כותרות אחרונות
Search

ברשת "pharmup" החדשה, תמצאו את סל מוצרי הפארם הזול ביותר בישראל, לצד עמדות עבודה מקצועיות.

צילום: שי אלמוג

 

ברשת "pharmup" החדשה, תמצאו את סל מוצרי הפארם הזול ביותר בישראל, לצד עמדות עבודה מקצועיות.

אף אחד לא אוהב לשלם יותר, בטח כשמדובר במוצרי צריכה שהמשפחה רוכשת על בסיס שוטף. בימים אלה נפתחת בישראל רשת חדשה למוצרי פארם – Pharmup. הרשת היחידה המבטיחה לקהל לקוחותיה גם את סל המוצרים הזול ביותר לאורך כל השנה, וגם מתחמי עבודה מקצועיים בכל אחד מהסניפים, לטיפולים קוסמטיים, מניקור ולק, ועמדת שיזוף.

 

צילום: אבי בר

 

כדי לשמוע עוד על הרשת החדשה, פגשנו את  אביאל עמר איש עסקים ירושלמי מנכ"ל הרשת והבעלים, שהוא גם זכיין של 4 סניפי רשת "זול סטוק", שמתוכם 3 ממוקמים בירושלים, כדי לשמוע על המיזם החדש וייחודו:

 

אביאל עמר איש עסקים ירושלמי מנכ"ל הרשת והבעלים – צילום: אבי בר

 

בשנה האחרונה נפתחו כמה רשתות למוצרי פארם, במה שונה Pharmup?

הקונספט השיווקי של "Pharmup"  הוא שונה ממה שמוכר וידוע, והוא מעניק חווית קניה חדשה ללקוחות. מדובר בשני ערוצי מכירה שביחד יוצרים את השלם.

 

הערוץ הראשון הוא אתר מכירות אונליין Pharmup Online" https://bit.ly/3cyJNyA" בו  ניתן לרכוש מוצרי פארם וליהנות מסל הקניות הזול ביותר וזאת לאורך כל השנה. והערוץ השני הוא חנויות הרשת שהופכות להיות "מרכזי יופי לאשה", בהם היא תמצא טיפולים רבים לשמירה על שגרת טיפוח, וגם תוכל לרכוש את המוצרים מדלפקי המכירה, והכל במחירים אטרקטיביים ביותר עם סל הקניות הזול ביותר. בכל אחד מהסניפים יהיו עמדות טיפול מקצועיות: עמדת טיפולים קוסמטיים, עמדת שיזוף, ועמדה לטיפוח ציפורניים כולל מניקור ולק.

 

"Pharmup" אינה עוד "רשת" למכירת מוצרים, ו- "Pharmup Online" אינו עוד אתר מכירתי של מוצרי פארם. מטרתנו אינה להתחרות ברשתות הקיימות. האתר ומרכזי היופי הם קונספט חוויתי חדש ללקוחות, ומהווה מהפכה בתחום. מרכזי הטיפוח והיופי יהיו בפריסה ארצית ויספקו לנשים טיפולי יופי מגוונים. הסנונית הראשונה של הרשת נפתחה בפתח תקוה. השאיפה שלנו היא לייצר חווית קניה חדשה שטרם נראתה כמוה בישראל המתמקדת בלקוח, ביחד עם סל מוצרים הזול ביותר.

 

צילום: שי אלמוג

 

מה ניתן למצוא באתר ובחנויות?

5000 מוצרי פארם לצריכה שוטפת לכל משפחה. לנשים, גברים, ילדים, ותינוקות. ניתן לרכוש מוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה, בישום, חומרי צריכה וחומרי ניקיון, עם דגש על מוצרי תינוקות וחיתולים. בעצם הכול. אפילו מוצרים לגיל השלישי. מגוון המוצרים רק ילך ויגדל עם הזמן. וכמובן עמדות טיפוח מקצועיות בכל אחד מהסניפים.

 

צילום: אבי בר

 

מה מיוחד בחנויות הקונספט החדשות? האם ניתן יהיה למצוא שם פעילויות נוספות מעבר לרכישת מוצרים בזול?

תמהיל המוצרים מקורו מעולם הפארם. אולם רשת "Pharmup" שונה מהרשתות האחרות בשלוש נקודות מרכזיות:

  • בניגוד לרשתות הקיימות בשוק, ב-"Pharmup", בנוסף למוצרים השוטפים, ניתן לרכוש מוצרים מקצועיים שבד"כ ניתן היה להשיגם רק אצל קוסמטיקאיות, מעצבי שיער ואנשי מקצוע. מוצרי שיער מקצועיים שנמכרים רק במספרות, מוצרי טיפוח, וקרמים איכותיים שנמכרים אצל הקוסמטיקאיות ועוד. אפילו מוצרי לק וג'ל לציפורניים, שבנוסף ללקים הסטנדרטיים, נשים תוכלנה לרכוש מוצרים איכותיים הנמצאים שבשימוש בסלונים המקצועיים לטיפוח הציפורנים. ליבת החנות הם המוצרים המקצועיים, בנוסף לאלה הנרכשים בשוטף.

 

  • וזה לא הכול, החניות הן למעשה "מרכזי טיפוח לאישה", כל אחת תימצא את כל שהיא צריכה לשגרת הטיפוח שלה, עם עמדות עבודה מקצועיות. המרכז הראשון יפתח בקרוב מאד בפתח תקווה, ובו ניתן יהיה לקבל מגוון רחב של טיפולים. החל מעמדות שיזוף הגוף בעזרת מכונות מקצועיות עם נורות לד, עמדות מיוחדות לטיפוח הידיים וסידור ציפורניים כולל לק וג'ל מקצועי, ועמדות לרפואה אסתטית שתכלול מגוון רחב של טיפולים כולל הזרקות בוטוקס ועוד…

 

  • "Pharmup" נבדלת גם בשרות הלקוחות האדיב שעומד לרשות הצרכנים, ומטרתו לעשות את המקסימום עבור הלקוח. הלקוחות נהנים ממועדון לקוחות וכל לקוח חדש מקבל 10% הנחה בקניה הבאה. מתנות לימי הולדת, הטבות באירועים מיוחדים כמו יום האהבה או יום האישה ועוד. לרשת קו פתוח וישיר ללקוחות והם קשובים לצרכים ולרצונות שלהם ומשתדלים למלא כל בקשה.

 

ירון פררה סמנכ"ל הרשת – צילום: אבי בר

 

האם ההתחייבות היא למחיר זול על כל המוצרים וכל הזמן?

התחייבות הרשת היא לסל מוצרים הזול ביותר לא בכל רגע נתון, כי אם באופן קבוע ולאורך כל השנה. כמובן שיתכנו מצבים שרשת כזו או אחרת יוצאת במבצע נקודתי. אנחנו לא נוריד מחירים כדי להתחרות במחירי מבצע. אולם אנחנו נשמור על רמת רווחיות נמוכה כדי לתת ללקוח את המחיר הזול ביותר לאורך זמן. משפחה שתרכוש מוצרי צריכה על בסיס קבוע, תיווכח לדעת כי לאורך זמן סל המוצרים שלנו הוא הזול ביותר, עם מחירים קבועים שאינם משתנים בכל יום.

 

אגדת הכדורגל שייע פיגנבויום הגיע לברך – צילום: אבי בר

 

תן לנו דוגמא למחירים אטרקטיביים מול המתחרים:

ברור שלא ניתן להיות זולים בכל המוצרים כל הזמן. ב- "Pharmup" משחת שיניים קולגט עולה רק 5 ₪. בקבוקים לתינוק של המותג "מאם" עולים 26.90 ₪ לבקבוק וברשתות האחרות  39.90 ₪, וכך גם בתחום הבשמים הנחשקים כמו נרקסיסו רודריגז ואחרים, ב- "Pharmup" עולים 230 ₪ ואצל האחרים למעלה מ-400 ₪.

 

צילום: אבי בר

 

איך רוכשים באתר האונליין:

תהליך רכישה המוצרים באתר https://bit.ly/3cyJNyA הוא קל ויעיל. אין צורך להירשם, אין תנאים מקדימים כלשהם, כל שצריך לעשות הן שלוש פעולות וזהו. נכנסים, מזמינים, ומקבלים. במקביל ניתן יהיה לרכוש את המוצרים גם בחנויות הרשת ובמחירים זהים.

 

תוך כמה זמן המוצרים מגיעים אלי לפתח הדלת?

לרוכשים 2 אפשרויות: משלוח אקספרס 24 שעות, או אספקה עד 3 ימי עסקים.

 

האם המשלוח חינם?

משלוח חינם הוא כשרוכשים מוצרים בסך של 299.90 ₪. ואם לא, המשלוח יעלה רק 19 ₪ בלבד שהינו מחיר זול במיוחד עבור שליחות עד פתח הבית.

 

צילום: אבי בר

 

האם תספקו גם מוצרים אורגניים ברשת?

בוודאי, יש לנו הסכם שיתוף פעולה עם חברת "אלטמן" שהם המובילים בשוק לתוספי מזון ומוצרים אורגניים כולל ייעוץ מדיילות מקצועיות. יותר מזה, ברשת יהיה מסך לבדיקת מרכיבי חלק גדול מהמוצרים. כל שצריך לעשות הוא להקיש את קוד המוצר ולקבל הסבר על המוצר ומרכיביו.

 

ומה השלב הבא?

האתר היה השלב הראשון, ועכשיו Pharmup מתמקדת בפתיחת מרכזי יופי לנשים בפריסה ארצית. המטרה להגדיל את מנעד המוצרים, להיות המובילים בתחום, ותמיד להיות עם סל המוצרים הזול והידידותי ביותר ויחס אדיב ללקוחותינו.

 

אתר:  "Pharmup" https://bit.ly/3cyJNyA