כותרות אחרונות
Search

100 מ"ל של 'קוויק אנד ברייט' והטיפים של חברת "האחים עיני" יסירו לכם כל כתם בחופשה – אפשר וכדאי לנסות גם בבית!!

100 מ"ל של 'קוויק אנד ברייט' והטיפים של חברת "האחים עיני" יסירו לכם כל כתם בחופשה – אפשר וכדאי  לנסות גם בבית!!

טסתם לחופשה בחו"ל וגיליתם כתם על הבגד האהוב דווקא שם ?

הילדים לכלכו בשוקולד את הספה בחדר המלון ?

לא להיבהל !

חברת 'אחים עיני'  מעניקה לכם טיפים שיעזרו לכם להסיר כתמים לא רצויים במהירות ובקלות רבה גם מעבר לים

 

רגע לפני שאתם טסים לחו"ל ושוכחים מהצרות של היום יום לכמה ימים, כדאי לדעת שגם אם תיתקלו בכתם על הבגד או בכתם שיווצר, שלא בכוונה, על השטיח או הספה בחדר המלון – אל דאגה,  ניתן להסיר אותם בקלות רבה, גם אם אתם מעבר לים.

 

להלן הטיפים של רוני עיני, מבעלי חברת 'אחים עיני', החברה המובילה בישראל לניקוי, תיקון ושחזור כל סוגי השטיחים , ווילונות וטקסטיל, וכן יבואנית חומר הניקוי האורגאני ומסיר הכתמים המבוקש ביותר בעולם 'קוויק אנד ברייט', שיסביר כיצד יש לפעול במקרה של כתם לא רצוי.  ובכל מקרה מאחל לכולם חופשה נעימה!

צילום: אלונה מנו

כתמים נוזליים:

ירדתם לאכול ארוחת בוקר במלון ופתאום נשפך עליכם מיץ או קפה? בכתמים נוזליים הפעולה הראשונה שיש לעשות היא ספיגה באמצעות סמרטוט או נייר סופג. לאחר מכן, יש לעבור על המקום המוכתם עם מטלית רטובה על מנת לדלל את הנוזל שנשפך ושוב לספוג עם נייר סופג.

 

כתם ממשקה אלכוהולי:

חגגתם עם יין או ליקר שנשפך על השטיח בסלון של המלון? אין סיבה למהומה. הרטיבו קלות את מקום הכתם עם מים חמים ובאלכוהול בריכוז של 90%. אגב, כתמי יין אדום ניתן להסיר באמצעות סמרטוט טבול ביין לבן. למרבה הצער, זה לא עובד בכיוון ההפוך.

 

כתם של שוקולד:

הילדים רצו בדירת הנופש עם ידיים מלאות שוקולד והכתימו את הריפודים? מה שעליכם לעשות הוא לשפוך על הכתם מלח נתרני של תחמוצת המשמש כחומר ניקוי, לחכות כ- 15 דקות ואז לנקות במטלית ספוגה במים קרים. כשהמקום יבש, יש להסיר את החומר באמצעות הברשה במברשת בגדים.

כתם של דם:

אם חלילה נפצעתם ודם מהפצע נזל על הספה, יש להרטיב את מקום הכתם במים פושרים ולייבש מייד במטלית או בספוג.

כתם מתכשירי איפור ופרפומריה:

ניתן לנקות באמצעות אלכוהול.

 

בנוסף, רוני עיני ממליץ להצטייד לנסיעה עם חומר הניקוי קוויק & ברייט. כל אחד יכול ליצור לעצמו את הכמות הרצויה, שלא תכביד על משקל המזוודה, ולהשתמש בחומר כמסיר כתמים לכל עניין ודבר.

קוויק & ברייט (Quick & Brite) הוא חומר הניקוי המבוקש ביותר בעולם, אורגני, 100% טבעי וידידותי למשתמש והסביבה. החומר הוא בעל כושר ניקוי  רב תכליתי ומתאים גם להסרת כתמים מבגדים, טקסטיל, שטיחים ועוד . מדובר במוצר יעיל ונוח לשימוש כמו גם חסכוני שכן, בתצורתו כג'ל מרוכז, ניתן  לקבוע את הכמות הרצויה לניקוי, בכל שימוש.

טסים לחו"ל? הכינו מבעוד מועד במיכל המתאים לנסיעה לחו"ל, כזה עם 'שפיצר',  כמו של שמפו או סבון גוף,  תרסיס של קוויק אנד ברייט ותהיו מוגנים מכל כתם.

התכשיר קוויק אנד ברייט נמכר בתצורה של ג'ל . יש לשים כף חומר ולדלל במים פושרים כדי לקבל חומר מוכן לשימוש .

 

מחיר מארז  קוויק & ברייט במשקל  2.5 ק"ג : 179 שקלים  (במקום 350 שקלים)

משלוח 22 שקלים לכל חלקי הארץ.

רוכשים את המיכל ומכינים כמות המתאימה לנסיעה לחו"ל.

על חברת אחים עיני:

חברת "אחים עיני" מתמחה בשחזור אומנותי וניקוי כל סוגי השטיחים, בדים, וילונות וריפודים. על אף שהמפעל מאובזר במתקנים חדישים, את השטיחים העתיקים מתקנים באופן ידני ואת הצבעים, עבור שחזור השטיחים, מפיקים מפרחים, צמחים, מינרלים ותבלינים. במהלך השנים בהן קיימת החברה, שחזרו מנשה עיני (מייסד החברה) ובניו, מאות שטיחים עתיקים מהארץ ומהעולם, החל מהדגל של הרצל, דרך ההיסטוריה של בית הספר 'בצלאל' ועד שטיחים אשר נרקמו עליהם מסרים סמויים באיראן הרחוקה.

מייסד האחים עיני, מנשה עיני, עלה לארץ מעירק בשנת 1936, אך זמן קצר לאחר מכן גורש לסוריה על ידי האנגלים ששלטו אז בארץ. עם הגעתו לסוריה החל מנשה לסייע בהברחת יהודים לארץ מתוך אידיאולוגיה ציונית  ובמקביל רכש מקצוע והחל לעסוק בניקוי ותיקון שטיחים. מלאכה אשר באותם הימים נעשתה ברחובות הערים והכפרים. לאחר מספר שנים, חזר עיני לארץ ובשנת 1950 פתח חנות בתל אביבי לתיקון ושחזור שטיחים וכן מכבסה. לאורך השנים התמקצע מנשה ברזי המקצוע הייחודיים ולמד כיצד לצבוע בדים, מאילו חומרים לרקוח גוונים שונים, באילו חוטים להשתמש ועוד. לימים, העביר עיני לארבעת בניו, שכבר גדלו אל תוך העסק, את כל הסודות והידע אשר משמשים אותם גם היום.

לפרטים ומידע נוסף www.carpet.co.il או 1-800-696969