כותרות אחרונות
Search

Nutri Care מציג את פורמולת "שווידן ביטר" לחיזוק המערכת החיסונית ולאיזון מערכת העיכול

מכינים את הגוף לחורף

Nutri Care  מציג את פורמולת הצמחים עתיקת היומין "שווידן ביטר" לחיזוק המערכת החיסונית ולאיזון מערכת העיכול

ימים אלה של סיום הקיץ והחגים בפתח, עוד לפני שהחורף פוקד אותנו – זה הזמן לחזק את הגוף ואת מערכת החיסון כדי לעבור את החורף בשלום, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך. על מנת לשמור על עמידות הגוף מפני וירוסים וחיידקים הגורמים למחלות, חשוב לתמוך במנגנוני ההגנה של הגוף על ידי תזונה טובה העשירה בכל אבות המזון, ובוויטמינים ומינרליים, כגון ויטמין C, אבץ ומגנזיום, הקפדה על שינה טובה, פעילות גופנית, וכן מומלץ לחזק את הגוף בעזרת תוספי תזונה המכילים צמחי מרפא התומכים במערכת החיסון ויכולים לסייע במניעה ובטיפול במחלות החורף.

 

מותג תוספי התזונהNutri Care  מציע את פורמולה הצמחים הידועה והעתיקה "שווידן ביטר", הנחשבת למשקה "קסם" מזה מאות שנים לשיפור התפקוד הכללי ולבריאות טובה. היא הומצאה במאה ה- 15 ונתגלתה מחדש לפני 250 שנה ע"י הרופא ד"ר סאמסט השוודי.

צילום – נוטרי קר

הפורמולה מכילה 9 צמחים ייחודיים הפועלים בסינרגיה, בהם: תמצית ג'נטיאנה, תמצית חמשן, תמצית אגוז מוסקט, תמצית מור, כורכום, תמצית קנה הבושם, תמצית אגוז המלך, תמצית מילה ונטופית רפואית.

 

רפואת הצמחים העתיקה מייחסת לפורמולה סגולות רפואיות רבות, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך, בהם:  חיזוק מערכת החיסון, איזון רמות הכולסטרול, הגברת תחושת החיוניות, תמיכה בתפקודי כבד לניקוי רעלים, איזון וחיזוק מערכת העיכול, הקלה במצבי גזים, צרבות ואי נוחות במערכת העיכול.

 

המוצר כשר בהשגחת בד"צ העדה החרדית.

הנחיות לשימוש: לערבב כפית אחת בחצי כוס מים ולשתות פעמיים ביום. יש לנער היטב לפני השימוש.

מחיר לצרכן: 138 ₪ (לבקבוק 250 מ"ל).

להשיג ברשתות הטבע והפארם, בתי טבע ובתי מרקחת מובחרים.

  • המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.