כותרות אחרונות
Search

"סילברנט" מקבוצת "מלם תים" הטמיעה בטמבור פלטפורמת תשלומים חדשנית "V.Payment" לניהול מערך תשלומי המט"ח.

 

"סילברנט" מקבוצת "מלם תים" הטמיעה בטמבור פלטפורמת תשלומים חדשנית "V.Payment" לניהול מערך תשלומי המט"ח.

חברת סילברנט Silver.net)) מקבצת מלם תים הטמיעה בחברת טמבור מערכת V.Payment – פלטפורמת תשלומים חדשנית, לניהול כל תשלומי והעברות המט"ח של החברה.

 

האפליקציה מספקת פתרון של Payment Factory ומאפשרת קבלת הוראות תשלום מכל סוגי מערכות ה- ERP ומערכות התזרים בארץ ובעולם, כגון SAP, פריוריטי, ORACLE APP, תפנית, SBO ועוד וכן מנהלת באופן דיגיטלי מלא את סבב האישורים והחתימות על התשלומים, כולל שידור דיגיטלי מלא לכל הבנקים.

 

אפליקציית V.Payment מאפשרת העברות כספים מקומיות ובינלאומיות (מט"ח), העברות לספקים, לשותפים, לנותני שירות ולחברות בנות. כחלק מהתהליך האוטומטי, היא מאפשרת ניהול של כל פרוטוקולי זכויות החתימה בארגון, מנגישה באופן דיגיטלי סבבי חתימות בין המנהלים, כולל התראות במייל לחותמים, ניהול עדיפויות ודחיפויות של תשלומים ועוד…

 

רו"ח אור לוטן, CFO של טמבור – צילום אורן דאי

 

רו"ח אור לוטן, CFO של טמבור: "כחלק מתהליכי הטרנספורמציה הדיגיטלית בטמבור, הטמענו את הפתרון המתקדם של סילברנט לביצוע תשלומים באופן אוטומטי מלא. תודות למקצועיות של יחידת המחשוב של טמבור ולשיתוף הפעולה המוצלח עם חברת סילברנט, הטמעת V.Payment היתה מהירה ומוצלחת. סילברנט התגלו כשותף אמיתי, ליוו אותנו באופן צמוד בהטמעה הטכנולוגית של הפלטפורמה, וכן נתנו ליווי צמוד מול המערכת הבנקאית ומערכות סחר חוץ בבנקים השונים. כחלק מתהליכי הדיגיטציה בטמבור, כששנת הקורונה והעבודה מהבית רק האיצה את התהליכים הללו, גם עולם התשלומים לחו"ל  עבר טרנספורמציה דיגיטלית מלאה והתייעלות אמיתית, כך שכיום אנחנו חותמים על תשלומים מכל מקום".

 

איריס גפן שווה, סמנכ"ל לקוחות ופיתוח עסקי בחברת סילברנט מקבוצת מלם תים: "הפתרון בטמבור מאפשר ביצוע של מאות העברות מט"ח בחודש. הפרוייקט כלל התקנה בסביבה מאובטחת והתממשקות מול מערכת ה- SAP בחברה. אפליקציית ה-Payment החליפה בטמבור את ההעברות הידניות והשלימה טרנספורמציה דיגיטלית מלאה של כל תהליכי התשלום בטמבור מול כל הבנקים, כולל בקרות חכמות על פרטי המוטבים, בקרת חשבוניות כפולות, בקרת סכומים וצירוף מסמכים סרוקים. Payment הופכת את הארגון לירוק יותר, דיגיטלי יותר מאובטח ומבוקר. אנחנו מובילים כבר הרבה שנים חדשנות בחברות ובתאגידים, בתחום שנחשב לאפור ועמוס בניירת ומסמכים".

 

טמבור הינה חברה פרטית אשר הוקמה ב-1936 והפכה במרוצת השנים למותג מוכר בכל בית, וכיום הינה החברה המובילה בישראל בתחום הצבע וחומרי הבניה.

 

אודות "סילברנט"

"סילברנט" היא חברת פינטק פרטית, בבעלות קבוצת מלם תים, המספקת פתרונות ושירותים פיננסיים לחברות ותאגידים ישראלים וגלובליים. כבר מעל 35 שנה.