כותרות אחרונות
Search

גם גאורגיה נפתחה לישראלים! "פגסוס טיולים" מציעה לכם טיול לגאורגיה החל מ- 1170$ לאדם.

 

 

גם גאורגיה נפתחה לישראלים!

"פגסוס טיולים" מציעה לכם טיול לגאורגיה החל מ- 1170$ לאדם.

"פגסוס טיולים" מציעה טיול לגיאורגיה, ארץ נחלי מים, הרים גאיות נופים מרהיבים ואתרים ארכיאולוגיים ייחודים.

 

הטיולים לגאורגיה מתוכננים במספר מסגרות טיול של 7 ימים, ו- 10 ימים. מהלך הטיול מלווה בשני מדריכים, מדריך פגסוסי ישראלי ומדריך פגסוסי מקומי, ידענים ואוהבי אדם אשר מעבירים חוויה גדושה ומחברת.

 

הטיולים כוללים אתרי טבע רבים כגון הקווקז הגבוה והפסגה המרשימה של הקזבגי אליה מעפילים ברכבי שטח. הקווקז הנמוך בדרום המדינה בקרבת הגבול עם ארמניה ואזורים גאוגרפיים הרריים מרשימים, החוויה הקולינארית מצטרפת לחוויית הטיול ומורגשת בכל יום ובמספר מוקדים במאכלים מקומיים המדגישים את האוכל הטיפוסי והערב לחיך. מנזרים תלויים של מטאורה, כפרים ציוריים, תצפית על קניון הוויקוס ועוד המון רגעים נפלאים.

 

לינק לטיול המלא תוכלו למצוא בקישור

 

צילום: יח"צ "פגסוס טיולים"

 

איתמר ניר מנכ"ל פגסוס טיולים: "אנו שמחים על פתיחת גאורגיה לתיירים, גיאורגיה היא יעד אהוב מאוד על המטיילים הישראליים, המשלבת תרבות, טבע וחוויה קולינארית. חברת פגסוס כחברת תיירות מובילה היא בין הראשונות שמציעות טיולים מאורגנים לאביב ולקיץ הקרובים לגיאורגיה, תוך הקפדה על ההנחיות, עם מטיילים מחוסנים בקפסולה קטנה ובטוחה וללא חשש מדמי ביטול במקרה של סגירת השמיים".

 

חברת פגסוס חברה לטיול מאורגנים, הוקמה לפני 25 שנה והצליחה להטביע את חותמה בעולם הטיולים המאורגנים ברחבי הגלובוס ובארץ. פגסוס רואה בטיול הגשמת חלום, והפכה עם השנים לשם נרדף לטיולים מאורגנים. לטייל בעולם זה מקצוע, לכן יש לעשות זאת בדרך מקצועית, או כפי שנוהגים לומר ב"פגסוסית" קבלת תמורה מלאה. החברה פועלת בכמה מישורים: האופי וההשראה, הפן התכנוני, המימד הביצועי, הפקת לקחים ומסקנות והפן היישומי, בכל אחד מהמישורים החברה משקיעה משאבים רבים. טיול מאורגן מצריך התאמה אישית, ראייה מרחבית, התאמה לתקציב, הסתכלות חברתית ועוד. צוות העובדים הגדול של החברה עושים ימים ולילות כדי להעניק את חווית הטיול. מדיניות פגסוס היא שקיפות מלאה בכל הנוגע לבתי מלון, עלויות כניסה לאתרים ועוד. החברה רואה בקהל לקוחותיה אוהדים ואוהדות ולומדים רבות מהמשובים שמקבלים בחזרתם מהטיול.