כותרות אחרונות
Search

"Epson" משיקה מדפסת תמונות לצלמים ויוצרי אמנות.

SC-P5300 – מדפסת לצלמים ויוצרים – צילום: "אפסון"

 

"Epson"  משיקה מדפסת תמונות לצלמים ויוצרי אמנות שמעלה את רף השימושיות, האיכות והפרודוקטיביות.

 

 מדפסת 17 אינץ' החדשה של Epson – ה- SC-P5300 – מיועדת לתת מענה לדרישות הייצור והאיכות הגבוהות של צלמים מקצועיים ושל משתמשים היוצרים עבודות אמנות ושואפים לשכפול עבודותיהם ברמה מוזיאונית

 

Epson הכריזה על ה- SC-P5300 – מדפסת 17 אינץ' חדשה, שמיועדת לתת מענה לדרישות של צלמים מקצועיים ויוצרי אמנות אחרים, שרוצים להגביר את הפרודוקטיביות מבלי להתפשר על האיכות. בשילוב הטכנולוגיה המתקדמת של מדפסות ה- Epson SC-P700/P900 עם הגמישות ויכולת הייצור הידועות של Epson SC-P5000, ההשקה של ה- SC-P5300 תחזק עוד יותר את מעמדה המוביל של החברה בשוק המקצועי של הדפסת תמונות והדפסה של עבודות אמנות בגודל 17 אינץ'.

 

ה- SC-P5300 שתוכנננה לעמוד בדרישות של צלמים מקצועיים, משתמשים היוצרים עבודות אומנות, סוכנויות עיצוב וחנויות צילום, מציעה איכות תמונה יוצאת דופן הודות לעקביות ולדיוק של טכנולוגיית ראש ההדפסה Micro Piezo של Epson, בשילוב עם מגוון צבעים ממוטב ודיו UltraChrome Pro 10 הכולל צבע סגול כסטנדרט. המדפסת מציעה גם Black Enhanced Overcoat (ציפוי שחור משופר – BEO) ומצב Carbon Black (שחור פחמן) לקבלת צבע שחור בצפיפות גבוהה במיוחד, וגם ניגודיות משופרת, טונאליות טובה יותר ואפקט Bronzing מופחת באזורים כהים על מדיה מבריקה.

 

SC-P5300 – מדפסת לצלמים ויוצרים – צילום: "אפסון"

 

הדגם החדש מספק גם שימושיות ופונקציונליות משופרות באמצעות מגוון תכונות מתקדמות: המדפסת מציעה ארבע דרכים לטעינת סוגים שונים של מדיה – קסטת נייר Production, יחידת גליל משולבת, מערכת חיתוך אוטומטית וערוץ MK/PK ייעודי לשימוש עם משטחי מדיה שונים כדי לחסוך זמן ודיו.

 

ה- SC-P5300 כוללת תמיכה ביכולות Wi-Fi מלאות, המאפשרת התקנה ללא הגבלה של מדפסות בכל מקום והדפסת Wi-Fi Direct. ניהול תצורה ותפעול מבוצעים באמצעות צג מגע LCD צבעוני ואינטואיטיבי בגודל 4.3 אינץ'. עם תמיכה ב- ‏Epson Cloud Solution PORT- ECSP, יחד עם כל התוכנות העדכניות ביותר של Epson, ניתן לשפר את הניהול של צי המדפסות, הפרודוקטיביות והבקרה.

 

"דרישות הפרודוקטיביות הנוכחיות של הסביבה המקצועית להפקת עבודות אמנות גבוהות מאי פעם, בעוד שבאופן טבעי, המשתמשים עדיין רוצים את הרמות הגבוהות ביותר של איכות תמונה", אומר דניאל בן מויאל,  מנהל הפיתוח העסקי ב-Epson ישראל. "המדפסת החדשה עונה על שתי הדרישות הללו, יחד עם קלות שימוש ואמינות יוצאות דופן".

 

מחיר בישראל ייקבע במהלך ינואר 2024 עם ההגעה לשוק.  

 

סרטון: https://youtu.be/a-ZiAqZoYwY?feature=shared