כותרות אחרונות
Search

"אלקטרה אפיקים" למען קשישי ישראל בימי חורף קרים

צילום: דוברות אלקטרה-אפיקים

 

חיבוק חם

"אלקטרה אפיקים" למען קשישי ישראל בימי חורף קרים.

העיר הראשונה  לקבל הינה אשדוד שקיבלה מאות שמיכות ופרטי  לבוש חמים בשיתוף עם מחלקת הרווחה בעיר. 

 

צילום: דוברות אלקטרה-אפיקים

 

בימים אלה חברת "אלקטרה אפיקים" החלה בפרויקט ארצי לחלוקה של מאות שמיכות ופרטי לבוש חמים לקשישי ישראל ונזקקים בשיתוף עם מחלקת הרווחה של ערי ישראל. העיר הראשונה שנבחרה הינה אשדוד. מנכ"ל החברה, יו"ר ועד העובדים ומס' נהגי החברה עברו בין בתי הקשישים ותרמו ביד רחבה שמיכות ופרטי לבוש חמים בשל החורף הקר. המפגש היה מרחיב לב ומרגש נוכח חיוכם של הקשישים אשר הביעו את תודתם והערכתם הגדולה.

 

צילום: דוברות אלקטרה-אפיקים

 

 

 שי מלכה, סמנכ"ל ודובר חברת אלקטרה אפיקים: " החברה רואה חובה ערכית ומוסרית למעורבות בקהילה.  במסגרת מדיניות זו של מעורבות חברתית במיוחד באזורי הפעילות שלנו כמפעיל תחבורה ציבורית, אנו פועלים רבות למען קידום ושיפור החברה הישראלית במגוון רחב של תחומים. אנו מסייעים לעמותות וארגונים ודואגים לתרומות כספיות ובעיקר מקפידים על קשר ארוך טווח המעודד את עובדינו להתנדבות ומעורבות בקהילה וכחברת תחבורה ציבורית גדולה רואים בכך זכות גדולה".

 

צילום: דוברות אלקטרה-אפיקים

 

 

עוד מוסיף מלכה: "מפגש זה התקיים בצל האירוע החריג שהתרחש בשבוע שעבר במסגרתו פעל נהג החברה באופן בלתי הולם כלפי נוסעות קשישות במהלך הנסיעה באוטובוס. לכן, דווקא עכשיו אנו רואים במפגש עם הנזקקים בעיר חשיבות רבה להזכיר במיוחד לעצמנו את הצורך בהתנהגות שוויונית ומכבדת כלפי כולם ובפרט כלפי אלה הנדרשים לתשומת לב מיוחדת."

 

צילום: דוברות אלקטרה-אפיקים