כותרות אחרונות
Search

"Beauty&U" – כנס הקוסמטיקה המקצועית של ישראל.

צילום: רפי דלויה

 
 
"Beauty&U"
כנס הקוסמטיקה המקצועית של ישראל.  
חברת "לאונרדו" המשווקת ומייצרת מכשור טכנולוגי חדשני לרופאים וקוסמטיקאיות השיקה בשבוע שעבר, בכנס הקוסמטיקה המקצועית של ישראל  "Beauty&U" טכנולוגיות מתקדמות לטיפולי פנים, גוף והסרת שיער.
 
 
חברת לאונרדו הציגה בכנס את נבחרת המכשירים המתקדמים שלה בטכנולוגיות שונות כמו קרן אור, פרקשיונל RF, לדים ועוד מכשירים להסרות שיער וטיפולי פנים.
 
 
בכנס הציג ד"ר גיא נחמני מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית אשר ייתן שירותי ניהול רפואי לחברה, ויסייע בפיתוח טכנולוגיות ושיתופי פעולה בארץ ובחו״ל *את ההשפעות של קרן אור על מתיחה וכיווץ של רקמות העור השונות, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת.
 
 

צילום: רפי דלויה

 
החזון של מנכ"ל ויו"ר קבוצת לאונרדו קוסמטיקס, רוני בר, הוא לקדם את החברה כך שתהפוך לאחת המובילות בתחום האסתטיקה בישראל ובעולם כולו ולשם כך, הבשורה הבאה בעולם האסתטיקה כבר מחכה מעבר לפינה.
 
 
 
 
רוני בר מנכ"ל ויו"ר קבוצת לאונרדו קוסמטיקס: "אנחנו רוצים להגדיר כל יום מחדש את תחום האסתטיקה, באמצעות מערכות טכנולוגיות פורצות דרך", אמר בר בכנס. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת טיפולי עומק, יצירת צבר אנרגיה והתוצאות מוכחות קליניות ומעניקות פתרון אפקטיבי ובטיחותי.
 
 

צילום: רפי דלויה

 
 
ד"ר גיא נחמני מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית: "טכנולוגיות חדשות שיוצאות לשוק ברמה הבטיחותית הכי גבוהה וברמת תקנים מחמירה, עוברות מסע שלם של ניסויים קליניים, פרוטוקולים של עבודה, זמן מעבדות וכל מה שצריך להבטיח טכנולוגיה בטיחותית שעברה בקרות איכות ברמה הקפדנית ביותר".