כותרות אחרונות
Search

אחרי 1500 תכונות חדשות שהוכרזו השנה, "זום" משיקה מייל, לוח שנה וסוכן וירטואלי….

אריק ס. יואן, מנכ"ל זום: באירוע פתיחת זומטופיה 22 – צילום: באדיבות "זום"

 

ההכרזות החמות של "זומטופיה" 2022.

אחרי 1500 תכונות חדשות שהוכרזו השנה, "זום" משיקה מייל, לוח שנה וסוכן וירטואלי לשיחות עם לקוחות ואת "Zoom "Spots המספקת לעובדים חללי עבודה וירטואליים.

 

"זום" חשפה במסגרת האירוע השנתי של החברה, "זומטופיה 2022", מספר חידושים המיועדים לתגבר את חוויית העבודה המודרנית, תוך חגיגת עתיד התקשורת ושיתוף הפעולה. האירוע שנפתח אמש בקליפורניה, הוא לראשונה אירוע היברידי, המבוצע באמצעות "Zoom Events", פתרון כולל לניהול אירועים וירטואליים. 

 

אריק ס. יואן, מנכ"ל זום: "כאשר ארגונים גלובליים מסתגלים לאופן בו מתרחשת העבודה, מבחינת מיקום, זמן, או פלטפורמה, חייבים שהקשר האנושי יישאר בראש סדר העדיפויות, כדי להניע קדימה את האסטרטגיות העסקיות. זום נבנתה כדי להפוך כל מיני חיבורים לאפשריים, יעילים ובעלי משמעות. הצוות שלנו בנה והשיק יותר מ-1,500 תכונות ושיפורים בפלטפורמת זום השנה, כשהם סוללים את הדרך שבה אנשים מתחברים זה לזה, לארגון שלהם וללקוחות שלהם – ובסופו של דבר, הם פותחים את הדלתות לרווחה ליצירתיות ושיתוף פעולה".

 

חלק מההכרזות האחרונות כולל:

  • זום דואר ויומן (בטא): עם זום דואר ולוח שנה מובנים, משתמשים כבר לא צריכים לעזוב את פלטפורמת זום כדי לגשת לאימייל וללוח השנה שלהם ויוכלו לעשות זאת באותו המקום שבו הם מקיימים פגישות זום, מדברים בצ'אט עם הצוות, עושים סיעור מוחין בלוח המחיק הווירטואלי או משתמשים בשירותי הטלפון של זום.
  •  

"זום" לוח שנה "זומטופיה" – צילום: באדיבות "זום"

 

מערכות אימייל פופולריות ושירותי לוח שנה ישולבו ישירות בזום – גם במחשב וגם במובייל, כך שמשתמשים יוכלו לגשת במהירות לדואר וליומן שלהם ולבצע את עבודתם בצורה יעילה יותר. עבור עסקים שאין להם שירותי IT ייעודיים, אך דוגלים בפרטיות ואבטחה, תציע זום גם אפשרויות שירות דוא"ל ויומן של זום, המשולבים ישירות בפלטפורמת הזום. שירות זה מוצפן מקצה לקצה עבור מיילים שנשלחים ישירות בין משתמשי Zoom Mail Service פעילים. שירותי האימייל יכללו גם העתקה של מייל לצ'אט להמשך שיתוף פעולה בקלות ואחסון – 15GB של אחסון דוא"ל עבור Zoom Pro או Zoom United, ו- 100GB  עבור Zoom One Business ומעלה. שירותי היומן כוללים גם מערכת לקביעת פגישות ושיחות טלפון, גישה להקלטות של פגישות והערות והוספת קבצים. השירותים החדשים מושקים בגרסת בטא.

 

"זום" מייל "זומטופיה" – צילום: באדיבות "זום"

 

Zoom Spots :Zoom Spots הוא מרחב עבודה משותף וירטואלי, המותאם לווידאו, המשולב בפלטפורמת זום, שיסייע לטפח דיונים מכילים, לשמירה על קשר בין עמיתים וחיבור של עבודה אישית לצוותים מבוזרים והיברידיים לאורך יום העבודה שלהם. הרעיון הוא לחקות את חווית העבודה הפיזית לצד עובדים אחרים.

 

"זום" פוטוס "זומטופיה" – צילום: באדיבות "זום"

 

  • הסוכן הווירטואלי של זום: הסוכן הוא בינה מלאכותית המיועדת לתמוך בשיחה ובפתרון צ'אטבוט, המשתמש בעיבוד שפה טבעית ולמידת מכונה כדי להבין ולפתור במהירות בעיות עבור לקוחות. הסוכן פועל סביב לשעון על ערוצי תמיכה מרובים, כדי לספק חוויות לקוח מהירות ומותאמות אישית, לצמצם שיחות לסוכנים אנושיים ולהניע יעילות תפעולית משמעותית לעסקים. הפתרון יהיה זמין בתחילת 2023 ויוכל להשתלב במלואו גם עם ה- Zoom Contact Center ויוצע גם כפתרון צ'אטבוט עצמאי.

 

  • צ׳אט מתמשך: זום תציע אינטגרציה בין צ׳אט קבוצתי וצ'אט הפגישות, כך שמשתמשים יוכלו ׳לזרום׳ בין צ'אט לצ׳אט, יצמצם פערי זמנים ויאפשר להמשיך בשיחה לאחר סיום פגישות.

 

  • למפתחים תנתן היכולת להשתמש ב-Zoom APIs, SDKs וכלים ומשאבים אחרים כדי לבנות אפליקציות ושילובים עם זום, כדי להפעיל פתרונות חדשניים מבוססי וידאו לכל מקרי השימוש.

 

Zoomtopia היא חוויה היברידית של יומיים המתארחת בפלטפורמת "Zoom Events", הכוללת דוברים מעוררי מחשבה, מנהיגים עסקיים והופעות של סלבריטאים.

 

דייב דובאל, CIO טכנולוגיה ותפעול בדיסקברי של האחים וורנר: "הצוות שלנו מתחבר ומשתף פעולה בזום ומאפשר לנו לעבוד יחד בצורה חלקה, לא משנה איפה אנחנו נמצאים – כדי שנוכל להמשיך לספק תוכן ברמה עולמית ממותגים דוגמת HBO, Warner Bros., CNN ו-Food Network ודמויות אהובות כמו באטמן, סופרמן, לוני טונס והארי פוטר. הצלחנו להתפתח עם זום, במיוחד מעבר לפגישות, עם מוצרים כמו Zoom Phone, Zoom Rooms ו-Zoom Team Chat . הפלטפורמה הרחיבה את היכולות שלנו לשתף פעולה ולהישאר מחוברים בתוך הארגון."