כותרות אחרונות
Search

"i4Valley" חממת היזמות הראשונה והיחידה בישראל, מקיימת כנס פסגה מיוחד לכבוד מהפכת התעשייה הרביעית.

סיון יחיאלי מנכ"ל "i4valley" – צילום: תומס סולינסקי

 

"i4Valley" חממת היזמות הראשונה והיחידה בישראל, מקיימת כנס פסגה מיוחד לכבוד מהפכת התעשייה הרביעית.

החממה הטכנולוגית הראשונה והיחידה בישראל ליזמיות ויזמים שחיים ונושמים את המהפכה התעשייה הרביעית (i4.0), מציינת שנה להיווסדה בכנס פסגה מיוחד שייערך ב-17 ליוני בכרמיאל בהשתתפות בכירי התעשייה

 

i4valley נמצאת במרכז ההיי טק החדש בכרמיאל – ומטרתה להפוך את הגליל לעמק הסיליקון של ישראל; ממשלת ישראל זיהתה את הפוטנציאל הכלכלי האדיר של תעשייה 4.0, שצפוי להוסיף 25 מיליארד דולר לקופת המדינה בחמש השנים הבאות.

 

מנכ"ל ,i4valley," הוא סיון יחיאלי, יזם בעל ניסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיית ההיי טק. הוא מילא שורה של תפקידים בכירים: בין היתר סמנכ"ל הפיתוח ב- Toptix וסמנכ"ל התוכנה של OTI. במשך כעשור כיהן כיו"ר פורום יישובי קו העימות בצפון וכראש מועצת כפר ורדים.

 

סיון יחיאלי מנכ"ל "i4valley" – צילום: תומס סולינסקי

 

מנכ"ל "i4valley" סיון יחיאלי: "החממה הטכנולוגית, המהווה מרכז השקעות טכנולוגי ראשון מסוגו בישראל של תעשייה 4.0, מייצרת ערך רב לגליל ולתעשייה במדינת ישראל. היא מובילה לגידול במספר חברות ההיי טק ומינוף החדשנות, היזמות וההון האנושי בתחום".

 

"i4Valley" חממת היזמות הראשונה והיחידה בישראל ליזמיות ויזמים שחיים ונושמים את המהפכה התעשייתית הרביעית (i4.0) מציינת שנה להיווסדה בכנס מיוחד, שייערך במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל ב-17 ליוני, 2021 בהשתתפות בכירי היי-טק, תעשייה וממשל.

 

"i4Valley" הוקמה בכרמיאל, במטרה לפתח את תעשיית ההיי-טק בגליל ולמנף את הנכסים האזוריים ולהפוך את האזור למרכז הלאומי בתחום ה-i4.0 והיא משמשת מרכז השקעות טכנולוגי ראשון מסוגו בישראל של תעשייה 4.0.

 

"I4valley" נבחרה להפעיל חממת יזמות טכנולוגית בתחום תעשייה 4.0 בכרמיאל ובגליל. השותפים בחממה הם הקונצרן ההודי  Wipro באמצעות חברת הבת הישראלית Wipro גבעון, קוסטו ישראל (טמבור), כתר פלסטיק, טרילידור תעשיות מתכת מתקדמות, פליינג קרגו וקליל תעשיות. למיזם שותפים גם עיריית כרמיאל, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה והתאחדות התעשיינים מרחב צפון.

 

בכנס ישתתפו בין השאר: ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, פרופ' אריה מהרשק, נשיא המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, אניה אלדן, סמנכ"לית הזנק ופיתוח עסקי ברשות החדשנות, אראל מרגלית, יו"ר קרן JVP ו-Margalit Startup city, צורי דבוש, יו"ר ובעל שליטה בקליל ובכירים נוספים מהתעשייה.

 

סמנכ"ל הטכנולוגיות של "i4valley", צביקה ויינשטוק – צילום: תומס סולינסקי

 

סמנכ"ל הטכנולוגיות של i4valley, צביקה ויינשטוק, הוא מומחה לפיתוח טכנולוגיות ומנועי צמיחה, יזם טכנולוגי ויועץ בכיר לחברות במשק הישראלי. ב-30 השנים האחרונות מילא שורה של תפקידים בכירים, בהם סמנכ"ל שיווק ב ECIוסמנכ"ל חדשנות ואסטרטגיה ב- Huawei  ומייסד חברת הסטרטאפ Seabridge , שלימים נרכשה על ידי .Nokia Siemens.

 

"i4Valley" משקיעה בחברות סטארט אפ בשלבים מוקדמים ( Pre Seedו-(Seed שנבחרות לאחר מיונים קפדניים. המטרה היא להגיע להיקף של 6 עד 8 חברות בשנה בתחומים: הגנת סייבר על מערכי יצור ולוגיסטיקה, בינה מלאכותית (AI), קלינטק, מציאות מדומה (VR), רובוטיקה ועוד. המיקוד הוא בטכנולוגיות מחוללות מהפכה לתהליכים, מוצרים ופריון בתעשייה היצרנית.

יזמיות ויזמים שמתקבלים נהנים מהשקעה כספית של 1 מיליון ₪ בשנה הראשונה ואופציה להשקעה של 1 מיליון ₪ נוספים בשנה השנייה, מרחב עבודה נוח, מעטפת שירותים כוללת וכן קשרים, חיבורים והזדמנויות.

  

מנכ"ל i4valley, סיון יחיאלי: "משקיעים מהארץ והעולם מבינים שהשקעה בחדשנות 4.0 תשנה בצורה דרמטית את פני התעשיה, הכלכלה, החברה ואיכות הסביבה. היום, יותר מתמיד, האקוסיסטם המקומי בשל וצמא לקשרים, חיבורים והזדמנויות בין סטארטאפים לתעשייה היצרנית".