כותרות אחרונות
Search

"Epson" מביאה אליכם הביתה את חוויית המסך הגדול עם שני מקרני לייזר 4K חדשים.

 

 

סרטים, סטרימינג, ספורט וגיימינג.

"Epson" מביאה אליכם הביתה את חוויית המסך הגדול עם שני מקרני לייזר 4K חדשים.

 

המקרנים החדשים EH-LS11000W ו EH-LS12000B – כוללים תכונות משופרות חדשות, כולל רזולוציית 4K ומקור אור לייזר. המקרנים החדשים מספקים את חוויית הקולנוע הביתי האולטימטיבית ומגיעים עם מגוון תכונות ,ההופכות אותם למושלמים לערבי סרטים, סטרימינג, אירועי ספורט וגיימינג.

 

"Epson" ישראל משיקה שני מקרנים מתקדמים חדשים לקולנוע ביתי, אידיאליים לחובבי סרטים ולגיימרים המחפשים חוויית מסך גדול סוחפת. המקרנים כוללים מקור אור לייזר של "Epson" ושבב חדש לעיבוד תמונה באיכות 4K המספק רזולוציית ,4K ומציעים בהירות גבוהה, איכות תמונה גבוהה וגמישות. המקרנים החדשים מספקים את חוויית הקולנוע הביתי האולטימטיבית ומגיעים עם מגוון תכונות ,ההופכות אותם למושלמים לערבי סרטים, סטרימינג, אירועי ספורט וגיימינג.

 

 חובבי המסך הגדול יתענגו על התצוגות המרשימות של המקרנים שמשלבים   טכנולוגיות מתקדמות שנועדו לספק איכות תמונה יוצאת דופן עם יחס ניגודיות גבוה ודינמי של ,2,500,000:1 רזולוציית 4K 8.3 מיליון פיקסלים, תמיכת ,HDR10+ 3LCD ומקור אור לייזר. עם היסט עדשה ועדשת זום ממונעים, קל גם להשיג תצוגה מדויקת.

 

צילום:"אפסון"

 

בעזרת טכנולוגיית 3LCD של "Epson" ניתן למנוע את "אפקט הקשת" והמשתמשים יכולים ליהנות  מצבעים מלאי חיים הודות לתפוקת אור לבן וצבעוני גבוהות במידה שווה, בעוצמה של 2,700 לומן בדגם EH-LS12000B ובעוצמה של 2,500 לומן בדגם .EH-LS11000W תמיכת HDR10+ חושפת עומק ופרטים נוספים ומעניקה צבעים טבעיים ועשירים יותר. בצללים ניתן לראות פרטים מוגדרים באמצעות יחס ניגודיות גבוה של 2,500,000:1 המספק צבעי שחור עמוקים. הודות לאינטרפולציה של פריימים ברמת ,4K לסופר-רזולוציה של 4K ולתיקון גמא אדפטיבי/שיפור ניגודיות אוטומטי, חוויית הקולנוע הביתי האולטימטיבית קלה להשגה.

 

גיימינג באיכות של עד 4K בקצב של 120 פריימים לשנייה, יחד עם זמני השהיית קלט של פחות מ20- אלפיות השנייה, מאפשרים לגיימרים רציניים להפיק את המיטב מהדור החדש של קונסולות המשחקים, ואפילו ממחשבי המשחקים המתקדמים ביותר.

 

מקור אור הלייזר בעל תוחלת החיים הארוכה בדגמים EH-LS12000B (בשחור) וEH-LS11000W- (בלבן) לא רק מספק צריכת אנרגיה נמוכה יותר אלא גם מספק בידור ביתי למשך עד 10 שנים.

 

לדברי קובי כהן, מנהל תחום מקרנים ב-Epson ישראל, כאשר יותר ויותר אנשים  מבלים זמן בבית ונהנים מסרטים ביחד, או אפילו משחקים במשחקי מחשב כמשפחה, מקרנים אלה אידיאליים לכל מי שמעוניין לשדרג את חוויות הצפייה שלו. ״כיום יש למשקי בית רבים יותר חדרי קולנוע  ביתי ייעודיים, או חללים גדולים מספיק כדי ליהנות מחוויית הקולנוע על המסך הגדול שמקרנים אלה יכולים לספק."

 

המקרנים החדשים יהיו זמינים החל מסוף אוקטובר 2021 אצל היבואן המורשה – ט.ר אלקטרו סטריאו ומנובמבר 2021 אצל המשווקים המורשים. מחירים: LS11000 22,500 ש״ח, LS12000 25,000 ש"ח