כותרות אחרונות
Search

"Epson" משיקה מקרן לייזר חדש לחובבי הקולנוע הביתי הנשלט על ידי אפליקציית מובייל ותואם לשירותי הסטרימינג.

צילום: אפסון

 

צילום: אפסון

 

הטלוויזיה הגדולה הבאה שלכם היא בכלל מקרן.

"Epson" משיקה מקרן לייזר חדש לחובבי הקולנוע הביתי  הנשלט על ידי אפליקציית מובייל ותואם לשירותי הסטרימינג.

 

צילום: אפסון


"Epson" השיקה מקרן לייזר חדש המיועד לשוחרי הקולנוע הביתי. בעיצוב מודרני ועכשווי, שיראה טוב בכל סלון, ה-Epic Vision Ultra LS650  מאופיין ביכולת להקרין תמונות ברזולוציה מקורית של 1080p, בנוסף לתמיכה בקצב ריענון של 60 הרץ. על פי החברה, המקרן יכול להציג תוכן ברזולוציית 4K UHD , עד הגודל המומלץ של 120 אינץ'. הוא מגיע גם עם טכנולוגיית  3LCD כך שהוא מספק תמונות עם ניגודיות ובהירות גבוהות ביותר.

 

צילום: אפסון

 

מקור האור של המקרן מספק בהירות מרבית של 3,600 לומן ביחס רוחב-גובה של 2,500,000:1 והוא יכול להתמודד עם עד 20,000 שעות של צפייה לפני החלפת מנורה, עם צריכת חשמל סטנדרטית.

 

המקרן תואם גם לאפליקציה של "Epson"  עבור אנדרואיד ו-iOS. באמצעות אפליקציה זו, משתמשים יכולים להחיל את ההגדרות שלהם על מכשיר התצוגה וגם להשתמש בו כדי לשפר את התמונה המוצגת. בנוסף לכך, למכשיר יש תכונות "Smart TV", מה שהופך אותו לתואם לרוב שירותי הסטרימינג הזמינים כיום – כמו Amazon Prime Video, HBO Max, Disney+ ו- YouTube. בנוסף, משתמשים יוכלו ליהנות מפונקציות הקרנה דרך הממשק של Android TV. באופן דומה, המקרן החדש של Epson מתחבר גם ל-Google Assistant לשליטה בפקודה קולית.

 

צילום: אפסון

 

המקרן מאפשר שימוש באפליקצית Epson Setting Assistant הזמינה עבור מכשירי iOS  ו-Android‎, ומקלה על הגדרת המקרן והתאמת גודל התצוגה תוך שניות.

 

קבלו סרטון:

https://youtu.be/hXDVExNUphk?feature=shared

 

מחיר בארה״ב – כ-2500 דולר.