כותרות אחרונות
Search

קבוצת "R2M" בבעלות רותי ומתי ברודו, משיקה "בייקרי" חדש במתחם "LABS" בעזריאלי שרונה ת"א.

רותי ברודו בחרה בקומה הגבוהה בישראל !

קבוצת "R2M" בבעלות רותי ומתי ברודו, משיקה "בייקרי" חדש במתחם "LABS" בעזריאלי שרונה ת"א.

עובדי החברות הפועלות ב-LABS ואורחיהם יוכלו ליהנות ממיטב הלחמים, העוגות, המאפים והקינוחים הטריים של הבייקרי, שיפעל בקומה הגבוהה בישראל

 

המוסד התל אביבי עולה לקומה הגבוהה בישראל: שיתוף פעולה ייחודי של מתחם העבודה השיתופי LABS יחד עם קבוצת המסעדות המצליחה R2M מוביל לסניף חדש במיקום ייחודי. M2R תשיק בסוף החודש סניף חדש של 'בייקרי' המצליחה בקומה ה-61 של מתחם העבודה המשותף LABS בבניין עזריאלי שרונה.

 

בייקרי כיכר המדינה, קרדיט: צילום: עידית בן עוליאל

 

הסניף החדש של הבייקרי, השישי במספר בתל אביב מצטרף לפעילות קבוצת R2M, בבעלות רותי ומתי ברודו. בנוסף לבייקרי, הקבוצה מפעילה גם את הבראסרי האיקוני, הקופיבר ביד חרוצים, מעדניית הדליקטסן, מסעדת הוטל מונטיפיורי, הבר ובית הקפה בהרצל 16 ומסעדת דיסקו טוקיו.

 

LABS, מקבוצת טדי שגיא, נחשב למתחם העבודה היוקרתי בישראל אשר פועל בחמש הקומות העליונות של בניין עזריאלי שרונה, שהוא הבניין הגבוה בישראל ומאכלס את ענקיות הטכנולוגיה אמזון ופייסבוק.

 

צילום: Nuriel Molcho

 

מתחם LABS שרונה, אשר עוצב בקפידה ונבנה ברמת גימור גבוהה, תואם את נראות מתחמי LABS בלונדון, ועומד בסטנדרטים בינלאומיים.  LABS מאפשרת השכרת חדרים בודדים לסטרטאפים ועסקים קטנים ובמקביל מפעילה מחלקה ייעודית המציעה שטחים נרחבים המיועדים לחברות מבוססות וארגונים גדולים (Enterprise). בין החברות הפועלות ב-LABS: בוקינג, קיק ו-ORBS.

 

LABS מציעה לחברות הפועלות במתחם וכן לחברות מבחוץ חדרי ישיבות מתקדמים, בגדלים משתנים שיכולים לארח עד 40 איש. חדרי הישיבות מאובזרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, באופן שיתאים לישיבות הנהלה, להעברת מצגות והרצאות, לפגישות קריאייטיב או לפגישת היכרות בלתי פורמלית. בנוסף, LABS מפעילה את אולם האירועים העסקי בקומה ה-60 במגדל.

 

עובדי החברות (הממברים) של LABS  ואורחיהם יוכלו ליהנות ממיטב הלחמים, העוגות, המאפים והקינוחים הטריים של הבייקרי, שיפעל בקומה הגבוהה מבין החמש, מ-8 בבוקר ועד ל-8 בערב. במקביל, הסניף החדש של הבייקרי יציע מגשי אירוח לחדרי הישיבות במתחם וכן אפשרויות כיבוד לאירועים המתקיימים במתחם הכנסים בקומה ה-60.  

 

בייקרי כיכר המדינה, קרדיט: צילום: עידית בן עוליאל

 

אלעד אלון, מנכ"ל LABS ישראל: "מדובר בשיתוף פעולה מתבקש של שני עסקים מובילים בתחומם.  M2R, הידועים בזכות התעקשותם על איכות מוצרים גבוהה, יביאו לבשורה חדשה לחברי LABS. עובדי החברות הפועלות ב-LABS  זוכים בהצעת הערך הטובה ביותר ואין ספק, שזו רק תשתפר בזכות הכניסה של M2R. העובדים יוכלו ליהנות ממגוון המוצרים יחד עם גישה נוחה לארוחות בוקר, צהריים וכיבוד איכותי לאירוח".