כותרות אחרונות
Search

"אחוה" משיקה מארז חדש של סדרת חטיפי החלוה המצליחה.

מארז חטיפי חלוה בטעם וניל של חברת "אחוה" – צילום: יעל האן

 

"אחוה" משיקה מארז חדש של סדרת חטיפי החלוה המצליחה.

חברת "אחוה" משיקה מארז חטיפי חלוה חדש בטעם וניל.

 

מארז חטיפי חלוה בטעם וניל מצטרף לסדרת חטיפי החלוה של "אחוה" הכוללת מארז חטיפי חלוה בטעמים – וניל, פיסטוק וקקאו – ולמארז חטיפי חלוה בטעם וניל ללא סוכר • החטיפים כוללים 50% שומשום הנטחן לטחינה גולמית ויימכרו באריזה מהודרת של 12 יחידות.

 

חברת "אחוה", היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה, משיקה מארז חטיפי חלוה חדש המצטרף לסדרת חטיפי החלוה המצליחה של החברה: חטיפי חלוה 50% שומשום בטעם וניל. מארז חטיפי החלוה החדש כולל 12 חטיפי חלוה אישיים, במשקל של 25 גרם לחטיף, סה"כ 300 גרם המארז. החטיפים עשויים מ-50% שומשום, הנטחן לטחינה גולמית, והם מכילים כמות גבוהה של חלבון, 13 גרם חלבון ל- 100 גרם. החטיפים משווקים במארז חדש ומהודר ומצטרפים למארז חטיפי החלוה בטעמים של אחוה ולמארז חטיפי החלוה ללא סוכר, הנחשבים לחטיפי החלוה הנמכרים בישראל.

 

מארז חטיפי חלוה בטעם וניל של חברת "אחוה" – צילום: יעל האן

 

חטיפי חלוה נחשבים למתוקים מהטבע, היכולים לשמש פתרון נהדר כקינוח או כנשנוש מתוק במהלך היום. לדברי יעל דרור, דיאטנית קלינית וספורט M.Sc, טחינה ושומשום נחשבים למאכלים מאד בריאים המגיעים אלינו כמעט ללא התערבות, ישר מהשדה. הטחינה עשירה בברזל, סידן וחומצות שומן חיוניות, בעלת טעם עשיר ומרקם ממכר. הפיכתה של הטחינה הבריאה לחלוה, מספקת הנאה מתוקה ושומרת על היתרונות התזונתיים שבטחינה. חטיפי חלוה של "אחוה" הם פתרון נהדר להנאה מתוקה, באופן שמאפשר לשלוט על הכמות והמידה. כל חטיף מגיע באריזה אישית שמאפשרת שליטה טובה על כמות המתוק שאוכלים. החטיפים מכילים כ – 50% טחינה גולמית משובחת של אחוה ואפשר להכניס אותם לתיק לאכילה תוך כדי יום העבודה או הלימודים, או לצד שתייה חמה, כאשר מרגישים צורך בנשנוש מתוק מהטבע.

 

מארז חטיפי חלוה בטעם וניל של חברת "אחוה" – צילום: יעל האן

 

חלוה "אחוה" נחשבת לחלוה הנמכרת ביותר בישראל. החברה הנה מובילת הקטגוריה ומחזיקה בנתח שוק כספי של מעל ל- 55%, הובלה עליה היא שומרת לאורך שנים ארוכות.

 

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 12 – 14 ₪ לאריזת 300 גרם.

כשר פרווה בהשגחת בד"צ עדה חרדית ירושלים.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות.