כותרות אחרונות
Search

בשורה לחובבי יוקרה ואיכות, חברת "TOTO" מציגה אסלות יוקרתיות מיפן

צילום תמונת שער: אבי בר

 

"T O T O"

בשורה לחובבי היוקרה והאיכות.!

"TOTO" המותג הנחשב והנחשק בעולם בתחום האסלות לחדרי הנוחיות, הגיע לישראל.

מותג האסלות היוקרתי מיפן, "TOTO", הגיע לישראל אחרי שכבש את העולם ומציע לקהל הישראלי חוויה חדשה במקום בו אנו משתמשים מידי יום, חדר הנוחיות.

 

צילום: אבי בר

 

חברת "TOTO", מהיצרניות הוותיקות (1917) והגדולות ביפן ומהמובילות בעולם בתחום הסניטרייה, נחשבת לחלוצה ביצירת אורח חיים ותרבות עשיר ונוח יותר של אסלות חכמות.

 

 

צילום: אבי בר

 

אחרי שכבשה את העולם עם אסלות חכמות המעוצבות בהתאם למסורת היפנית, חברת "TOTO" מגיעה לישראל ומשווקת בבלעדיות ב סניפי 'זהבי עצמון'. הצרכנים בארץ ייהנו מהחידושים העדכניים ביותר לשנת 2019, בהם: אסלות חכמות חוסכות מים בהתאם לתקנות המחמירות של חיסכון בכל הדחת מים, טכנולוגיה המשלבת זוויות התזה של מים חמים לניקוי מירבי, ייבוש ע"י אוויר חם ונעים, מושבים מחוממים בעלי עיצוב אוטונומי המותאמים למבני גוף האדם, מערכת טיהור אוויר, מערכת ניקוי עצמי לאסלה, תאורת לילה, מוזיקה ועוד…, כל זאת לצד עיצוב יוצא דופן.

 

 

מימין: עדי בן בסט נציג TOTO בישראל, גבי קליין, מנכ"ל 'זהבי עצמון – צילום: אבי בר

 

גבי קליין, מנכ"ל 'זהבי עצמון': "אנו שמחים להציג בפני הצרכנים הישראלים את התרבות הסניטרית העתיקה של היפנים, אשר נחשבת לדבר הבא בתחום. המותג "TOTO" נחשב לחלוץ בתחומו, מותג אשר רואה בחווית הסניטרייה כחוויה שמשנה תרבות הפועל בכל המרץ להיות הראשון בתחום, ביפן, ברחבי העולם ועכשיו גם בישראל. המותג מגיע לראשונה לישראל אחרי שנים של ניסיונות להביאו לקהל הישראלי, בשאיפה לשפר את הנוחות, ההיגיינה, הבטיחות וההנאה בשימוש בחדרי הרחצה בישראל. ישראל היא מעצמה של חדשנות ואין לי ספק כי הצרכן הישראלי ישמח להתקין את מוצרי "TOTO" המתקדמים והטכנולוגיים בחדר השירותים בביתו".

 

מתקן לאסלות חכמות המותקנות על אסלות קיימות – צילום: אבי בר

 

האסלות החכמות של "TOTO" עוצבו על-ידי טובי המהנדסים ולאחר מחקרים רבים. הטכנולוגיה המתקדמת משלבת שטיפות עם טמפרטורת מים נעימה, זווית התזה אידיאלית לניקוי, מושבי אסלה מחוממים בעלי עיצוב אנטומי המותאם למבנה וגובה גוף האדם, מערכות מתקדמות למניעת הדבקות של חיידקים, מערכות ניקוי עצמי, מערכות טיהור אוויר ועוד… ללא ספק  טכנולוגיה מרובה להנאה מרבית לצד היגיינה מלאה בנוחיות.

 

אסלה חכמה – צילום: אבי בר

 

האסלה של "TOTO" היא בעלת טכנולוגיה המשלבת זוויות התזה של מים חמים לניקוי מירבי, ייבוש ע"י אוויר חם ונעים, מושבים מחוממים בעלי עיצוב אוטונומי המותאמים למבני גוף האדם, מערכת טיהור אוויר, מערכת ניקוי עצמי לאסלה, תאורת לילה, מוזיקה ועוד…

 

מוצרי החברה זוכים באופן קבוע בפרס "red dot" , הניתן בתחרות העיצוב הגדולה בעולם, ומוצגים במוזיאוני העיצוב הנחשבים.

 

"TOTO" משווקת בישראל בבלעדיות בסניפי "זהבי עצמון" ברחבי הארץ. באולמות התצוגה של החברה מוצגות האסלות החכמות כשהן פועלות ובעיצוב האופייני לאופי המותג הבינלאומי. בנוסף לאסלות השוטפות שימכרו בטווח מחירים של החל מ- 6,000, ועד 35 אלף ש"ח, ישווקו בזהבי עצמון גם ברזי "TOTO"  וכיורי "TOTO" בטווח מחירים של 1,500 ש"ח ועד 8,000 ש"ח. 

 

אסלות חכמות צילום: אבי בר

 

אודות – "TOTO" יצרנית סניטריים הגדולה ביפן עם מחזור מכירות שנתי  של כ-3.9 מיליארד דולר, הוקמה ביפן בשנת 1917 ומאז היא מעניקה חיים חדשים לדבר שאנו משתמשים בו בכל יום – חדר הנוחיות. במשך למעלה מ -100 שנים, "TOTO" מקדימה את זמנה באמצעות מדע וטכנולוגיה חדישה, במטרה לעצב עולם של נוחות במרחבים החשובים ביותר. מעבר לאסתטיקה ולנוחות, המשימה של המותג היא להפוך טקס יומיומי פשוט לחוויות סיפוק עשירה ונגישה לכולם. החברה מובילה את עולם חדרי האמבט והאסלות למחוזות חדשים של איכות, שירות לקוחות וחשיבה מחוץ לקופסה. החברה החלה לייצר חדרי נוחיות בזמן שמערכות הביוב ביפן עוד היו בחיתוליהן ובכך תרמה לאורח חיים סטרילי ובריא יותר מבעבר. כיום היא מתמחה בייצור אסלה חכמה משולבת מנגנוני ניקיון, היגיינה וחווית משתשמש עבור העולם כולו.

 

"TOTO" – הינה שותפה לדרך של ממשלת יפן ופועלת להגדיל את מספר התיירים בה ע"י שיפוץ חדרי האמבטיה בבתי מלון ומבנים ציבוריים. בנוסף, תספק ציוד אינסטלציה למשחקים האולימפיים של 2020. החברה  שואפת להוביל את מהפכת העיצוב והטכנולוגיה גם אל מעבר לגבולות יפן ולכן פועלת במרץ להנגיש את תורתם אל מחוזות חדשים.

 

מימין: האחיות נופר ומיטל בן יעקב מנהלות "זהבי עצמון" סניף חדרה  צילום: אבי בר

 

אודות זהבי עצמון – מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל, מספקת מוצרים שונים לענף הבנייה. לחברה ניסיון עשיר באספקת מוצרים לאלפי פרויקטים בארץ ונמצאת בבעלות קבוצות אשטרום ורגבה. אולמות התצוגה של החברה, הפרוסים ברחבי הארץ, מתחדשים באופן קבוע ומציגים את הטרנדים החמים ביותר אותם מציעה החברה ללקוחותיה. החברה חרטה על דגלה לשמור על חדשנות בענף זה, כל זאת תוך ליווי צמוד של הפרויקט. החברה מציעה לרוכשים את המותגים המובילים בעולם ושומרת על סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים.