כותרות אחרונות
Search

אחרי 74 שנים, עם 2 מיליון חברי מועדון המשביר ממתג עצמו מחדש!

צילום: יח"צ "משביר

 

לא רבולוציה, כי אם אבולוציה!

אחרי 74 שנים, עם 2 מיליון חברי מועדון, ואתר אונליין חדש שתופס תאוצה מטאורית, זה כבר מורגש באוויר שמשהו טוב קורה ברשת ה-"MASHBIR".

 

הלוגו החדש: צילום: יח"צ "משביר

 

שינוי הלוגו הוא רק שלב בדרך להשגת מטרת העל להיות הרשת המובילה בישראל בכל עולמות הלייפ-סטייל והשיק. לייצר גאוות מותג לכל מי שירכוש ב- "MASHBIR" ויסתובב עם השקיות החדשות והמעוצבות הנושאות את הלוגו החדש, בקניונים, ברחובות ובכל מקום.

 

צילום: יח"צ "משביר

 

סקרים שנערכו הראו כי אנשים תופסים את רשת ה- "MASHBIR" קלסית, עם אופנה ומוצרים שישרתו אותם לאורך זמן, באיכות גבוהה ועם מנעד מותגי-על מהארץ ומהעולם. והכל במחירים אטרקטיביים. הסקרים הראו כי אנשים מעדיפים לרכוש בכלבו היות והקניה יותר רלבנטית עבורם, חוסכת זמן וכסף.

 

רמי שביט בעלים ומנכ"ל "משביר" –  צילום: יח"צ "משביר"

 

"MASHBIR" שם לו למטרה להרחיב עוד יותר את מנעד מותגי העל, והסנונית הראשונה היא של המעצב קנת קול שקולקציית כלי מיטה חדשה בעיצובו ניתן למצוא במחלקת הטקסטיל וכלי הבית. מותגים נחשקים יביאו איתם קהל צעיר שיזהה את עצמו עם הרשת וימצא את הסטייל והשיק שהוא מחפש.

 

ולכן מדובר באבולוציה, בהתפתחות, ולא ברבולוציה, מהפכה. מתיחה לכל הכיוונים All The Way ולהיות חדשניים ועדכניים עם לוגו חדש, עם שקיות חדשות ועם תמהיל מוצרים סטייליסטי ושיקי, שיעורר גאווה ויהפוך לשיחת היום.

צילום: יח"צ "משביר

 

https://youtu.be/RnGnW1fTfHI

 

רשת "MASHBIR" מתחדשת כל הזמן ונותנת מענה אמיתי לצורך אמיתי. היא רשת הלייפ-סטייל המועדפת בישראל.