?

"פתאום העולם התעורר וכולם נוהרים אחרי מוצרים טבעיים ובריאים". אומרת חביבה ריפקין, "זה הטרנד החדש. עוד בראשית דרכי, עוד לפני שהקמתי את המותג היה לי ברור שהאג'נדה שלי תהיה מבוססת על קו מוצרים עם רכיבים מן הטבע, פעילים מבחינה ביולוגית, והיפו-אלרגניים. לימודי הביולוגיה שסיימתי באוניברסיטה העברית בירושלים, הידע והניסיון שרכשתי בעבודתי במעבדות רפואיות, אפשרו לי לייצר מוצרים מדויקים וטבעיים, שיפתרו בעיות עור על הצד האפקטיבי ביותר.

 

אחד המוצרים המובילים והידועים ביותר בחברת NBC, תכשיר שזכה להצלחה גם בחו"ל הוא "קוקטייל מולטי ויטמין קרם" והוא שילוב של 3 מוצרים: קרם גזר שהינו קרם לחות מרוכז מספר 1,  קרם אנטי אייגינג בשילוב קרם הזנה מספר 3, וטיפות מועשרות בוויטמינים מספר 2. קוקטייל זה מספק לחות והזנה מרבית לשכבות העור וגורם להצערת העור בתוך זמן קצר, ממצק אותו, ומגביר את יכולת העור להתנגד להשפעות הגיל והסביבה. קרם הגזר מבוסס על שמן ויטמין A ושמן גזר הידועים כמזינים את העור ומונעים התייבשות, מיד עם השימוש במוצר מרגישים את אפקט המתיחה, הקרם מרווה את העור, מגמיש אותו ומעניק לו חיים. לשימוש בפנים, בצוואר ובדקולטה.

 

הקרם עבר 2 ניסויים מדעיים, הראשון במכון וויצמן למדע, והשני בבי"ח האוניברסיטאי "הדסה עין כרם" בירושלים. בניסוי הראשון של מכון וויצמן למדע נקבע שהקוקטייל מונע היווצרות כתמים וקמטים, ומתקן אותם, והוא זהה בתוצאותיו לתרופה האמריקאית רטין A אולם ללא תופעות הלוואי של אדמומיות ועור רגיש. במחקר השני – של בית החולים האוניברסיטאי "הדסה עין כרם" הוכח שהקוקטייל מעניק לחות לעור הגבוהה פי 4 מתכשירים ידועים ומוכרים בעולם. הקוקטייל מסייע לריפוי עור יבש.

 

אילו מוצרים נוספים בסדרה?

Concentrating Hydratant Cream, קרם גזר, קרם לחות מרוכז היפו-אלרגני לכל סוגי העור, עשיר ברכיבים ייחודיים ההופכים את התכשיר לפלא בהשגת תוצאות-על.

 

 Hydrating Radiance Cellular Serum, סרום סלולר הידריטינג ראדיאנס סרום עשיר במרכיבי לחות ננו-טכנולוגיים לשמירה על אלסטיות העור.

 

בנוסף מנעד רחב של מוצרים, כמו קרם לחות מועשר בוויטמינים ודבש לעור רגיל ויבש, טיפות מעושרות בוויטמינים המאיטות את תהליך ההזדקנות, קרם לחות לעיניים מועשר בוויטמינים ודבש המרגיע את העור, בולם היווצרות קמטים ומשפר מראה קמטים וקמטוטים קיימים, קרם מזין לעיניים המרווה את האזור באופן אופטימלי. ועוד…

 

חביבה משמשת מנטורית לקוסמטיקאיות רבות המסיימות בהצלחה את לימוד שיטת הטיפול לפי תכשיריה, יועצת ומלווה מטופלים עד להשגת עור קורן וזוהר

 

מעבדות חביבה ריבקין בע"מ NBCNatural Biological Cosmetics

טלפון 08-9362070/71

www.haviva-rivkin-nbc.com

n-b-c@inter.net.il

www.nbc-haviva-rivkin.co.il