כותרות אחרונות
Search

איך מתגוננים עם נחילי המדוזות המגיעים לחופי הים בישראל? המותג "SunWay" מציע פתרון.

לבוש נגד מדוזות – צילום: טל טרי

 

איך מתגוננים עם  נחילי המדוזות המגיעים לחופי הים  בישראל?

המותג "SunWay" מציע את ההגנה הטובה ביותר מהמדוזות לכל המשפחה.

מדובר בביגוד מיוחד המספק הגנה ממדוזות.

 

נכון שלא כל כך נעים להיכנס לים עם החשש ממפגש עם מדוזה? נכון שלא כיף לשהות במים ולהרגיש את עקצוצי הארס הבלתי פוסקים? לחברת SunWay יש פתרון מצוין לבעיה בדמות בגדי ים וביגוד גלישה המספק גם הגנה מקרינת השמש וגם הגנה ממדוזות.

 

כמה מילים על מדוזות:

המדוזות שייכות לקבוצת היצורים העתיקים בעולם וכך הן גם נראות. גוף בעל שתי שכבות ביניהן שכבת ספוג העשויה ברובה ממים, שמשמשת בתור מערכת עיכול, וכן מערכת עצבים בסיסית. למעשה, כמעט כל המדוזה עשויה ממים ולכך מצטרפים קצת חלבונים, מינרלים ומלחים, אבל אין זה אומר שלא מדובר ביצור נחות. נהפוך הוא, המדוזה מותאמת היטב לסביבתה ולכן גם שרדה כל כך הרבה שנים, בעוד היא מצוידת במספר זרועות שעליהן גדלים עשרות אלפי תאי צריבה. בתוך התאים יש ארס הצורב ומשתק אויבים וטרף של המדוזה, כאשר הטרף נכנס אל הקנה או הפה שממנו יוצאות הזרועות המפחידות. יחד עם זאת, בהמשך חייה המדוזה עוברת לתזונה “עדינה יותר” שמתבססת בעיקר על קליטת בעלי חיים זעירים ופחות על דגיגים.

 

ועדיין, המדוזה בהחלט יכולה לגרום כאבים, אי נוחות ואפילו להוות לעיתים סכנה לבני אדם. בראש התאים הצורבים שלהן מצוי מעין “צלצל” המושלך תוך כמה אלפיות השנייה בעוצמה אדירה אל העור, באחד התהליכים המהירים והחזקים ביותר בטבע יחסית לגודלו. כידוע, הזרקת הארס גורמת לעקצוצים, לצריבה קשה ולעיתים לכוויות ממושכות ואף למצבים המצריכים פינוי לבית החולים. אבל לא פחות מעיק מכך הוא החשש המתמיד מפני עקיצה כששוהים במים, והצריבות הקלות שחשים מהארס שנמצא במים גם אם הצלחנו לחמוק ממפגש ישיר עם המדוזה.

 

לבוש נגד מדוזות – צילום: טל טרי

 

פתרון אידיאלי – ביגוד המגן ממדוזות:

בין אם אתם גולשים חובבים או מקצועיים, חותרי סאפ, צוללים, שוחים או פשוט אוהבים להיות בים, כדאי שתכירו את הביגוד הייעודי של SunWay המספק הגנה ממדוזות. מדובר בביגוד המיוצר על ידי חברה שמקור בדיה באוסטרליה אשר זוכה להערכה רבה כבר למעלה מ- 24 שנים, לא רק בזכות ההגנה מהמדוזות אלא בעיקר בזכות הבד המיוחד שחוסם בצורה הגבוהה ביותר את קרני ה-UV ומגן מפני נזקי קרינת השמש. אכן, הביגוד מספק הגנה אופטימאלית של +50 UPF ומבטיח הגנה של למעלה מ- 98% מקרני השמש המזיקות, UVA ן-UVB, הרבה מעבר למה שיכול לספק קרם הגנה או  חולצת טריקו רגילה.

 

המשמעות היא שעם בגדי הים של SunWay תוכלו להיכנס למים ברמת  ביטחון גבוהה, תוכלו ליהנות מעצם הפעילות עצמה ולא לחשוש ממפגש לא רצוי עם מדוזה. תוכלו להתמסר לתחביב ולאהבת הים שלכם בשקט נפשי ובידיעה שאתם מוגנים. גם מהשמש וגם ממדוזות. כך למשל, תוכלו להזמין טייץ בגד ים ארוך במגוון צבעים המיועד לחתירה בסאפ, לגלישה ולשחייה, בכל המידות לילדים ומבוגרים. מדובר בבד נעים למגע, עמיד לכלור, מנדף זיעה המתאים לכל פעילויות ימית ולשחייה. בנוסף, תוכלו להזמין חולצות גלישה לגברים ונערים עם שרוולים ארוכים המתאימות לים ולבריכה, עם בד נעים למגע המתייבש במהירות, עמיד לכלור בכל מידה מבוקשת.

 

ילדים:

מידות החל ממידה 4

מחיר : 99.9 שח

מבוגרים :

בהתאם לדגמים השונים 

169.9-189.9

‏‏

 

על החברה:

SunWay הוקמה לפני למעלה מ-25 שנה ע"י ענת יהב. החברה חרטה על דגלה את קידום ההגנה המושלמת מפני קרינת השמש תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות כיום בתחום, ללא פשרות ומבלי לוותר על סגנון החיים האישי והאופנתי.

 

כיום SunWay כוללת 3 חנויות מותג בבעלותה של ענת יהב (בהוד השרון, בנמל תל אביב ובטיילת הילטון באילת) חנות מקוונת לרכישה בישראל וחנות מקוונת נוספת למשלוחים ברחבי העולם.

 

פרטים נוספים:

לינק לאתר החברה: https://uvsunway.com/

לעמוד הפייסבוק של SunWay